škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İnternetin Ölüm Tarihi..

dgn · 35 · 9802

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;227490
Bu hükümet bunu başlangıçla bırakmaz bi sabah uyanıp bakarsın google a bile giremiyorsun.
Gıkını çıkartmayan bir toplum olduğumuzdan merak etme o da yakındır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hükümeti bende hiç sevmiyorum yanlış anlaşılmasın,ama olayın özü daha belli değil,adamın dediği bu,standart paket şuankiyle aynı olacak diyor.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;227516
Bu hükümeti bende hiç sevmiyorum yanlış anlaşılmasın,ama olayın özü daha belli değil,adamın dediği bu,standart paket şuankiyle aynı olacak diyor.

Emin ol aynıdır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün haberlerde ben de BTK Başkanının açıklamalarını izledim. Anladığım kadarı ile özetle şimdiki kullandığımız internet şekli standart olarak kabul ediliyor ve bir müdahale söz konusu değil. Ancak bunun dışında Güvenli İnternet Hizmeti var. Burada size uygun bir paketi seçebiliyorsunuz. Paketlerin tam içeriğini bilmiyorum. Yani normal kullanıcılar için bir kısıtlama yok.

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yapmayın arkadaşlarya böyle bir şeyin nasıl size mantıklı gelebildiğini anlamıyorum...

Dünyada sadece 4 ülke varmış böyle bir kısıtlamanın olduğu,Avrupa  raporları ortada hergün özgürlük,demokraside geriye gittiğimizi yüzümüze  vuruyorlar.Bana bir tane yandaş medyanın,belediyenin basıldığını veya  hapiste olan bir kişi söyleyin lütfen.

Bakın Ordu belediyesindeki rüşvet görüntüleri ne oldu 1 gün haberlerde  yayınlandı neymiş yoksullara dağıtılıyormuş bu para biz artık nasıl  midesiz bir toplum olduysak bunuda unuttuk gel gelelim İzmir  belediyesine polis baskın yaptı tamam ortada bir suç varsa baskında  yapılsın soruşturmada yapılsın ama o zaman orduya baskın yapmıyan  polis,savcı kimin polis savcısı?Daha bu adamlar sivil anayasa  yapıcak,kpss,ygs sınavları yapıcaklar 2023te bakalım neler olucak...

Basılmadan imha edilen bir kitabın internette kimler tarafından okunduğuda belli buradada kimlerin,hangi sitelerin susturulmaya çalışıldığıda ortada.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oh iyi olmuş

kızıyodum şu telekom net faturalarına
artık biyere giremiycez  parada cepte kalacak.

ulen Atatürkle ilgili konu aratıyoruz çıkan sitelerin yarısı belden aşağı peki bu ne olacak
adam bana girsinler diye ( yanlış anlamayın belden aşağı siteleri kast ediyorum) koymuş bi iki resim bi başlık hoooooppppp doğru ona yönleniyorsun. açıyonki Atatürkün a sı yok

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gıkını çıkartmayan dedinmi doğru söylüyorsun
ne idüğü belirsizler gıkını çıkartırken gene seyrediyoruz.
Alıntı yapılan: SubaruOutback;227505
Gıkını çıkartmayan bir toplum olduğumuzdan merak etme o da yakındır.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;235187
Buyrun:
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/17890629.asp

Hepsi aşama, sırayla siteleri kapatacaklar, sonrada sadece devlete ait sitelere girebileceksin. Ne mutlu Türk'üm diyene...

Hayaldi, gerçek oldu.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnternetten yüzbinlerce kişinin 1günde toplandığını gördüler.Korktular sırayla kapatacaklar hepsini.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İSTANBUL - MHP’de 10 ismin istifasına neden olan kaset skandalı sonrası MHP’li avukatların başvurusu üzerine Ankara 14. Sulh Ceza Mahkemesi 16 Mayıs’ta bazı sitelere erişim yasağı getirilmesi kararını vermişti.

Bu kararla ilgili yazı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na dün gitti.

Karar üzerine dün gece saatlerinde Raipdshare ve Fileserve siteleri erişime kapatıldı.

Ankara 14. Sulh Mahkemesi bu sitelere müstehcenlik yüzünden yayın yasağı getirdi.

Türkiye’de sitelerin erişime kapatılması için genelde müstehcenlik sebebi kullanılıyor. İnternet suçları katoloğunda müstehcenlik 8. sırada bulunuyor.

Daha önce üç site MHP’nin başvurusu üzerine erişime kapatılmıştı.

Dün akşam itibariyle bu sayı beşe ulaştı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25217435

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaset skandalından sonra mhpnin oylar artmış diyorlardı keşke kapatmayaydılar:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende şu son kasedi izledimde,midem kaldırmadı :lol:
Allah akıl fikir versin :lol:

Çevrimdışı Burak35