škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A-5 le seyahat başkadir,

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı izzet2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.albetekstil.com.tr
octimin memleketine yaptığım doğu avrupa turunun prag ve boleslav ayağından bir kaç foto,

By izzet2015 at 2011-04-28

Çevrimdışı izzet2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Avrupalıya 34 plakanın nedemek olduğunu bizzat öğrettim :))

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Resimler İçin Teşekkürler..

Şehir çok güzel :)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rs kit alsaydınz keske gitmısken :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel ya :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler :)

Çok güzel gerçekten :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel kareler devamını bekliyoruz :)

İrfan abiden sonra müzeyi ziyaret eden 2. kişisiniz :)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Türk plakalı bir araç ile oralarda gezmek keyif vericidir herhalde :ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı izzet2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkürler, iyi kareleri yakalamaya, burda yayınlamaya devam edeceğim :)
Bu arada gezim sadece pragla sınırlı kalmadı, Sofia(BG), Bucharest (RO),Timisoara (RO) Belgrad (sırbistan), Budapest (macaristan) Vien (austria), Bratislava (SL)
ve her gittiğim şehirde 2-3 gün kalma şansımda oldu. 2010 ağustosta da Texas Houston'daydım konu Amerika Birleşik Devletleri olunca arabamı beraberimde götüremedim tabii, Skoda markası Amerika pazarına girmediği için bir tane bile Skoda yok,skoda markasını tanımıyorlar bile,  2012 nin başında ABD ye tekrar gitmek gibi bir planım var, bu sefer karşıma uçuk bir rakkam çıkmazsa aracımıda götürmek istiyorum. Bu hususta aklıma takılan bişiy var, TSI motorlarımız Amerikan benzini ile çalışacakmıdır? Benzin standartları farklı,oktanlar farklı, ABD için üretilen bir tane bile TSI motor yok, bu konuyu araştıracağım, eğer sizde bir bilgiye ulaşırsanız sevinirim
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 13:53:41 Gönderen: izzet2015 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: izzet2015;224388
Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkürler, iyi kareleri yakalamaya, burda yayınlamaya devam edeceğim :)
Bu arada gezim sadece pragla sınırlı kalmadı, Sofia(BG), Bucharest (RO),Timisoara (RO) Belgrad (sırbistan), Budapest (macaristan) Vien (austria), Bratislava (SL)
ve her gittiğim şehirde 2-3 gün kalma şansımda oldu. 2010 ağustosta da Texas Houston'daydım konu Amerika Birleşik Devletleri olunca arabamı beraberimde götüremedim tabii, Skoda markası Amerika pazarına girmediği için bir tane bile Skoda yok,skoda markasını tanımıyorlar bile, 2012 nin başında ABD ye tekrar gitmek gibi bir planım var, bu sefer karşıma uçuk bir rakkam çıkmazsa aracımıda götürmek istiyorum. Bu hususta aklıma takılan bişiy var, TSI motorlarımız Amerikan benzini ile çalışacakmıdır? Benzin standartları farklı,oktanlar farklı, ABD için üretilen bir tane bile TSI motor yok, bu konuyu araştıracağım, eğer sizde bir bilgiye ulaşırsanız sevinirim

ABD de TSI motor kullanılıyor özellikle GOLF lerde.. Merak ettiğim bir konu var yurt dışına çıkarken aracın vizesine ne kadar ödediniz kaskonuza herhangi bir bildirim yaptınız mı? Kısacası araba için harcamanız neler oldu ve ne kadar oldu?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel fotolar teşekkürler.Benim merak ettiğim ise araç ne kadar yaktı bilgilendirirseniz sevinirim:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin standardi dert edeceginiz son sey. Sinyal sistemleri farklidir, tampon standartlari farklidir, cam standartlari farklidir, BofT onayli bir conversion kit kullanmadiginiz takdirde aracinizi sinirdan iceriye sokmayacaklardir, ki boyle bir kitin mevcudiyetinden haberdar degilim. Soyle ornek vereyim, elimizde Honda CRV var 2000 model EU tabanli, bunu o ulkeye sokamadik, halbuki o arac o ulkede satiliyordu, ama EU standardinda oldugu icin giremedi. Butun EU ureticileri, araclarda US normlarini uyguladiktan sonra araclari oraya sokabiliyorlar. Gecici sure icinde olsa normlara uymayan araca NTSB izin vermiyor. Kisacasi yormayin kendinizi sokma ihtimaliniz cok dusuk. Biz DIN uyumlu oldugumuz icin, sorun cikmiyor, ama orasi oyle degil maalesef.

Gitmisken 4.7 v8 bir arac kiralayip tadini cikarin derim, burada bu benzin fiyatlari ile binmek mumkun degil cunku :).
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 16:29:30 Gönderen: Muhlis OZTURK »

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
resımler cok hos tesekkur ederız :)

bencede benzılı bır arac kıralayıp bınılebılır gercekten :)