škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nedir bu vw hayranlığı...

tamirer · 125 · 44707

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet sırf markadan dolayı fazla para ıstenıyor.ama kalıtelı marka sımdı bı golf bı toureg o parayı hakedıyo bence.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda da vw grubu oda 2500 tl zam yapmış ona ne diceksiniz?

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vw den ucuz dıyeceyım ne dıyecem..vw nın fıyatları ucuk.2,500 tl ıle vw ye yaklasamaz.yaklassada o fıyatı veren gıdıp vw alır

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence vw den ucuz degil skoda örneğin superb e opsiyon ekleyip aracı doldurduğunda fiyatı passat ın fiyatına denk geliyor.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;230482
bence vw den ucuz degil skoda örneğin superb e opsiyon ekleyip aracı doldurduğunda fiyatı passat ın fiyatına denk geliyor.

katılıyorum :ok::ok:

2 yıl önce skodanın fiyatlar böyle değildi, baktılar ki millet anladı skodayı kaliteli vs sonra hemen zammı caktılarr skodaya, aynı fiyat olduktan sonra ben niye gidipte skoda alayım ki?

skoda sahipleri alınmasın, 2.elde satarken ister istemez vw gibi olmuyor :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: yasin90;230486

2 yıl önce skodanın fiyatlar böyle değildi, baktılar ki millet anladı skodayı kaliteli vs sonra hemen zammı caktılarr skodaya, aynı fiyat olduktan sonra ben niye gidipte skoda alayım ki?

Benimde durumum öyle oldu...Passat fiyatına denk geldi..
Passat'ın berbat tasarımdan ve SuperB'nin daha geniş iç hacmi ve konfor sunduğundan dolayı SuperB yi seçtim...

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vw bu passatı resmen makyajladı yeni kasa değil, şuanki golf'ün 5.5 olması gibi :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;230492
vw bu passatı resmen makyajladı yeni kasa değil, şuanki golf'ün 5.5 olması gibi :)

:ok::ok:

Çevrimdışı tamirer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeni kasa passat ve jettaya güvenmiyorum ben..nedense alman değil de başka bir ülkenin arabası gibi..heralde meksika üretimi olması beni etkiliyor.kalite olarak passatı bilmem ama jetta 3-5 sene sonra dökülecek gibi hissettiriyor.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
vw de ssanatcılarda olan hastalık basladı.Ben ne yaparsam satarım dıye dusunuyor ama yanılıyor.En son passat ve jette bunun kanıtı rakıplerının araclarına bakın bırde vw araclarına

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;230486

aynen superb comfort a opsıyon ekledik araç 56 bin oldu passat trend de 55 bin o zaman nıye superb alayım ki aslı dururken.bu arada superb 56 bin olmasına ragmen ekletmemize rağmen onca şeyi hala araçta esp yok klima manuel 4 hava yastığı yani 56 bin tl ye araç alıyorsunuz ve bunlar hala yok ucuz mu şimdi skoda?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SuperB'nin 170 BG seçeneği olduğu için SuperB alınır...
Diz mesafesi,bagajı ve genişliği Passat'tan daha geniş olduğu için SuperB alınır...
Yabancı ülkelerde devamlı kendinden üst sınıf araçlarla kıyaslandığı için SuperB alınır...
Passat'ın ortantısız dış görünüşü facia olan ön görünüşlü bir araç almamak için SuperB alınır..
Son günler de artan satışları ve ikinci el değerindeki artış için SuperB alınır...
Vw'nin yeni diye sunduğu ama makyajlı kasayı müşteriye kazıklama amacı ile satmak istemesi için SuperB alınır...130 bin tl'deki A6'daki 2.0 TDİ 170 HP motoru 86 bin TL'ye sunması için SuperB alınır..VW Skoda SuperB'nin bir sonraki kasasını Passat'tan küçük yapacağı bunun nedeninin SuperB'nin Passat'ın satışlarını etkilediği için alınır..alınır da alınır bana göre çok sebebi var..Aslı çakması diye bir olay da yok..Passat'ta Audi A6'daki bir çok parçayı kullanıyor o zaman A6'nın çakması mı oluyor ?...Audi, Seat, Skoda, VW bu markaların 3000 bin parçaları aynı..Ben diyorumki kendime iyiki B6 Passat'ımı satıp SuperB almışım (Yeni Passat'a yazılıp canlısını gördükten sonra vazgeçmiş biri olarak)

..Çakma asıl diye bir olayı yok..bu sebepler göreceli kavramlar...başkasına göre bu sebepler değişebilir herkesin fikri ayrı...
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 11:38:48 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vw ye nedense bir soguklugum var.Bence vw premium bir marka olmadan faiş fiyata araç satıyor keza parça fiyatlarıda öyle keza servis fiyatlarıda öyle bu doğrultuda skoda doğru şeçim.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrah arıcan;230537
vw ye nedense bir soguklugum var.Bence vw premium bir marka olmadan faiş fiyata araç satıyor keza parça fiyatlarıda öyle keza servis fiyatlarıda öyle bu doğrultuda skoda doğru şeçim.

:ok::ok::ok:

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende diyorum ki çok övdüğünüz skoda nın vw den hiç bir farkı yok kesinlikle ucuz degil.vw haklı bir ünü var pahalı olmasını bu anlamda makul karşılayabiliriz.skoda ya noluyor?