škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elegance - Karartılmış Camlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı plastix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elegance siparişimi -inşallah- gelecek hafta sonu alacağım.
Ancak aklıma şimdi gelen bir şey var. Elegance donanımda camlar karartılmış mı? Çünkü incelediğim bayiideki modelde karartılmıştı. Elegance'ta standart mı yoksa opsiyonel mi?
Eğer camlar karartılmış degilse öneriniz nedir? Servis mi özel mi? Maliyetler ve cam karartma ile önerilerinizi paylaşmanız ricasıyla.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Arka kapı ve bagaj camı koyu olmalı, ön kapı camları ve ön normal...

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben orijinalin üstüne ön cam hariç 0.25 karartılmış film yaptırdım, çok güzel oldu. zieabart trafikte sorun çıkmaz dedi bakalım ilk muayenede belli olacak. Maliyeti ise etiket fiyatı üzerine pazarlık gücünüze bağlı. 300-400 gibi düşünün

Çevrimdışı plastix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;228420
ben orijinalin üstüne ön cam hariç 0.25 karartılmış film yaptırdım, çok güzel oldu. zieabart trafikte sorun çıkmaz dedi bakalım ilk muayenede belli olacak. Maliyeti ise etiket fiyatı üzerine pazarlık gücünüze bağlı. 300-400 gibi düşünün

orijinalin üstüne dediğiniz ön yan iki cam mı yoksa 5 cam birden mi?
Ziebart fiyatları şöyle: 5 cam : 649 TL tek kapı cam: 129 TL, arka cam :309 TL.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Zieabart'ın filmini Passat aracımda kullanmıştım...
Siyah renk istemiştim yeşilimsi renk taktılar bir sürü kavga gürültü çıktı ama uygulama yönetemleri profesyonel ve temiz..yine önereceğim Ziebarttır...
SuperB aracımda B sutunundan itibaren arka ve arka yan camlar orjinal karartılmış...
Ön iki kapı yan cama da yine ziebartta arkalara uyumlu olacak şekilde film çektireceğim...
ziebarttan başka 3m llumar gibi markaların uygulama merkezleri varmıdır acaba adana civarında antepte..

Çevrimdışı plastix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;228422
Zieabart'ın filmini Passat aracımda kullanmıştım...
Siyah renk istemiştim yeşilimsi renk taktılar bir sürü kavga gürültü çıktı ama uygulama yönetemleri profesyonel ve temiz..yine önereceğim Ziebarttır...
SuperB aracımda B sutunundan itibaren arka ve arka yan camlar orjinal karartılmış...
Ön iki kapı yan cama da yine ziebartta arkalara uyumlu olacak şekilde film çektireceğim...
ziebarttan başka 3m llumar gibi markaların uygulama merkezleri varmıdır acaba adana civarında antepte..

O zaman benim elegance'da da ön cam ve iki ön kapı camları hariç diğer camlar da karartılmış gelecek demektir.
Dediğiniz gibi, bu kez işimiz daha da zor. Hiç karartma olmasa bütün camlar aynı tonda olurdu, yeşil-mor-siyah farketmez. Ama sadece ön kapı camlarını karartalım derken ton farkı çıkabilir, pek de hoş durmaz. En iyisi yaptırmamak mı acaba? Ya da yaptırırken garanti alıp öyle yaptırmak gerek.

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yıllardır 3 numara cam fılmı kullandım hıc sorun yasamadım.Kıl polısın bırıne denk gelırsenız hersey ıcın bahane bulur boyle adamlarda fılm ılk noktadır.

Suda bır gercek kı fılm aracı bır baska gosterıyor.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: plastix;228431
O zaman benim elegance'da da ön cam ve iki ön kapı camları hariç diğer camlar da karartılmış gelecek demektir.
Dediğiniz gibi, bu kez işimiz daha da zor. Hiç karartma olmasa bütün camlar aynı tonda olurdu, yeşil-mor-siyah farketmez. Ama sadece ön kapı camlarını karartalım derken ton farkı çıkabilir, pek de hoş durmaz. En iyisi yaptırmamak mı acaba? Ya da yaptırırken garanti alıp öyle yaptırmak gerek.

