škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Philips H4 Diamond Vision 5000K

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar octiye Philips H4 Diamond Vision 5000K diye ampül duydum takdırmayı düşünüyorum. Bu tarz ampul kullanan varmı ? önerirmisiniz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz yanan halojen ampüllerdense tavsiye etmem yağmurda resmen yanmıyor bir kullandık 1 hafta zor durdu daha sonra xenon a geçtik :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tip ampuller aslında asya pazarı için tasarlanmıştır. Kötü hava koşullarında bırak önünü burnunun ucunu zor görürsün. Tavsiyem Osram night breaker veya silverstar'dır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Osram Night Breaker da kullandım Vectrada,hiç fark olmadı.Tavsiye etmem hiçbirini.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
NB bende kullandım silverstar a göre kötü diyebilirim..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Zaten H4 başlı başına sorun Xenon'da...

Motorlusu veya çift flamanlısı falan, halojen kalsın bence hele ki mercek yokken...

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Fakat hala kafam karışık karar veremedim. Philips marka kafamda sağlam şimdi hangisi diye bakıyorum. Philips H4 Diamond Vision 5000K dan vazgeçtim çünkü kötü havalarda herkes hem fikir. Philips olsa ama performansı iyi olsa karşıdan gelen aracı da rahatsız etmese :) buna uyan bi model bulursam onu alacam araştırmaya devam.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;225869
arkadaşlar fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Fakat hala kafam karışık karar veremedim. Philips marka kafamda sağlam şimdi hangisi diye bakıyorum. Philips H4 Diamond Vision 5000K dan vazgeçtim çünkü kötü havalarda herkes hem fikir. Philips olsa ama performansı iyi olsa karşıdan gelen aracı da rahatsız etmese :) buna uyan bi model bulursam onu alacam araştırmaya devam.

Philips halojende pek iyi değil Osram Silverstar derim..

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
osram nb nin %30 daha güçlü olan ampüllerini kullanıyorum normal nb den 3 kat pahalı ama normal nb ninde 3 katı aydınlatıyo

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ardadaşlar sizleri dinledim philipsden vazgeçtim. Dün akşam gidip Osram NB aldım. Aslında silverstar istedim fakat satıcı NB nin daha kuvvetli olduğunu söyledi. Aldım takdım biraz daha beyaz bi ışık beyaz değil tabi sarı ama biraz fark var. Umarım uzun bi süre gider. Hepinize tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: swwp07;226024
osram nb nin %30 daha güçlü olan ampüllerini kullanıyorum normal nb den 3 kat pahalı ama normal nb ninde 3 katı aydınlatıyo

Bu bahsettiğinizin ismi nedir ? model olarak

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
soruların cevabı burada bence... yani: Bosch Plus 90

http://www.geceucusu.com/index.php?showtopic=2764&mode=linear

farklı forumdan link verdim ama sıkıntı oluyorsa artık gereken yapılır zaten... :)