škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İmamdan satılık fsi octavia

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin fiyatları makul seviyedeyken almış olduğum octavia 1.6 fsi aracımı son gelen zamlardan dolayı satmak zorunda kaldığım için üzgünüm,aracım 106 bin km de olup sorunsuz bi şekilde kullanabilirsiniz.sadece arka cam sileceği çalışmıyor onuda kendi aramızda hallederiz:ok:.st üyelerine ayrıca sünnete uygun pazarlık yapabiliriz başka foruma yapmam bu kıyaklığı:krk:.fiyatı 25.790 tldir.Bilen bilir elegans donanımını anlatmaya gerek yoktur.100 km de ş.i 7.8,uzun yol da cc ile benim sürüş tekniklerimi uyguladıktan sonra 6.1lt ye bile düşürebilirsiniz.:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;226323
Benzin fiyatları makul seviyedeyken almış olduğum octavia 1.6 fsi aracımı son gelen zamlardan dolayı satmak zorunda kaldığım için üzgünüm,aracım 106 bin km de olup sorunsuz bi şekilde kullanabilirsiniz.sadece arka cam sileceği çalışmıyor onuda kendi aramızda hallederiz:ok:.st üyelerine ayrıca sünnete uygun pazarlık yapabiliriz başka foruma yapmam bu kıyaklığı:krk:.fiyatı 25.790 tldir.Bilen bilir elegans donanımını anlatmaya gerek yoktur.100 km de ş.i 7.8,uzun yol da cc ile benim sürüş tekniklerimi uyguladıktan sonra 6.1lt ye bile düşürebilirsiniz.:++:

sen kendin çok kaşındın hocam. sonunda buldun papazı. :++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harbimi :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam zamanında demiştik al bi dizel gpunto doya doya bin diye ama sen gittin efesay aldın:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam LPG takılabilen bir oktay al bari  :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen iş arabasına 50 tl dizel 30 lt gaz yağı koyduk :D yakıyor velet jet gibi gidiyor :d
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: dikmentr;226359
geçen iş arabasına 50 tl dizel 30 lt gaz yağı koyduk :D yakıyor velet jet gibi gidiyor :d

JDT miydi :++::++::++:

Yol kenarlarına dikkat edin, 10 numara yağ bulursanız tadından yenmez :D Kızartma yağı çünkü :++::++::++:

Şaka bi yana hocam cidden satıyor musunuz? Aldığınız fiyat civarı yani makul. İnşaallah kısa sürede satılır. Yeni aracınızı huzurlarınızda ben ilan ediyorum :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2008-model-kia-cerato-advance-fuul-1-6-dizel-115-beygir-48586566/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2008-model-1-6-dizel-cerato-advance-115-beygir-boya-yok-48588094/detay/

Emsalini 25 gibi düşürebiliriz... (umarım :D)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;226333
sen kendin çok kaşındın hocam. sonunda buldun papazı. :++::++::++:
:++::++::++:

Alıntı yapılan: skodam_1985;226338
Harbimi :D
alan olursa eden satmıyayım yaw:++::++:
Alıntı yapılan: Sertan_c;226344
hayırlı satışlar... :)
dizelcilere :+1: :++:
eyvallahhhhhhh

Alıntı yapılan: dgn;226350
Hocam zamanında demiştik al bi dizel gpunto doya doya bin diye ama sen gittin efesay aldın:D
ya ben aldığımda 3.90 dı bu kadarda gideceğini nasıl bileyim ki:bnn::bnn::bnn:
Alıntı yapılan: dikmentr;226359
gaz yağı ile giden dizel mi dedin:hhh:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;226440
JDT miydi :++::++::++:

Yol kenarlarına dikkat edin, 10 numara yağ bulursanız tadından yenmez :D Kızartma yağı çünkü :++::++::++:

Şaka bi yana hocam cidden satıyor musunuz? Aldığınız fiyat civarı yani makul. İnşaallah kısa sürede satılır. Yeni aracınızı huzurlarınızda ben ilan ediyorum :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2008-model-kia-cerato-advance-fuul-1-6-dizel-115-beygir-48586566/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2008-model-1-6-dizel-cerato-advance-115-beygir-boya-yok-48588094/detay/

Emsalini 25 gibi düşürebiliriz... (umarım :D)
:bnn::bnn:yok ben clio düşünüyorum turker

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam sizin topic 100 direncinden sonra yürüdüğü gibi benzin de 4 direncinden sonra iflah olmaz artık :D

Clio mu !!!! Abauvvv... Anaaammmm...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;226444
ya ben aldığımda 3.90 dı bu kadarda gideceğini nasıl bileyim ki:bnn::bnn::bnn:
gaz yağı ile giden dizel mi dedin:hhh:

Yapma etme hocam göz göre göre geldi zamlar:)

Alıntı yapılan: turker;226453
Hocam sizin topic 100 direncinden sonra yürüdüğü gibi benzin de 4 direncinden sonra iflah olmaz artık :D

:+1:

Aynen hocam clio yaramaz size octiden sonra yakarsınız arabayı.En iyisi İlker abinin dediği gibi cerato ve gpunto(donanımsal olarak)

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin fiyatı yüzünden insanların araclarına doya doya binenemesi ne kadar acı bişey bunun sormulularına yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum.Ben hic LPG düsünmezken artık ciddi ciddi LPG leri arastırmaya başladım

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;226453

ya turker bey ben 5 tl direncine kadar dayanmayı düşünüyorum zaten baştan da bunu yazmıştım,ama bu direncin tarihi tahmin ettiğimden daha erken gelecek gibi.ben en az 1 veya 2 yıl diye düşünmüştüm ama bu kadar da erken olacağını kestiremedim.

Alıntı yapılan: izoci;226461
hayırlı satışlar hocam :)
teşekkürler:favo1:
Alıntı yapılan: dgn;226493
Yapma etme hocam göz göre göre geldi zamlar:)

:+1:

Aynen hocam clio yaramaz size octiden sonra yakarsınız arabayı.En iyisi İlker abinin dediği gibi cerato ve gpunto(donanımsal olarak)
yaw kardeşim 3 şubatta almışım arabayı o zamndan bu yana 50 krş gelmiş ama bu tahminden de öte neredeyse dünya rekoru:sopa:

Alıntı yapılan: demirhan;226500
Benzin fiyatı yüzünden insanların araclarına doya doya binenemesi ne kadar acı bişey bunun sormulularına yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum.Ben hic LPG düsünmezken artık ciddi ciddi LPG leri arastırmaya başladım
arkadaşlar şaka yaptım gerçekten tepkileri bi ölçeyim dedim ama "ben sana dememişmiydim"diyen arkadaş olacak mı diye,ama onlar yinede haklı davalarında,zira lpg li aracı ben düşümeyişimin nedeni derdi çilesi bitmiyor artıları eksileri düşünüldüğünde birde taktırdığın ustanında yamuk yaptığınıda hesap ettiğiniz zaman insan biraz ürküyor.Onun için fsi düşündüm zaten.Ama 5 tl olsa hesaplamak daha güzel oluyor:++:mesela 7 lt yaktığını farzedelim tl olsa hemen hesap kolay oluyor 5x7=35 krş al sana anında hesap öbür türlü küsüratlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz:++::++: