škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nedir bu vw hayranlığı...

tamirer · 125 · 44813

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Mercedes E250 de 200 beygir güç sunuyor...
Mercedes yeni E serisinin görünüşü bir acaip..
Araç orantısız duruyor sanki...
5 Serisi daha derli toplu....
Sanırım Devlette Mercedes'ten vazgeçmeye başlıyor...
Bu değişim TBMM Başkanı Köksal Toptan ile başladı...
Toptan 2 3 sene önce makam aracı olarak bir önceki 7 Serisi aldı...
Ardından Cumhurbaşkanı olarak Gül ilkkez bu makamda BMW 7 Serisi aracı tercih etti..
Şimdide Başbakan Erdoğan...oda yeni makam aracı olarak BMW 'yi tercih etti...
Devletteki Kalıplaşmış Mercedes S Klass tercihi yavaş yavaş kayboluyor sanırım...
Bmw 7 Serisi İş dünyasında da tercih edilmeye başlandı...7 Serisi hem heybeti, hem sportifliği hemde ağırbaşlılığı bir arada sunuyor...

Skoda SuperB'de hepsinden çok diz mesafesi sunuyor..:++:

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar imkanınız varsa bir e250 nin içine binin birde superb nin. diz, baş mesafesi araç iç mekan ferahlığı ön konsol dizaynı kıyaslayın. superb b ye yaklaşan iç mekan ferahlığını sadece 7 seri bmw long kasada bulursunuz.kendiniz görün özellikle mercedes e250 tam bir hayal kırıklığı.içine girince ne demek istediğimi anlarsınız.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;226841
Mercedes E250 de 200 beygir güç sunuyor...
Mercedes yeni E serisinin görünüşü bir acaip..
Araç orantısız duruyor sanki...
5 Serisi daha derli toplu....
Sanırım Devlette Mercedes'ten vazgeçmeye başlıyor...
Bu değişim TBMM Başkanı Köksal Toptan ile başladı...
Toptan 2 3 sene önce makam aracı olarak bir önceki 7 Serisi aldı...
Ardından Cumhurbaşkanı olarak Gül ilkkez bu makamda BMW 7 Serisi aracı tercih etti..
Şimdide Başbakan Erdoğan...oda yeni makam aracı olarak BMW 'yi tercih etti...
Devletteki Kalıplaşmış Mercedes S Klass tercihi yavaş yavaş kayboluyor sanırım...
Bmw 7 Serisi İş dünyasında da tercih edilmeye başlandı...7 Serisi hem heybeti, hem sportifliği hemde ağırbaşlılığı bir arada sunuyor...

Skoda SuperB'de hepsinden çok diz mesafesi sunuyor..:++:

gulmeyın lutfen superb mercedesin  S class ebatlarında bır araç.mıllete dıyoruz ama anlamıyor superb gbı dız mesafesı sunan bır arac ben rastlamadım.A6 dan tut 5 serısı E320 fln fılan alayı yyalan (diz mesafesi).dunya kadar para verdıkten sonra arkada rahatca oturmak ıster adam.hatta 2,5 tdı lların bazılarında sağ ön yolcu koltugunun ortası acılıyordu :) varmı öyle bacak mesafesı :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;226853
arkadaşlar imkanınız varsa bir e250 nin içine binin birde superb nin. diz, baş mesafesi araç iç mekan ferahlığı ön konsol dizaynı kıyaslayın. superb b ye yaklaşan iç mekan ferahlığını sadece 7 seri bmw long kasada bulursunuz.kendiniz görün özellikle mercedes e250 tam bir hayal kırıklığı.içine girince ne demek istediğimi anlarsınız.

Kesinlikle öyle...
E 250'nin iç görünüşü hiç güzel değil...Diz mesafesi de önceki modelde olduğu gibi kısıtlı...

5 Serinini iç dizayını E serisinden çok güzel...

SuperB zaten tam bir konfor ve ayrıntı aracı...
Orta konsol içine bile ampul takılmış...Çok ince ayrıntılar bunlar...

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;226853

girmeye gerek bıle yok.superb ılk cıktıgında bı dergıde mercedes le superb yı kıyaslamıslardı.bu kadar acık ve net yani :)
adamlar passatı ınsıgnayı flnda asmıslar artık bı ust segment araclarıyla kıyaslanıyo superb :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;226863
gulmeyın lutfen superb mercedesin S class ebatlarında bır araç.mıllete dıyoruz ama anlamıyor superb gbı dız mesafesı sunan bır arac ben rastlamadım.A6 dan tut 5 serısı E320 fln fılan alayı yyalan (diz mesafesi).dunya kadar para verdıkten sonra arkada rahatca oturmak ıster adam.hatta 2,5 tdı lların bazılarında sağ ön yolcu koltugunun ortası acılıyordu :) varmı öyle bacak mesafesı :)

Şekil yanlış anlaşılmış...
Ben Merco ve BMW ile dalga geçiyorum yani O fiyatlardaki ve segmentteki bir aracın SuperB ile rakip olduğunu...:)

Tek iki marka da değil bu konuda hiç bir marka SuperB ile kıyaslanamaz ve inanın Bmw 5 ve Mercedes E serisinde SuperB'deki kadar ayrıntı düşünülmemiş..

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;226868
Şekil yanlış anlaşılmış...
Ben Merco ve BMW ile dalga geçiyorum yani O fiyatlardaki ve segmentteki bir aracın SuperB ile rakip olduğunu...:)

Tek iki marka da değil bu konuda hiç bir marka SuperB ile kıyaslanamaz ve inanın Bmw 5 ve Mercedes E serisinde SuperB'deki kadar ayrıntı düşünülmemiş..

5 serısı ve E serısını dız mesafesı olarak ınceledım ve superb gbı olamamıslar olamazlarda.hıc bır markada yetısemıyecek gbı görunuyor aynı sızın dedıgınz gbı.ama gerı kalan ınce ayrıntıları pek ııncelemedım acıkcası :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;226870
5 serısı ve E serısını dız mesafesı olarak ınceledım ve superb gbı olamamıslar olamazlarda.hıc bır markada yetısemıyecek gbı görunuyor aynı sızın dedıgınz gbı.ama gerı kalan ınce ayrıntıları pek ııncelemedım acıkcası :)

:ok::ok::ok:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yürü be superb kim tutar seni ? S klass mı 7 serisimi? :)

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ah bir özel şoför bulabilsemde arkada keyfini çıkarsam şu aracın :D

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;226916
yürü be superb kim tutar seni ? S klass mı 7 serisimi? :)

7 Serisi daha cazip geliyor çünkü yeni jenerasyon..
S Klass ın yeni kasası çıkarsa işler değişebilir..
Fakat S Klass'ın süspansiyonu müthişşş....
Araç sanki hava da gidiyor..

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;226919
ah bir özel şoför bulabilsemde arkada keyfini çıkarsam şu aracın :D

:++: inanın bazen temizlemede yorulunca dinlenmek için arkada oturuyorum keyfini çıkarmak için...

Çevrimdışı izoci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda superbnin 5.20i den tek özelliği eksikmiş oda saçma bi özellikti hatırlamıyorum :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya superb alasım geldi ama yola sığdıramam diyorum çok geniş yahu :D

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim sıralamam şöyle ;

1- Skoda SuperB :pst:

2- Diğerleri :bnn: