škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercedes'ten anlayan arkadaşlar

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
vallahi benim imkanım olsa ben alırım dünyaya bir defa geliyoruz o zevki yaşamak istiyorsan yaşayacaksın elinizdede kalmaz hastası çoktur bunların bende 72 model ford 26m v6 araçların hastasıyım 3 sene önce çok temiz bulmuştuk 2.sahibinden yaşlı bir amcadan ama hemen satılmıştı 72 model araçta orjinal sunroof,hidrolik direksiyon,klima var ve hepside faal durumdaydı

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kaygılarınızı anlıyorum Allah razı olsun beni düşünerek konuşuyorsunuz ama Abdullah kardeşimin dediği gibi sürekli ayağıma gelecek bir fırsat değil bu :)

Abi hiiç modifiyeye girmiycem bu sefer, bu klasiğe saygılı olcam tabi elime geçirebilirsem.
Hayalim;

Sadece tavanı beyaz kaplatıcam bir de lastiklere beyaz yanak olacak o kadar, başka hiç birşey olmayacak.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2011, 16:09:11 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satıcıyla tekrar görüştün mü son durum nedir fiyatta filan?

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok köksalım ben galerici abiye ben en fazla 8000 verebilirim dedim.
O bana haber verecek.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;227781
...Sadece tavanı beyaz kaplatıcam bir de lastiklere beyaz yanak olacak o kadar...
Beyaz yanaklı lastik tamam da tavanı hiç elleme. Taksi gibi duruyor bunlar tavanı başka renk yapınca.

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;227799
Beyaz yanaklı lastik tamam da tavanı hiç elleme. Taksi gibi duruyor bunlar tavanı başka renk yapınca.

abi aslında kırmızı 115 kasanın öyle orijinal renk seçeneği var ama photoshoptan bakmadan yaptırmam tabi.

bu arada bu araba Yunanistan'da bir taksicinin arabası, bildiğim kadarıyla ya 1.000.000km ya da 4.000.000km yi devirdiği için Mercedes tarafından müzeye alındı; taksiciye de 0 km C serisi verdiler.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2011, 17:41:28 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Bu Kasaya Hastayım :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ufaktan ufaktan alıp kullanmak için aslında çokta yapılmayacak iş değil. Tamamen keyiflik, hobi amaçlı gibi düşünülerek bu araçlar alınabilir tabi, neden olmasın. Ha öyle bir sorun olabilir ki zaman zaman maddiyattan dolayı yerinden kaldıralamadığın zamanlar olabilir. Durur kenarda para olunca yaptırılıp tekrar binilir mis gibi. Nostaljik arabaların keyfi her zaman başkadır, daha öncede dediğim gibi, şu arabanın konforu bugün ne arabalarda bile yok.
Aslında bizde eniştemle böyle bir maceraya atılacağız sanırım, daha geçen gün gene konusunu açtı, bayağı takıntılı halde bizde SLC istiyoruz, kaç yıldır hep konuşup dururuz. Amerikan mı olsun SLC mi git gelini yaşıyoruz ve her seferinde içinden çıkamıyoruz:hanz: Patlayanda bana patlayacak çünkü başıma atacak biliyorum:hanz: hangisiyle az uğraşırım hesabıda var işin içinde, kendi Passat'la gazlayıp duracak hafta sonuda ver diyecek:hanz: İmkanlar el veriyorsa göze alınıp tadılması gereken zevkler bunlar kesinlikle. Şunun 200'ü bile gaza dokunduğun anda çok tatlı hırlar.

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle valla baki abi, ben arabam olsun diye almıyorum ki ben klasik sayılabilcek bir Mercedes'im olsun istiyorum. Dediğin gibi param oldukça sağını solunu yaptırırım diyorum zaten birtek hafta sonu kullancam bi cmts bi pazar şehri turlamaya, öbür getir götür işleri için zaten araba var.
Bu garajımda parıl parıl yatsın uzaktan seyrediym yine yeter bana :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bir tane gördüm bundan krem rengi, aslında çok tatlı görünüyor bu kasa..Ama cıvıl cıvıl bir renk ile güzelce parladımı çok dikkat çeker :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sen bu aracı alırsın bak sölemedi deme kötümü yaparsın bence hayır hayata bi kere geliyoruz imkanlar elverdiği sürece tadını çıkarmalıyız bence al tadına bak sarmazsa satarsın ucunda ölüm yok ya az biraz deli olmak lazım bu tarz konularda hep hayalimdi araç alıp toplamak yaptım artık nasıl bişey olduğunu biliyorum güçlü araba istedim aldım konforlu istedim aldım hatta çevremin sözünü dinleyip beğenmediğim araç bile aldım herşeyi denemek lazım şimdilerde amerikan istiyorum bakalım bi gün onuda yapacam :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldıktan sonra baktın sarmadı ki sarmaması imkansız gibi bişey 1000 tl ucuza versen anında gider. Gerçi sen şimdi f1 derdine düşmüşsündür :D

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hacı tatlıyı bıraktın kaçtın, çay ocakta kaldı. Neyse daha avrupa yakasına geçecen bu saatten sonra, işin çok :D

Şarjın bitmesin diye aramadım :)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hacı köksal Allah razı olsun evini açtın ama vakit çok dardı malesef :(
akşama atacam fotoları, bir de galericiye uğrayayım hele nolmuş bizim 115 :)