škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapıyı sonuna kadar açma geleneği..

ozzy · 37 · 10255

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: SubaruOutback;228492
Sırf o hıyarlar yüzünden her yere park etmiyorum. Özellikle avm'lerde iki kolon arası tercihimdir. Carrefour, praktiker gibi açık oto parkı olan yerlerde de gene mümkünse tek otomobillik yerlere park ediyorum.

:+1:

Yol yürümeye razıyım, yeter ki kafam rahat olsun...

Çevrimdışı silivrili

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen.

Çoğu arkadaş sen manyakmısın ta en ücra köşeye bucağa gidiyorsun, çek şu kapı dibine, der ve çohu kişiyle tartışırım. Dünyanın malı dünyada kalır diyolar ve ekliyorlar amma kıymetli araban varmış, dua edelimde bizi bindirdin içine. diyorlar.

Diğer kötü bir taraf ise arkaya binip inenlerin ayaklarınla plastik aksama mapıya çarpmaları, çamur toz yapmaları.
2011 POLO 1.6 TDI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün kardeşimi bir okula götürdüm, çıkışta beklerken yol kenarına bir tane cip yanaştı.Yukarıdaki komşusu seslendi " ...... hanım, oraya parketme yerde bak kanalizasyon çukuru var oran koku gelir arabana siner" dedi ve bunu duyan kapı önündeki vatandaş kahkahayı patlattı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bir defasında mecburen dar bir yere bırakmıştım, Cep telefunu ile  iki tarftaftaki arabanın pozisyonu ve plakalarını çekmiştim. eşim ve çocuklar ne yaptığıma anlam veremediler ben da çaktırmadım...
Döndüğüm zaman bir terslik olursa ispat etmek için... ne komik insanlarız yaaaa!!
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu kapı açma olayına çok dikkat ederim.Anca arabanın pis halini görünce çok dikkat etmiyorum artık ama bu seferde bişey olmuyor :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;228633
Şu kapı açma olayına çok dikkat ederim.Anca arabanın pis halini görünce çok dikkat etmiyorum artık ama bu seferde bişey olmuyor :D

Senin bundan sonra kafanı kaşıyacak zamanın olursa ona dua et....
İlgi alanlarını sakın karıştırma,  yoğunluk oranına dikkat et.

daaamammm mıııı?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;228635
Senin bundan sonra kafanı kaşıyacak zamanın olursa ona dua et....
İlgi alanlarını sakın karıştırma,  yoğunluk oranına dikkat et.

daaamammm mıııı?

Mesaj alınmıştır :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Ugur A.

• Ziyaretçi
Benim Favorit' in yan kısımlar olduğu gibi nokta nokta.
Kapıyı açmaktan aciz o kadar çok ki. Artık ben de kapıyı dan dun açıyorum. Kısasa kısas. Şimdilerde yeni bir Insignia dadandı park yerine. Yanına denk gelemedim bir türlü.:wnk::rm:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz onlara afedersiniz ama Angut diyoruz... benimde aynamda bi kapı çiziği var avmde  yandaki dengesiz nasıl açmışsa artık...
-------------------------------------------------

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;228668
Kapıyı açmaktan aciz o kadar çok ki. Artık ben de kapıyı dan dun açıyorum. Kısasa kısas. Şimdilerde yeni bir Insignia dadandı park yerine. Yanına denk gelemedim bir türlü.:wnk::rm:

>Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur derler....
Plakanı yazda dikkat edelim,,, Sevgili UĞUR.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hiko;228710
>Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur derler....
Plakanı yazda dikkat edelim,,, Sevgili UĞUR.
Yazmam.:hih:
Bir gece ansızın gelebilirim diye de konuyu bağlarım.:huh:
:kiki::knp::xx::aman:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;228668

Sevgili Uğur.....................

Peki ya günahsız, masum araç sahipleri ne olacak. Aslında bu tip insanlar her yerde var. Onun için mümkün olduğunca güvenli yerlere park etmek gerek. Varsa tabii. O tip insanlar için araç çizilmiş, vurulmuş hiç önemi yok. Çünkü yapıları öyle. Değiştirilemez. Ben sıfır araçlarını hor kullanan çok kişi gördüm.Sağlıla kal.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sevgili Turgut.........

Kapının dokunacağı araçlar belli zaten.:wnk: Kaç kere başka araçlara vururken gördüm. Kesin bizimkine de öyle yapmışlardır.

Hele bir tane var, tam acemi-büyükbaş karışımı. Arka tamponun sağ köşesini rendelemiş. Bir komşu görmüş. O söyledi. "Ayıptır git komşuya söyle" demiş. "Bir şey yok ki" demiş. 10 gün kadar sonra gören komşunun kardeşinin arabayı, tamponla boydan boya çizince film fena kopmuş komşuda. Ama mavzuya yetişemedim.

Ben işin şakasındayım. Kimseye de öyle yapmadım yapmam. Hatta eşim bir seferinde kapıyı hafifçe çarptı diye iki saat tantana etmiştim.:wnk:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;228727
Sevgili Turgut.........

Kapının dokunacağı araçlar belli zaten.:wnk: Kaç kere başka araçlara vururken gördüm. Kesin bizimkine de öyle yapmışlardır.

Hele bir tane var, tam acemi-büyükbaş karışımı. Arka tamponun sağ köşesini rendelemiş. Bir komşu görmüş. O söyledi. "Ayıptır git komşuya söyle" demiş. "Bir şey yok ki" demiş. 10 gün kadar sonra gören komşunun kardeşinin arabayı, tamponla boydan boya çizince film fena kopmuş komşuda. Ama mavzuya yetişemedim.

Ben işin şakasındayım. Kimseye de öyle yapmadım yapmam. Hatta eşim bir seferinde kapıyı hafifçe çarptı diye iki saat tantana etmiştim.:wnk:

Sevgili Uğur.................

O tip insanların kapısını çizmek değil, bayağı vursan dahi görmezler. Görseler dahi umurlarında bile olmaz. Eğer öyle olsa böyle insanların canını acıtırlar mıydı. Sonuç ta mal canın yongası demişler. Biz ne çekiyorsak, eğitimsizlikten çekiyoruz zaten. Birbirimize saygıyı bir türlü öğrenemedik. Tam tersi, var olan saygı da bitiyor. Sağlıkla kal.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Burak35;228729
Sevgili Uğur.................

O tip insanların kapısını çizmek değil, bayağı vursan dahi görmezler. Görseler dahi umurlarında bile olmaz. Eğer öyle olsa böyle insanların canını acıtırlar mıydı. Sonuç ta mal canın yongası demişler. Biz ne çekiyorsak, eğitimsizlikten çekiyoruz zaten. Birbirimize saygıyı bir türlü öğrenemedik. Tam tersi, var olan saygı da bitiyor. Sağlıkla kal.
Saygı duymanın sadece ikidebir "saygılar" demek olduğu bir memlekette yaşıyoruz ne yazık ki.:wnk: