škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"SALAK!" Maviş

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün farkettim, annemlerin evinde böyle şeyler olmazdı, yeni evimdeki cadde üzerinde olduğunu düşünüyorum.Zira büyük bir park sıkıntısı var.Esnafında akşam kapısının önüne koyduğu part etmemek için tabure falan koyuyorlar ya ona uyuz oluyorum.Yav sanki tapulu malı!..Birisiyle fena dalaşacağım o olacak..Hem zaten hafta içi hep annemlerin evin önünde duruyor araba bir tek arada sırada kendi evimin orada duruyor.Ama yinede denk getirip çizdi şerefsizler.
.Polisajla geçer gider ama pis pis duran arabanın nesi dikkatini çektide bunu yazdılar bilmiyorum.:) Ama çizerken bir görsem Allah yarattı demem çok pis dalarım sanırım..

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun!

Takma kafana, dalaşma da itle kopukla, boşver. İş uzar daha tatsız bir yere gider. Uzağa parket kafan rahat olsun.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, "kendi adını yazmış" deyip, gülüp geçeceksin!!

Esnaflara gelince ön bahçe kullanımı onlara aittir, istrelerse bahçe duvarı falan varsa yıktırabilirler. Ancak, park edilemez veya kullanımı sadece kendilerine aittir diye bir kural yok, kalt mülkiyeti kanunu iyice okumak lazım.
kolay gelsin.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazık günahh yaa, insanda vicdan olmalı

gecmis olsun
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Abi geçmiş olsun.
Var her yerde böyle numuneler.
Eminim yazan şahsın arabası yoktur , eğer olsaydı yazmazdı , zaten yaş ortalaması da küçüktür sanırım bu kelimeyi yazanın :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmıs olsun...
Daha onceden tanık oldugum bır olay mercedeslı bır amcamız aracını yanastırıyor.Onunde durdugu dukkan sahıbı adama arabasını cekmesını cızılır vs gıbılerınden bırsey soyledı.Mercedestekı amcamız cok sakın bır sekılde aracın etrafında dolandı ve dukkansahıbıne bu aracta gelınce bır cızık goreyım senden bılıp senını vururum dedı.Dukkan sahıbı amca gelınceye kadar arac basında nobetcı oldu.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiye kadar hep benim araca ya park yerinde vurdular, ya da trafikte. Hatta bu mesajı yazdığım şu an aracım mini hasar onarımda. Bir taksici ışıklarda arka tampondan hafif de olsa vurdu. Mazereti ne demekse "Lastik attı abi" dedi. Baktım gariban birisi sen yoluna ben yoluma dedim. Sigortadan yaptırıyorum. O çizik işini yapanı görseniz de girişmemeniz, öfkenizi içinize atmanız gerekir. Sadece kısa bir nasihat vermek iyi olur. Çünkü arabanız hep dışarıda sonrasını da düşünmeniz gerekir. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, bulaşsan bir dert bulaşmasan bir dert. Allah cezasını versin böylelerinin.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sen gene iyisin abi benim aracın üstündeki tekme izlerini görsen deliye dönersin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan geçmiş olsun, yapanı bulursan bana havale et, şu aralar bende kaşınan birini kaşıyıp stres atmak istiyorum.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Var böyle dengesizlik yapanlar. Geçmiş olsun. Donanımhaberde açılan benzer bir konuyu paylaşayım adamın derdide benzer ama nedeni çok farklı:)

Arkadaşlar açılmadık konu bir bu kaldı demeyin çünkü gerçekten böyle bir sorunum var.1 hafta önce aracı yıkayıp tertemiz yıkayıp gölgeye duvarın dibine parketmiştim.Parkettiğim zemin toprak olduğu için aracı yıkamamla çamur olmuştu.3 saat sonra aracın yanına geldiğimde şok oldum.Aracın sol tarafı baştan başa çamur ve çiziklerle dolmuştu.Sanki birisi hususi değneği çamura sürtüp arabayı çizmiş gibiydi.Çamuru silince altında fena çizikler çıkıyordu.Aracın yanında 1 saat önce benim yeğenler oynadığı için o hışımla gidip onları azarladım.Çocukcağızları biz yapmadık demelerine rağmen inanmayıp azarladım.Ama tekrar eve gelip arabanın yanında kim yapmıştır diye düşünürken bir de baktım ne göreyim!Bizim bahçedeki tavuklar aracın dört bir yanında dolanıp kaportaya gagalarıyla tak tak vuruyorlar.Aracın rengi siyah olduğundan mıdır nedir tavuklar aracın etrafından ayrılmıyorlar.Aracın etrafında kaportanın yanında diklip duruyorlar.Herhalde kendilerini aracın kaportasında gördüklerinden kaportayı didikleyip duruyorlar.Bu yüzden aracı artık yıkıyamıyorum da.Çünkü yıkadığım zaman renk siyah olduğu için ayna gibi karşıdakini gösteriyor.Böyle olunca da tavuklar aracın kaportasını mahvediyorlar.Vallahi tavuk kovalamaktan bıktım.Ön tamponu mahvetmişler vicdansızlar.Araca çadır çekiyorum fakat çadır kısa olduğu için alt tarafı açıkta kalıyor.İnanın arkadaşlar gagaları kemik gibi olduğu için gagaladıkları yerler nokta nokta olmuş.Ne yapacağımı şaştım valla.Ancak aracı kirli bırakıyorum mecburen.

Bunlarda cevaplardan ikisi

Tavukları kesip dondurucuya atın. İhtiyacınız oldukça pişirip yersiniz.

O tavukların Allah belasını versin. Tavuk kadar karektersiz adi bir hayvan yok, Köyde iken onların elinden neler çekmedim ben, Taş attım, sopa ile kovaladım, Su ile ıslattım ama bir türlü laf anlamazlar. Kapalı tutmaktan başka çare yok onlar için.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 21:16:15 Gönderen: burock »