škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satilik 2009 octavia 1.6 elegance mpi full

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HARBİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
33500 istiyorum..pazarlık payı vardır..

Detay için: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-muayyer-skoda-octavia-elegance-mpi-full-48191775/detay/

Bu Arada Satış için üye olmadım :).mesajı silmenize gerek yok..fakat satıyorum..ilk skodam da deil...
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2011, 01:36:30 Gönderen: HARBİ »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar EMrah bey,fiyatı biraz kabarık geldi 98 bin km de bir araç için.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı HARBİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tşkler..Muhammet bey ankara piyasası için ideal bi fiyat aynı zaman da pazarlık payı var..ilanlarda en düşük 32500 o da 2 değişeni var...pazarda ambiante sine 31.000- 31.500 istiyorlar...km yi de istersem 35.000 -40.000 km ye düşürürüm kimse anlamaz bile..ama bu ahlaksızlıkdır..hak yemektir.. bana yakışmaz...yapamam...yapsam uyuyamam:)..
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2011, 19:26:30 Gönderen: HARBİ »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammet Hocam Ankarada Skodalar ve diğer tüm araçların 2.eli diğer illere oranla daha yüksek.

Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı HARBİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;229704
Muhammet Hocam Ankarada Skodalar ve diğer tüm araçların 2.eli diğer illere oranla daha yüksek.

Hayırlı satışlar.

Aynen katılıyorum...06 plakalı araca da dışardan özellikle ilgi gösterirler...bide böle bi yanı var..

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
06 plaka diye az araba satılmıyor burada, kendi aldığım 2006 ambiante octinin 34 plaka olduğunu ve ben almadan 2 ay önce ankara tescile girdiği tarafımdan araç satın alındıktan sonra anlaşılmıştır. Ha satan vatandaş angara arabası diye bana yutturmuş oldu, gerçi araba zati içime sinmişti orası ayrı mesele ama vatandaş yastığa başını koyunca derin bir uyku çekiyordur heralde:bnn:

Çevrimdışı lehonour

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Genellikle art niyetli kişilerin yaptığı bir olay, galericileri genellemek istemem ama içlerinde yapanlarda var özellikle dizel araçlarda 150 - 200 bin km yapmış istanbul şirket araçlarını alıp 34 plakayı 06 yapıp km de ufak bi oynama ( 50 bin km  kadar :) ) sonra da bi güzel cilala parlat döşemeleri temizlet motoru yıkat al sana hakiki ankara arabası. araba 120 bin de kaputu bi açıyosun gram toz yok :++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben cidden merak ediyorum, bu fiyatlara Ankara'da satış oluyor mu gerçekten... Satış olursa bizi fiyat konusunda bilgilendirir misiniz?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hemen direkmen 06 yapacağım :++::++:o zaman,birde kasko fiyatı yüksek olmasa:bnn: daha güzel olacak ama:)
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
işte bu zihniyet yüzünden bütün arabalarımı istanbul dan alıyorum. ankardaki arabalardan daha temiz ve fiyat da normal seviyede. şu an kullandığım aracı alırken ankarada 22-24 bin arasıydı. istanbul tuzladan 19 bine aldım. plakayı ankara yapınca sağolsun ankaradaki arkadaşlar 21 bin teklif ettiler :++: söylemesem kimse anlamaz.

Çevrimdışı HARBİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşın biri istanbul araçları ankaradan daha temiz demiş güleyim mi ağlayayım mı...istanbul ve deniz kenarı araçları yani nem oranı yüksek bölgelerin araçları ...ankarada ilerleyen yıllrda çürüme ve oksit yapar..ayaz.kuru soğukdan dolayı...özellikle yıllanmış araçlar..

06 muhabbbetine gelelim.1 burası başkent...2 dışardan memur kenti gözüyle bakıldığı için..misal şöyle terimler vardır memurdan,doktordan vs..temiz bakar sadedir..anlamında..

ayrıca istanbulda sadece araç deil...her türlü malzemeye kadar ankaradan daha ucuz..ticari anlamda...sanayi bölgesi ve yakınlığı açısından..

Alıntı yapılan: turker;229720
Ben cidden merak ediyorum, bu fiyatlara Ankara'da satış oluyor mu gerçekten... Satış olursa bizi fiyat konusunda bilgilendirir misiniz?

Alıntı yapılan: fenomen;229776
Ben hemen direkmen 06 yapacağım :++::++:o zaman,birde kasko fiyatı yüksek olmasa:bnn: daha güzel olacak ama:)
fenomen ve türker..arkadaşlar araçlarınızı satacak olsanız ne istersiniz..marka ve modelini buraya yazarsanız sevinirim..:)

ayrıca bu ilanın altınıda muhabbet yerine çevirmeyelim lütfen..konunun amacı satış..başka bir başlık açın uygun yere yorum yapalım..
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2011, 07:03:47 Gönderen: HARBİ »