škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nedir bu vw hayranlığı...

tamirer · 125 · 44820

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;225707
eğri oturup doğru konuşalım hiç kimse 0 fiyatı 52 bin tl olan skoda ya (hemde boş donanımlı comfort a)54 bin tl vermez.neden versin ki? bulunmayan bir araç mı?veren varsa da allah akıl versin.

Ekleme yapayım plazalar boş comfort getirmiyor artık çoğunda yağmur sensörü hız sabitleyici maxi dot ekran felan var.Tek eksiği ESP denebilir.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlla karşılaştırcam diyosanız SuperB ile Passatı karşılaştırın.

Alıntı yapılan: yasin90;225285
sıfırını 49.500 liraya alıp 6 ay kullanıp 51.000 liraya satabildiğinz baska bir arac var mı :)
:ok: Aynen Öyle.

Alıntı yapılan: dgn;225840
Ekleme yapayım plazalar boş comfort getirmiyor artık çoğunda yağmur sensörü hız sabitleyici maxi dot ekran felan var.Tek eksiği ESP denebilir.
:+1: Nedeni bu ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alıntıdır

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Benim 2005 golf v var 120 bin km bu aracı aldıgım gün normal bir servise götürdüm.dedim ki ağır bakımlarını yapın dedim.triger setini değiştirmiş,fren balatalarını değiştirmiş,baskı balatayı değiştirmiş,yağ bakımını yapmış,antiviriz bakımını yapmış,yağ devir daim setini degiştirmiş.debriaj boşuğunu aldı. kısaca 120bin bakımlarını yapmış.benden 1600 tl istedi sizce fiyat nasıl?

triger seti zaten tek başına 800 lirayı buluyor. Ön takımlarada girmiş. Fiyat normal gözüküyor.

bugun megane triger  fiyatı aldım 140tl.parçası pahalı diyordum sözümü geri alıyorum.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;226083

bugun megane triger  fiyatı aldım 140tl.parçası pahalı diyordum sözümü geri alıyorum.

bu sadece setin fiyatı değil mi iscilk falan yok?
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vwde 800 liramıymıs set?

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla ben alıntı yaptım bilmiyorum ama forumdonanımda bir tartışma var

link

http://forum.donanimhaber.com/m_25599955/tm.htm

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;226098
valla ben alıntı yaptım bilmiyorum ama forumdonanımda bir tartışma var

link

http://forum.donanimhaber.com/m_25599955/tm.htm

800 lira münkün değil :)

genelde triger setiyle birlikte devirdaim pompasınıda değistiriyorlar beliki o sekilde isciliğide genis genis gecirerek olabilir :D

Çevrimdışı kskn

• Hevesli Detaycı
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Devirdaim değişirse ancak o fiyata geliyor olaiblir.
Veya motor kulağı sökme ve sente kaçırmadıkları için 400lira işçilik yazıyorlardır :D

Çevrimdışı hakan-kawa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cornelius09;225372
Dostlar skoda-vw-seat Bunlar arasinda rekabet olmaz,motoru direksiyonlari,yedek parcalari bile ayni,su anki arabam passat ancak önceki arabam seat leondu,suan abisini sürüyormus gibiyim,

Topic sorusuna gelince superb jettadan 5 gomlek ustun , karsilastirma yailacaksa ancak passat ile yapilmali,su anki arabam 2010 1.6  b6 passat kasa degisirken donanim fullenme stratejisinden faydalandimt,ama Yeni alacak olsam cogu donanimi calinmis b7 degil gemi   Full  superb alirdim
ben almanyada yasayan ve vw genin uretildigi yerde oturdugumu soyleyerek size katiliyorum bunlardaki olay sadece degisik kisilere hitap yoksa cogu parcalalri bile ayni birbiriyle uyumludur bunlarin,vw de hic bir gelisme dizayn yok sun anda en son kasa passat bile bana gore bes para etmez kendimde passat surdugum halde hep ayni seyler,ne varsa gene yildizda var ama oda el yakiyor iste,

bu arada o agir bakim falan denilen triger falan burda hepsini 300 400 euroya hallede biliyosun

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben yinede vw ın daha kalitei malzemeden yapıldığını ve daha sessiz bir araç olduğu kanısındayım. 3 hafta önce aldığım superb II 1.4 TSI elegance full den hafif bozuk yolda gidince takır tukur ses vermesi beni fıtık ediyor. megane II aracımı dashboard daki gövde sesleri yüzünden satmıştım ama bundan da buna yakın ses gelmesi beni araçtan soğuttu.

illa mercedes audi ye mi binmek gerekiyor ? skoda nın en üst en donanımlısı diye aldım yolda giderken takır tukurlarla araçtan soğudum. plastiği bu kadar fos olup lüx görünen araça daha rastlamadım. şansıma bilmem ne edeyim.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fuhayer;226274
ben yinede vw ın daha kalitei malzemeden yapıldığını ve daha sessiz bir araç olduğu kanısındayım. 3 hafta önce aldığım superb II 1.4 TSI elegance full den hafif bozuk yolda gidince takır tukur ses vermesi beni fıtık ediyor. megane II aracımı dashboard daki gövde sesleri yüzünden satmıştım ama bundan da buna yakın ses gelmesi beni araçtan soğuttu.

illa mercedes audi ye mi binmek gerekiyor ? skoda nın en üst en donanımlısı diye aldım yolda giderken takır tukurlarla araçtan soğudum. plastiği bu kadar fos olup lüx görünen araça daha rastlamadım. şansıma bilmem ne edeyim.

O ses bende de var arada yapıyor kötü yolda. Kötü kullandım desem dikkatli kullanırım. Sanırım herkeste var ama herkes söylemiyor kötü reklamı olmasın diye sanırım. Kuzguncuğa yavrusu kartal görür misali. :) Müziğin sesini açıp bastırıyorum ama bu seslerden ötürü soğudum biraz. ama yine de kullanacağız. bir sonraki arabayı alırken artık düşünürüz onu da.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 16:34:39 Gönderen: acapunco »

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
azıcık takur tukur etmıs dıye ben superbden vazgecemem.gecenlerde mercedes  E320 mıydı 300 kusur bıseydı ona baktık babamla arka dız mesafesı yok.100 kusur bın euro para ıstedıler.50 bın tl ye daha konforlusunu allırım arkada yayılırm passat da almam azcık ses verdı dıye :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
beklentilerinizi verdiğiniz paraya göre yaparsanız  hayal kırıklığına uğramazsınız. vw grubunda hatta audi a6 yı da katarak söylüyorum o bozuk dediğiniz yollarda onlardan da sesler geliyor. kıyaslamayı bmw 5 serisi veya e seri mercedes ile superbi kıyaslarsanız da haksızlık olur. yeni passat kalite olarak eski kasayı bile aratıyor. audi derseniz 70 bin euro, bmw 5.20d dolusu 80 bin, e250 90 bin euro dolayında. karar vermek bütçeye bakar. ilk sıraya 5.20d yi koyarım mükemmel bir araç:) tavsiye ederim.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bmw bır turlu ılgımı cekemedı.özellıkle son cıkardıgı araclarda.sadece 2,0d motor secenegi 184 hp lik motoru hosuma gdıyor