škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben de bir skoda almak istiyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;234796
çizikten dolayı boyalı yazıyorsa koşarak kaçın derim :++:
dediğin doğru olabilir ammavelakin hepside öyle değildir zira expertiz raporu çıkacak zaten.ben şahkan oto servisini önerdim arkadaşa.pazartesi günü servise girecek.araç olduğu yerde park halinde bir aracın kütletmesi nedeniyle kaskodan yapılmış değişen yokmuş.ama servisde neler çıkar Allah bilir.Kaldı ki benim araçda da çizikden dolayı boya yapılmış ve resimleride var.resimleri varsa sorun olmaz zaten kaskodan yapılmış resimleri olması gerek.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yakup2503

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakalim eger arac sahibinin dedigi gibi ise,pazartesi günü bizde hayirlisiyla bir octavia sahibi olacagiz insallah.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yakup hocam irfan hoca ümraniye de Oğuşlar otomotivi tavsiye ediyor.oraya bakıtın artık.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;234962
yakup hocam irfan hoca ümraniye de Oğuşlar otomotivi tavsiye ediyor.oraya bakıtın artık.

Oğuşlar'a 1-2 kez gittim, özenlidirler. Çakmak Mah, Akdeniz Cad. üzerinde...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;234969
Oğuşlar'a 1-2 kez gittim, özenlidirler. Çakmak Mah, Akdeniz Cad. üzerinde...
eyvallah hocam,arkadaşla görüştük uçak bileti aldı galiba focus arayan onay gibi 60 sayfaya kadar dayanamıyacak 2.sayfa bitmeden hallolacak gibi.eeeee nede olsa alaman parası var işin içinde.yalnız yakup hcm en fazla 18 milyarı geçmesin eski kasa a4 octi düşünüyordu onunla kouşurken ikna ettim hemde ambiate veya klasik olsun diyordu yie illaki elegans dedim onada dayanamadı tamam dedi.nerden nereye.18 milyardan 28 milyara çıkıverdi.:):ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlız arabada kaza olma ihtimali yüksek şöför tarafındaki far mercekli yolcu tarafındaki düz anlicanız şaşı :D

4 ve 5.fotolara bakarsanız anlarsınız 3 dede dikkatli bakılırsa seçilebiliyor :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;234985
Yanlız arabada kaza olma ihtimali yüksek şöför tarafındaki far mercekli yolcu tarafındaki düz anlicanız şaşı :D

4 ve 5.fotolara bakarsanız anlarsınız 3 dede dikkatli bakılırsa seçilebiliyor :)
kadir gerçekten öylemi bilmem bana farklı geldi gerçekten maşallah gözlerin far gibi bişi kaçmıyor.forumdaki paylaşımların faydası bu olsa gerek.bu arkadaşın arabsına bakacak olan arkadaş konya'dan bir meslektaşım uçak biletini de almıştı ne yapsalar acaba?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam arayıp sorun derim mercekli far A5 kasada bi xenon ile geliyor ve fiyatları ciddi pahalı sonradan değiştirmek isterse 1500 tl ye masrafı olur alırken ona dikkat etsin nedir ne değildir iyice öğrenin derim :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki kadir benim octi ile arasında ki far farkı nedir yani hangisi daha tercihli bişi?
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=13025

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yakup2503

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevgili Muhammed Hocam !Maharet Alaman parasinda degil, sizin bu arabalara olan tutkunuz beni etkiledi,eger birisi alman dergisi der spiegelin skoda hakkindaki makalesini dahi kacirmayacak derecede takip ediyorsa iste o kisinin görüs ve yönlendirmeleri benim icin önemlidir.VESSELAM

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yakup2503;235447
Sevgili Muhammed Hocam !Maharet Alaman parasinda degil, sizin bu arabalara olan tutkunuz beni etkiledi,eger birisi alman dergisi der spiegelin skoda hakkindaki makalesini dahi kacirmayacak derecede takip ediyorsa iste o kisinin görüs ve yönlendirmeleri benim icin önemlidir.VESSELAM
eyvallah hocam seni octavia sahibi olman beni sadece sevindirir.ayrıca buna neden olmamdan dolayı sevinirim.ama ben sadece takıldım.umarım kırılmamışsındır.dalaman da 2 adet g.gri a5 octi olacak:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;235272
Hocam donanımlar aynı tek fark motor :)
hayır onu değil farların birisi mercekli diğeri merceksiz dedin ya,merceksiz olanını neden takmışlar benim farlardı takıldığım konu:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakup hocam arabayı aldı son baktığı baya zorlanmışlar büroraktik işlemler çıkmış ama hallolmuş,hayırlı olsun diyelim buradan kendisine.

Çevrimdışı yakup2503

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevgili Muhammet hocam ve degerli skoda severler ! Göstermis oldugunuz ilgi ve alakadan dolayi hepinize tesekkür eder, almis oldugum skodanin basta ben deniz ve ailem olmak üzere bütün skoda camiasina hayirlar getirmesini Yüce Allah'tan dilerim.
        Biraz resmi bir giris oldu,ama simdi samimi duygularimi arz edeyim.
Evet araba almayi ilk düsündügümde aklimda dogrusunu söylemek gerekirse ilk olarak Ford fiesta vardi,derken almanlarin skodaya olan düskünlükleri ve evimin yol kenarina yakinligi ve benimde bos vaktimin cok olmasi dolayisiyla bir istatistik memuru edasiyla hangi arabanin daha cok gectigini hesaplamaya basladim ve gördüm ki gecen arabalarin icinde azimsanamiyacak derecede Skoda vardi.Aklima skoda almak geldi ve basladim arastirmaya hemen aklima Muhammed hocam geldi ve onun bu arabalara karsi duydugu ilgi ve sahip oldugu bilgiyi görünce artik kararimi vermistim.BENDE BIR SKODA ALMAK ISTIYORUM diye bir baslik attim ve bu sevda böylece baslamis oldu.Ne diyelim ALLAH UTANDIRMASIN !!! Vesselam