Hayır öyle gelmez...
B Sutunundan itibaren arka cam ve arka yan camlar opsiyoneldir..ek ücrete tabidir..

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim elegance ön cam hariç diğerleri fabrika çıkışlı açık tonda karartılmış geldi. Ben bunun üzerine 0.25 film çektirdim. Zieabart lazerle yapıyor ve kapı döşeme filan sökmüyor. Temiz iş oldu ve araç çok güzel oldu. Fiyat konusu ise şu şekilde. Ben aracın ön-arka tampon (çamurlukların yarısına kadar ve kaputun tamamını film kaplattım. Hatta aynalarıda söylemiştim ama oval olduğu için düzgün olmayabilir dediler ve yapmadılar. Cam filmleri toplam fiyatın içinde oldu ayrıca kampanya indirimi uygulandı ve 5 cam yaklaşık 400 liraya geldi.
Ben uygulamaları yazayım şimdi:
---Komple boya koruma
---Deri koltuk ve komple iç koruma
---ön-arka tampon film
---komple kaput film
---5 cam film
---Toplam 2000 lira
varın siz hesap edin.
Superb siyah inci gibi oldu. Döşemede bej olunca papuçlarıma galoş takıp biniyorum:)
daha ne diyim yani..

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;228879
benim elegance ön cam hariç diğerleri fabrika çıkışlı açık tonda karartılmış geldi. Ben bunun üzerine 0.25 film çektirdim. Zieabart lazerle yapıyor ve kapı döşeme filan sökmüyor. Temiz iş oldu ve araç çok güzel oldu. Fiyat konusu ise şu şekilde. Ben aracın ön-arka tampon (çamurlukların yarısına kadar ve kaputun tamamını film kaplattım. Hatta aynalarıda söylemiştim ama oval olduğu için düzgün olmayabilir dediler ve yapmadılar. Cam filmleri toplam fiyatın içinde oldu ayrıca kampanya indirimi uygulandı ve 5 cam yaklaşık 400 liraya geldi.
---Komple boya koruma
---ön-arka tampon film
---komple kaput film
---5 cam film
---Toplam 2000 lira
varın siz hesap edin.
Superb siyah inci gibi oldu. Döşemede bej olunca papuçlarıma galoş takıp biniyorum:)
daha ne diyim yani..

Arkadaşın da dediği gibi aracın arka camları çok bariz olmasa da bir ton daha koyu geliyor. Ama tüm paketlerde mi yoksa Elegance'da mı bu durum söz konusu bilemiyorum.

Çevrimdışı plastix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı alalı bir hafta oldu.
Arka camlar bir ton koyu geliyor ama karartılmış değil, koyu. Güneşli havalarda sanki biraz daha koyulaşıyor..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Aynen öyle, arkalarda koyu renk cam var. Güneşi görünce kararma özelliği yok, hep aynı tonu ama ışık aldatıyor olabilir.

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 2009 Ambition modeli var. Arka camlar hafif karartılmış şekilde. Aracın 2.sahibiyim. Benden önceki kullanıcısı mı yaptırdı yoksa standart mı geldi bilmiyorum.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hafifse koyuluğu orjinaldir...filmin olup olmadığı kolayca anlaşılabilir zaten camı indirin kesim yerlerinden belli olur...Ben orjinal koyu arka istettim perde kapanınca neredeyse hiç gözükmüyordu ama bu defa ön yan camlar bariz görünüyordu..Ziebart'ta 2 ön camı yaptırmak istedim hoşuma gitmedi 5 camı birden en koyu ton yaptırdım...

Çevrimdışı ali222

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;228879
---Komple boya koruma
---ön-arka tampon film
---komple kaput film
---5 cam film
---Toplam 2000 lira
varın siz hesap edin.
daha ne diyim yani..

Arkadaşa ben de katılıyorum. Ziebart kapı döşeme falan sökmüyor bu durum çok önemli ve garantili çalışıyorlar. Hem mümkün olduğunca açık renk tonlarında film kullanmanı öneririm. Sonuç olarak ben memnun kaldım.