škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Renk Değişimi için anlaşmaya varıldı :)

crash · 65 · 25361

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Millet siyah araba ister inanç hocam sıkılmış :D

Uygulama sonrası fotoları bekliyoruz :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kxlylmz;226470
Millet siyah araba ister inanç hocam sıkılmış :D

Uygulama sonrası fotoları bekliyoruz :)

Abi şu toz tutma işi biyerden sonra gerçekten sıkıntı yapıyor, çok ilgili olmak lazım, benim favorite kimse beni yıka yazmamıştı hep pırıl pırıldı meğer araba kirliymiş, ben yeni antrasit gri (füme) araca ondan daha iyi bakıyorum ama dün BENİ YIKA yazmışlardı :) çok çabuk kirleniyor,
-------------------------------------------------

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında tam anlamıyla sıkılmak denemez.Özellikle aracın orjinal boyasını koruması benim ilgimi çekti.Kaplamayı söküyorsunuz ve bıraktığınız gibi boyayı görmeniz gerçekten harika.Ayrıca görüntü olarak şık duruyor.Cumartesi akşamına teslim alacağım arabayı.Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak karşıma :) Ama bambaşka bir araba olacağı kesin ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok merak ediyoruz uygulamayı :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;227629
Çok merak ediyoruz uygulamayı :)

Vallahi Gökhancım kazadan sonra satmaya karar verdim arabamı :( buda linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2008-model-peugeot-207-1-4-16v-90-hp-trendy-48884117/detay/

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;227896
Geçmiş olsun, renk ne olacaktı?

Sağolun.Mat beyaz olacaktı :(

Gearbox

• Ziyaretçi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;228071
geçmiş olsun inanç abi :( nasıl oldu kaza?

Sağol kardeşim.Araba yokuşta dururken kendiliğinden el freni halatında sıkıntı yaşanıyor ve kaymaya başlıyor.50 m kaydıktan sonra önce bir araca sonrada duvara vurarak duruyor :(

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satmaktan vazgeçince bende aracımı kaplattım nihayet :) yarın teslim alıyorum:D Bugün bitmeden bi bakayım dedim, asıl amacım daha tam bitmeden işçiliğe bakmaktı.Sadece ufak tefek yerler kalmıştı ve en arka camın filmi çekiliyordu.Arkadaşlar işçilik muzzam diyebilirim.En ince ayrıntısına kadar baktım.Yalnız bi araç bu kadar mı değişir ? :D Gerçekten iyiki yaptırmışım diyorum.Mükemmel olmuş.Kullanılan malzemeleri aracıma uygulamadan 2 gün önce orjinal kutularında göstermişlerdi sağolsunlar.Gelelim detaya ;) Kaplanan cast folyonun markası hexis ve mat beyaz.Aynı şekilde tavanda kullanılan cast folyoda yine hexis ve piano black.Aynalar ve konsoldaki kaplamalarda yine piano black kaplandı.İç kısma mükemmel bir hava katmış gerçekten.Onun dışında bir konuda şanslıydım.Biliyorsunuz ki aracın dış kısmında siyah plastik aksamlar vardı ( ön tampon yan çıtaları, arka tampon çıtası ve kapı koruma çıtaları ) Normalde plastik aksamda cast folyo pek önerilmiyor.Çünkü atma durumu olabiliyor.Fakat benim plastikler pürüzsüz olduğu için cast folyo kaplanabildi :) Gövde rengi olunca çok güzel oldular.Adamlar ayrı ayrı park sensörü düğmelerini bile kapladılar ;) Bunların dışında cam filmi olarak lumar kullanıldı ve 5 yıl garantili.Aynı zamanda far karartmak içinde özel folyolar mevcut.Hazır bulmuşken ön farları ve arka stoplarıda cılkını çıkarmayacak şekilde kaplattırdım.Araç henüz hazır değil ve şuan hala benim aracımla uğraşıyolar.Gece geç saatlere kadar çalışıp aracınızı yarın hazır hale getireceğiz dediler sağolsunlar.Yarın akşam fotoları koyarım inşallah.Bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa zevkle cevaplandırabilirim.Saygılar...

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;243718
Satmaktan vazgeçince bende aracımı kaplattım nihayet :) yarın teslim alıyorum:D Bugün bitmeden bi bakayım dedim, asıl amacım daha tam bitmeden işçiliğe bakmaktı.Sadece ufak tefek yerler kalmıştı ve en arka camın filmi çekiliyordu.Arkadaşlar işçilik muzzam diyebilirim.En ince ayrıntısına kadar baktım.Yalnız bi araç bu kadar mı değişir ? :D Gerçekten iyiki yaptırmışım diyorum.Mükemmel olmuş.Kullanılan malzemeleri aracıma uygulamadan 2 gün önce orjinal kutularında göstermişlerdi sağolsunlar.Gelelim detaya ;) Kaplanan cast folyonun markası hexis ve mat beyaz.Aynı şekilde tavanda kullanılan cast folyoda yine hexis ve piano black.Aynalar ve konsoldaki kaplamalarda yine piano black kaplandı.İç kısma mükemmel bir hava katmış gerçekten.Onun dışında bir konuda şanslıydım.Biliyorsunuz ki aracın dış kısmında siyah plastik aksamlar vardı ( ön tampon yan çıtaları, arka tampon çıtası ve kapı koruma çıtaları ) Normalde plastik aksamda cast folyo pek önerilmiyor.Çünkü atma durumu olabiliyor.Fakat benim plastikler pürüzsüz olduğu için cast folyo kaplanabildi :) Gövde rengi olunca çok güzel oldular.Adamlar ayrı ayrı park sensörü düğmelerini bile kapladılar ;) Bunların dışında cam filmi olarak lumar kullanıldı ve 5 yıl garantili.Aynı zamanda far karartmak içinde özel folyolar mevcut.Hazır bulmuşken ön farları ve arka stoplarıda cılkını çıkarmayacak şekilde kaplattırdım.Araç henüz hazır değil ve şuan hala benim aracımla uğraşıyolar.Gece geç saatlere kadar çalışıp aracınızı yarın hazır hale getireceğiz dediler sağolsunlar.Yarın akşam fotoları koyarım inşallah.Bu konu hakkında merak ettikleriniz varsa zevkle cevaplandırabilirim.Saygılar...

abi sabırsızlıkla bekliyorum. bende aynaları ve tavanı piano black, teyp çerçevesini ise gri ile siyah arasında kaldım..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;243722
abi sabırsızlıkla bekliyorum. bende aynaları ve tavanı piano black, teyp çerçevesini ise gri ile siyah arasında kaldım..

griyi boşver, piano black yaptır teyp çerçevesinide ;)

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;243725
griyi boşver, piano black yaptır teyp çerçevesinide ;)

o zamn polo gtı lerdeki gibi olur :)