škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nedir bu vw hayranlığı...

tamirer · 125 · 44706

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tamirer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu aralar kime sorsam superb mi jetta mı diye herkse jetta diyor..ama benim gönlüm ve aklım superb'den yana..nedir bu vw'i bu kadar farklı yapan arkadaşlar biri bana açıklayabilir mi..tamam jetta ve superb farklı segmentler ama fiyatları çok yakın birbirine o yüzden ikisi arasında kaldım

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jetta Superbin yanında sıfır şansı olan bir araç,bir Vw kullanıcısı olarak söylüyorum bunu :)
Vw Trde isim yapan bir marka,o yüzden Vw deyince akan sular duruyor.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodaları hala pozitif kamberli sananlarla arabanın muhabbetini açmanız bile zaman kaybı. canın da dediği gibi vw nin ismi var, seat skoda şu an vw den aşağı markalar değil.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana göre vw miş oymuş buymuş fark etmez.Rahat ettiğim araba bana göre en iyisidir tabi kaliteside önemli.. Fiyat/performans olarak değerlendirmek lazım..

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kendim bizzat 1.6 yeni kasa jetta yı test ettim. sahibi olduğum eski kasa superb ve yeni 1.6 superbi de kullandım. tarafsız ve fanatiklik yapmadan söylüyorum jetta superbler ile kıyaslanacak sınıfta bile değil. fiyat olarak jettanın dolusu dsg li 58-60 bini buluyor. iç kalitesi çin araçları ile ancak yarışır. tek avantaj dsg şanzumanı bence. çok tasarruflu ve mükemmel geçişleri var. superbin 1.6 sına koysalar bu kez araç gitmez. kısacası jetta ya verilen paraya yazık.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;225268
Bana göre vw miş oymuş buymuş fark etmez.Rahat ettiğim araba bana göre en iyisidir tabi kaliteside önemli.. Fiyat/performans olarak değerlendirmek lazım..

Aa olmadı şimdi Kadir.
Sonra dışarda aa baksana x gitmiş Skoda almış derler,aptal herif,veya aa bak Passata biniyor kesin zengin bu demezler.

Malesef bizim insanımızın beyni buna programlı.Arabada beli tutulsa,dışardaki gözlere bakar.
Benm kafada son 2-3 yıl öncesinde bu şekilde işliyordu,gerçekten ne aptalmışım.

Fiyat performans oranı en iyi olan araç,rahat ettiğiniz araçtır.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı parlattığım gün kipaya gitmiştim, iki tane benim yaşlarda çocuk arabanın yanına yaklaştı seyrediyorum uzaktan.

ne yapsalar inanırsınız? geçmiş önüne fotoğraf çekiliyorlar arabayla. :++::++: mini sandılar sanırım facebook a koyup hava yapıcaklar kızlara. :++: ilk önce zarar verirler mi diye yanlarına gidecektim, baktım fotoğraf çekiyorlar. :D :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bide araç full olsa demek S Class sanacaklar :lol:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;225272
Aa olmadı şimdi Kadir.
Sonra dışarda aa baksana x gitmiş Skoda almış derler,aptal herif,veya aa bak Passata biniyor kesin zengin bu demezler.

Malesef bizim insanımızın beyni buna programlı.Arabada beli tutulsa,dışardaki gözlere bakar.
Benm kafada son 2-3 yıl öncesinde bu şekilde işliyordu,gerçekten ne aptalmışım.

Fiyat performans oranı en iyi olan araç,rahat ettiğiniz araçtır.

Çokta takmamak lazım içine binip görünce anlıyorlar zaten bizede çoğu insan sat merso al diyolar ama satmaya gerek yok o kadar para gereksiz ya bunun rahatlığını bulamazsam düşüncesi var sorun çıkarır vs uğraşırsın

Şu an çoğu japon markası bu tabuları yıkmaya başladı özellikle hyundai ve kia çok iyi gelişme gösterdi..

Alıntı yapılan: Birkan;225276
arabayı parlattığım gün kipaya gitmiştim, iki tane benim yaşlarda çocuk arabanın yanına yaklaştı seyrediyorum uzaktan.

ne yapsalar inanırsınız? geçmiş önüne fotoğraf çekiliyorlar arabayla. :++::++: mini sandılar sanırım facebook a koyup hava yapıcaklar kızlara. :++: ilk önce zarar verirler mi diye yanlarına gidecektim, baktım fotoğraf çekiyorlar. :D :D

Senin arabada en çok gözüme batan jantlar onlarıda hallettin mi çok yakışıklı olur :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
nedir bu vw hayranlığı...

sıfırını 49.500 liraya alıp 6 ay kullanıp 51.000 liraya satabildiğinz baska bir arac var mı :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;225285
sıfırını 49.500 liraya alıp 6 ay kullanıp 51.000 liraya satabildiğinz baska bir arac var mı :)
hangi araç bu acaba?

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vw golf 1.6tdi comfortline

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende eski kasa seat leon kullanıyorum. kalite olarak vw den aşağı değil. donanım olarak daha üstün. fakat bu vw hayranlığı nedeniyle aynı model boş bir golf daha pahalı. tercih meselesi ne denir ki :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;225291
vw golf 1.6tdi comfortline
haklısınız 3 ay sıra beklemem boşa verecek param çok diyene satılır böyle arabalar.:)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim suan 50bin liram olsa dizel hb araba alacak olsam; megane hb almam cünkü yol tutus iyi değil ayrıca satarken zarar ederim, astra 1.3 cdti cok güzel tasarıma sahip ama o motorla olmaz, focus düsünürüm, vw golf 1.6 tdi gözüm kapalı alırım cünkü ikinci el sağlam motor sağlam :)

seat ve fiat'a okadar para vermem :)