škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"SALAK!" Maviş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. daha da büyütmemek en iyisi.Allah ıslah eylesin de çalıyı dolaş.
benim tipoyada ali bal yazmış çocuk! birde nokta koymuş :)
çocukla çocuk olmamak lazım.kiminin bedeni gelişiyor ama beyni hala çocuk....

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun gökhan abi.. :(

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazının karakterinden çocuk olmadığını anladım
kesin sana veya arabana gıcık olan birisi

geçmiş olsun

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Onu yapanı yakalıcan şöyle güzel bi yaş ince iğde çubuğuyla yalvartana kadar güzelce bi haşlıcan bir daha her arabaya yaklaştıgında iğde çubuğu gelecek aklına yaf ne isterler milletin arabasından arkadaş

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;228897
Var böyle dengesizlik yapanlar. Geçmiş olsun. Donanımhaberde açılan benzer bir konuyu paylaşayım adamın derdide benzer ama nedeni çok farklı:)

Arkadaşlar açılmadık konu bir bu kaldı demeyin çünkü gerçekten böyle bir sorunum var.1 hafta önce aracı yıkayıp tertemiz yıkayıp gölgeye duvarın dibine parketmiştim.Parkettiğim zemin toprak olduğu için aracı yıkamamla çamur olmuştu.3 saat sonra aracın yanına geldiğimde şok oldum.Aracın sol tarafı baştan başa çamur ve çiziklerle dolmuştu.Sanki birisi hususi değneği çamura sürtüp arabayı çizmiş gibiydi.Çamuru silince altında fena çizikler çıkıyordu.Aracın yanında 1 saat önce benim yeğenler oynadığı için o hışımla gidip onları azarladım.Çocukcağızları biz yapmadık demelerine rağmen inanmayıp azarladım.Ama tekrar eve gelip arabanın yanında kim yapmıştır diye düşünürken bir de baktım ne göreyim!Bizim bahçedeki tavuklar aracın dört bir yanında dolanıp kaportaya gagalarıyla tak tak vuruyorlar.Aracın rengi siyah olduğundan mıdır nedir tavuklar aracın etrafından ayrılmıyorlar.Aracın etrafında kaportanın yanında diklip duruyorlar.Herhalde kendilerini aracın kaportasında gördüklerinden kaportayı didikleyip duruyorlar.Bu yüzden aracı artık yıkıyamıyorum da.Çünkü yıkadığım zaman renk siyah olduğu için ayna gibi karşıdakini gösteriyor.Böyle olunca da tavuklar aracın kaportasını mahvediyorlar.Vallahi tavuk kovalamaktan bıktım.Ön tamponu mahvetmişler vicdansızlar.Araca çadır çekiyorum fakat çadır kısa olduğu için alt tarafı açıkta kalıyor.İnanın arkadaşlar gagaları kemik gibi olduğu için gagaladıkları yerler nokta nokta olmuş.Ne yapacağımı şaştım valla.Ancak aracı kirli bırakıyorum mecburen.

Bunlarda cevaplardan ikisi

Tavukları kesip dondurucuya atın. İhtiyacınız oldukça pişirip yersiniz.

O tavukların Allah belasını versin. Tavuk kadar karektersiz adi bir hayvan yok, Köyde iken onların elinden neler çekmedim ben, Taş attım, sopa ile kovaladım, Su ile ıslattım ama bir türlü laf anlamazlar. Kapalı tutmaktan başka çare yok onlar için.

:++: gülüyorum ama lütfen yanlış anlamayın size degil ''O tavukların Allah belasını versin'' diye yazana gülüyorum.Traji komik dedikleri şey tamda bu olsa gerek

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.. Çocuktur yaw, büyük olsa garezi olsa farklı şeyler yapardı, yazı yazmazdı.. Lise çağındakiler bile çocuk artık.. Ne yapacaklarını bilmiyorlar.. Aklılları sıra eğlence oluyor onlara.. Allah kaza bela vermesin, bunlar gelip geçer.. ;) Sıkmayın canınızı..

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Gökhan. Üzüldüm valla. Yıllardır ne boya koruma için ne kadar uğraştığını biliyorum. İlk polisajda nokta kalmaz umarım.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun abicim var böyle şe...fsizler ne yazıkki ah onu yapanı bi görseydin keşke bide bi güzel dövseydin ne rahatlardım vallahi
SKODA FAVORIT 136L VRS

Ugur A.

• Ziyaretçi
Şimdi geldi aklıma; "buna da Şükür" demek lazım. Ya gerizekalı yazmaya kalksaydı. Daha çok yer çizilecekti.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun Gökhan Ağabey

Kendi Adını Yazmış İşte Pe.....nk
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı murathan28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.Böyle dengesizler çok çıkıyor.Adamın derdi ne onuda anlayamıyorsun.Benim eski arabamıda çok kötü çizmişlerdi.Sadece benim arabamı değil ard arda duran 5 araç vardı adam bir baştan başlamış 5 arabayı çizip geçmişti.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun kardeşim psikolojik rahatsızlığı olan biri tedaviye ihtiyacı var
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı yeaght

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun...
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT]2008 Ford Fiesta TD Comfort
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de isim yazdılar boydan boya çizdiler aynaları ters çevirdiler bizimkiler benim mezuniyete geldiklerinde yapmış şerefsizler. Herhalde onda var bende niye yok hesabımı yapıyorlar itin evlatları. Bizim mahallede çizmedikleri araba kalmamıştı. Hatta kuzen caddeye bırakıyor ceza yemek uğruna.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun Gökhan'cığım :(
Haklısın ama millete uyma, boşver canın sağolsun.