škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat Bravo 2011 Xenon Kit Yaptırcam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar xenon kit araştırmaya başladım
öncelikle arabamın merceklı  farkı geçeleyın cok düşük mesela normal sokak lambaları yanınca kendı  lambam kayboluyor önceki pejeot merceksız farkım daha yüksekti.
şimdi  araştırma başladım ilk önce serkan ustaya sordum sahkan 250 tl 6000  8000k gösterdı 1 hafta ıcınde 7.nesil ampül geliyormuş arasında pek bir  fark yokmuş dedi geçelim şentürk otoyu aradım esenyurtta cartech 6000k  h7 8000k 98 tl kargo olarak yollarız siz montaj yaparsınız

bu 98  tl cartech önerirmisiniz ? yoksa zteck space gibi ürünmü almalıyım ışık  olarak ne önerirsiniz 8000 6000k kafam karıştı saygılar.
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
4300 K'yı niye düşünmedin, daha iyi aydınlatıyor. Ne kadar büyük K o kadar az aydınlatma, tamamen fizik kuralı, artan mavi/mor rengin soğrulması yüzünden

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kit olarak alıp kendım montaj edebılırmıyım? sahkan oto bana uzak gelıyor burda space sordum hattınden fazla para ile satıyorlar 4300k bakıcam fiyatı nekadardır 4300k ortalama anadolu yakasında tuzla pendık cıvarında kartal maltepe arası olabılır space takan xenon kıt yaptıran arkadaşımız warmıdır bende bır gozukım:)
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 15:40:55 Gönderen: dikmentr »

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bilinçsiz bir usta yüzünden 8000k kullanmış biri olarak söylüyorum 8000k yı unutun.
az önce farlarım istanbuldan geldi mercek ve 4300k kit montajı yapıldı.
Fırsat bulabilirsem gece fotoğrafını çeker buraya eklerim.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
4300k nereden satın alabılırım istanbul içi tavsieniz montajı hallettirim sağlam bir ustaya 15 tl en fazla bakar montaja:D yok 40 50 tl derse kendım montajımı yaparım hiç olmassa ne yaptıgımı bılırım:) sahkan otoda yapıyor fıyatıda cüzi ama uzak bana ters bir yerde

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
......
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 16:22:06 Gönderen: G.Antep Şubesi »

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
montajı çok basit aslında azcık merakın varsa yaparsın bence .arabadan ampule gelen kabloyu balasta ,balastan çıkanıda ampul yerine takıyorsun okadar.xenon konusunda çok ucuza kaçma aydınlatma  ,belli bir zaman sonra ferformans düşüklüğü ve ampul patlaması yaşarsın

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu xenon kit satan yer varmı peki elektirikciyim normalde elektronık devreler ustunde calısıyorum ama araba elektırıgıne bakmadım:) bakarım ampul degışmesını hep kendım yaparım ama her zenon far olurmu mercege onu bılmıyorum:) ve xenon satışı anadolu yakasında bir yer varmı saygılar.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın kullanma kılavuzunda yazıyordur halil mercekde hangi tür ampul olduğu. en iyi görüşü 4300 k lık kitler sunar. gittigidiyor üzerinde xenonmercek isimli satıcıda bi xenon merceklere uygun xenon kitleri vardı, sana göre de bir kit vardır muhtemelen.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kendim montaj edicemde space markayı bulmam zor zteck flan bulmaya çalışcam bulamassam 250 tl verip kendım montaj ederım ama bakıcam piyasaya fiyatı nekdar

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4300 K öneririm şiddetle :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı izoci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
smarteye 8000k öneririm kendi mercekli farımda kullanıyorum fena aydınlatıyo :)

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
4300k ztec gibi markalar war space var hid var hangisi iyi bir üründür metz var cok marka var ben anadolu yakasında bir araştırma yapıcam kit olarak spacede olsun en iyi en uygun en güvenilir şekilde satıcıdan alıcam olmadı şahkana gıdıp gereken işlemi gerçekleştircem çok ters en son care bakıcaz bir toptancılarla görüşim