škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon Tavsiye.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu anda Blackberry Bold 9700 kullanıyorum satıp yeni bir telefon alıcam. Sizin görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Benim aklımda 2 3 telefon var.

HTC 7 Pro

HTC HD 7

Iphone 4

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Sonuna kadar Iphone derim :ok:
Telefonun kullanımı o kadar basit ve kullanışlıki , Iphone kullanan birisi başka bir telefon kullanamaz diye düşünüyorum , şahsen ben öyleyim ;)
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 02:28:04 Gönderen: emrtkn »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone tabikide ;)

İndirdiğiniz programlar sayesinde bedava mesajlaşabiliyorsunuz ve konuşabiliyorsunuz :).Yani kontör/TL ye hiç gerek olmuyor :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı alpino

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iphone kalite olarak çok iyi olsa da ele ayağa düşmüş, çoluk çocuğun bile elinde olan bir alet olarak albenisini gözümde çok zaman önce kaybetti. ayrıca sol elde tutunca antenin çekmemesi, alarm uygulamasının nadir de yaşansa yazılım kaynaklı sorunları olması, beyaz renklisini alacaksan, siyahından çok az kalın olması sebebiyle kılıflara uymaması gibi ilginç sorunları var.

HTC ise gerçekten çok kaliteli cihazlar üretiyor. HTC desire HD falan da düşünülebilir.

sonuç olarak bence HTC daha mantıklı bir seçim.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
HTC HD7 ile iPhone 4 arasında çok kararsızım :(

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı alpino

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla hocam ben senin yerinde olsam hd7'yi alırdım o zaman.

tabi iphone'un inanılmaz çok uygulaması var. neredeyse her konu için bir program mevcut iphone için. zaten bu makineyi bu kadar popüler kılan da bu.

eğer ihtiyaçlarını karşılayacak tüm programları htc için bulabiliyorsan sorun yok.

yine dediğim gibi iphone yolda gezen ve telefonun t'sinden bile anlamayan bir sürü adamda var. sadece şekil olsun diye taşınan bir makine haline geldi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HTC alıcaksanız andorid tabanlı alın derim wm tabanlı cihazlar artık ölü gibi bir şey :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende samsung omnia i900 ü sattım nokia e52 aldım. bıktırdı dokunmatik ekran valla.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iPhone blacbery almayın ne alırsanız alın en kötü telefonlardır özelligi cok kötüdür. sadece kamerası falan cartı curtu boş hikaye nokianın samsung iPhone harzında ciyazları var tavsiem nokia serisine bakın iphoondan şikayetciyim.. blacbery tuşları küçük:D
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iphone kesinlikle önermiyorum bnm bi abimde 4 var telefonda çoğu zaman çekmeme sorunu var arıyorum kapalı halbuki açık bni dinlemedi başka bi abide ondan aldı aynı sorun ondada çıktı 4 ü kesinlikle önermiyorum bnm önerdiğim nokia n8,samsıng wave II HTC desire de iyi bir telefon değil çok donma ve kasma yapan bir telefon bizzat kullanıcısı söylüyor hatta adam ilk windows mobile işletim sistemlisini alıyor yavaş diye android lisine geçiyo fakat ikisindede aynı sorunun olduğunu söyledi bana
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone 4'teki çekmeme sorununu yazılım ile düzeltiler ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone 4 tavsiye ederim, ancak HTC'nin ürünleride hiç yabana atılır değil.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla ıphone kadar sevmedıgım bır telefon yok..gecenlerde lazım oldu arkadasa bana dosya at dedım 'şey sadece ıphoneler arasında calısıyo bluetooth fln dedı, at bana multımedya ıle dedım beceremedı herlde atamadı pc ye bağlayalım ordan alırım ben dedım yok özel kablo yok her bılgısayar acmıyor fln fılan dedı dedım yazık verdıgın paraya.. N8 kullanmış bırı olarak asla ıphone!

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farzetkı yolda hava fıltresını degısmen gerektı veya benzın/mazot ac kaputu degıstır :) gecen aldım arkadasın ıphonesını dedım cıkartayım hattını alayım şaka fln yaparım ona becerıp alamadım.yok herkez acamazmıs özel bısesı varmıs fln fılan bı suru bıseyler dedı.acıl bı durum olsa ne yapacaksın cıkartamayacakmısın hatıını ?