škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam Filmi Hakkinda?

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar,
Aracima cam filmi yaptirmayi dusunuyorum ....

aldigim fiyatlar ziebart 450tl
Toyota servis LUMAR film 350 tl
acikcasi bu fiyatlari bu donem karsilamam zor derken internette izmir bornovada 3m filmleri uygulama yapan bir yer buldum... 3M in logosuz FX serisine 200tl logolu Cs serisine de 275 tl fiyat verdi..

Oncelikle 3M adi altinda cok fazla taklit urunu var diye duydum ve filmin orjinal olup olmadigini anlayacagimi hic sanmiyorum:) bu sebebler bilgisi olan dostlardan paylasimlarini rica edecegim...

Cs ile FX serisi arasinda fark nedir? Bana verilen fiyatlar nasil? ve son olarak bu orjinallik konusunu nasil anlarim:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana sorarsan bi filme o kadar para gereksiz neden dersen polisler sorun çıkarıyor gelip anahtarla çizmeye kalkıyor ya 128 tl cezayı yiyeceksin yada filmi sökeceksin o yüzden sakat :) Birde lazer ile karartma yapıyorlar o biraz daha masraflı 500 ile 750 tl arasındaydı yanlış hatırlamıyorsam ama ömürlük bir uygulama polislerde kolay kolay sorun yaşatmaz diye düşünüyorum.. Ama illaki film olsun dersen bu işi iyi bilen bi aksesuarcıya yaptırabilirsin biz 100 tl ye yaptırmıştık bu sene 5. senesi artık ömrü doldu altlardan açılmaya başladı tabi en açık ton olduğu halde polis 3 kere çevirdi babam resmi olduğundan bir şey demediler yoksa 128 i direk yazıyorlar :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim araçta 2 numara 3M film var,tanıdığa 250 tly yaptırdık 1 yıl kadar önce,en ufak problem yok.Seri felan bilmiyorum :)

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet bugun bahsettigim yere gittim daha onceden 2 numarada karar kilmistik ..kapali bir yer oldugu icin tam net anlayamadim sonra gozume acik geldi...koyu filmiden sevmeyen bir insanim ne hikmetse saflandim orda...sole cama tuttuk gunese tuttum baktim..cok koyu gibi gelmedi..uygulama bitince kaynar sular dokuldu :) cezasini gectim aracin ici gozukmuyor:) isin garip kismida icinden bakinca okadar koyu cam cok acik duruyor...

daha once babanin arabaya kardesin2 aracina ve ilk arabama film uygulatmis tecrube edinmis biri olarak bu salakligi yasamak cok derinden yaraladi beni:)verdigim paradan cok daha koydu bu gaflet ani:( eve geldim hazir kurumadan on iki cami soktum..arkalari simdilik biraktim...polis ceza yaziyormu arkalara diye arastiracagm.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun :)

umarım polislerle bir sorun olmaz, ben APP plaka yaptırmıstım 2.haftası polis söktürdü :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Saol Yasin. İcime sinmedi pek ama bakalim..sokunce bile arkadaki camlarin koyulugundan soktugum camlar bile filmli gibi :)resimleri eklerim birazdan

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet on ıkı cam sokulunce bıle arkadakı camların koyulugu yetiyor..offf offf:(

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 19:02:08 Gönderen: hedowich »

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu şimdi 3 numara film mi? Hakkaten koyu olmuş.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu şekilde bol bol öpülürsün abi :D Adamlarn 1 numaralı filme bile takıyorlar ki bu 3 numara :)

Uygulamayı sen görmüşsündür aslında kendinde yapabilirsin diye düşünüyorum..

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
1 numara en iyisidir.Hem Polis'lerin sorun çıkarması bakımından , hemde muayene için.
Benim araçta da 1 numara var , Ziebart'a yaptırmıştım 5 sene önce ve hala hiçbir problem yok en ufacık atma bile...
1 numara olsaydı daha hoş olurdu gibime geliyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben komple 1 numara yaptırmıştım ustasından gizli 60 tl ye :D

gayet hoş gözüküyor ama polisler problem çıkarır gibi duruyor. :(

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hedowich...................

Bu film olayının sıkıntı yarattığını ben de duydum. Sizin bulunduğunuz yer sakindir bir şey olmaz ama bir trafik kontrolüne girersen canın sıkılabilir. Ayrıca vizede sorun çıkar mı bilmiyorum. En güzeli bu tür şeyleri yaptırırken önce araştırıp sonra yaptırmak.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: Burak35;228926

Ayrıca vizede sorun çıkar mı bilmiyorum. En güzeli bu tür şeyleri yaptırırken önce araştırıp sonra yaptırmak.

Benim araç , sadece cam filminden dolayı ( 1 numara olmasına rağmen ) hafif kusurlu olarak geçmişti muayeneden ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hedowich;228824
Saol Yasin. İcime sinmedi pek ama bakalim..sokunce bile arkadaki camlarin koyulugundan soktugum camlar bile filmli gibi

takma kafana abi hevesini almıs olursun en azından 2 numaralı filmden :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)