škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 fsi motor forever diyenler buraya

raan · 241 · 101159

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

dün bayram için arabamı meguiars sarı şampuanım ile yıkadım ve yeni aldığım meguiars Gold Class waxı deneme frsatım oldu...son resimdede yarım bardak su döküp test yaptım ama resim pek iyi çıkmadı galiba...sizinle paylaşmak istedim..bu arada herkesin bayramı müb.olsun:ok:
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2011, 22:24:54 Gönderen: raan »

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raan;278002
bereket iskonta yapmışlar....valla fiyatlar bana biraz fazla geldi ama orjinal servis olduğundan normal de diye biliriz herhalde...keşke eskişehirdede orjinal skoda servisi olsa.. ben bu firmayı anlamıyorum eskişehir gibi bir şehirde ne servisi ne satış noktası var...en yakın bursa veya ankaraya gitmemlazım oda başlıbaşına masraf zaten....:kork2:

aslında buraya arkadışın ve benim yazdığım gibi yakın zamanda bakım yaptıran arkadaşlar parça fiyatıyla beraber maliyetleri yazsalar ön bilgi olur hepimize....

iskonto yapıyorlar ama fatura kestikleri için ekstradan kdv ödüyoruz.. faturayı şirket masraflarında kullanamayanlar için hiçte hoş olmuyor servise gitmek
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2011, 01:54:49 Gönderen: octavia5 »

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aslında doğru şirkete gider gösterenler için 10 numara servis olayı ama şirketi olmayanlara fazladan kdv masrafıda biniyor....:krk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu fabrika verilerinde aracin kg 1360 olarak geçiyor benim ruhsatta 1405 kg diyor ruhsat yanliştir hadi diyorum,ama fabrika verilerinde de yanlişlik olurmu zira bu araca sahip olupta daha düşük diyenlerde var ne dersiniz?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı igo_ist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
97 octan yakıt gerçekten gerekli ancak yağa gelince ne mobil ne de shell ben dolum yağı diye 2006 FSİ Octim'e shell 5/30 tam sentetik yağ kullandım motorda subap sesine benzer sesler gelince hiç zaman kaybetmeden hemen castroll edge 0/30 doldurttum şimdi motorda ses seda yok heme çekişte bile fark etti kanımca

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: igo_ist;284079
97 octan yakıt gerçekten gerekli ancak yağa gelince ne mobil ne de shell ben dolum yağı diye 2006 FSİ Octim'e shell 5/30 tam sentetik yağ kullandım motorda subap sesine benzer sesler gelince hiç zaman kaybetmeden hemen castroll edge 0/30 doldurttum şimdi motorda ses seda yok heme çekişte bile fark etti kanımca
sabahları ilk çalıştırmada ki zincir sesi bende kayboldu mobil 0/kullanaldan bu yana,ama sesli çalışma devam ediyor ortalama rolenti 1,2 lt h/s inene kadar,ama daha sonra ses sıfır.Geçenlerde çalışan aracı ses gelmediği için tekrar çalıştırmaya çalıştım ve kontağı çevirdim:++:inş zarar vermemişimdir.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Banada a4 kasayı satıp a5 kasaya binince olmuştu araç rolatideyken çalışmıyor sanmıştım...:++:

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu kasko şirketlerindeki modelin yanında bi "ov" yazısı var bu ov oldumu fiyat belirgin artıyo..nemek acep bu ov

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raan;289071
arkadaşlar bu kasko şirketlerindeki modelin yanında bi "ov" yazısı var bu ov oldumu fiyat belirgin artıyo..nemek acep bu ov
bende anlamadım bu "ov" acaib bişi :++:şimdi kasko değer listesine baktım 2005 model fsi ambiate ov 26750,benim fsi 22300,anlayanlar beri gelsinde banada anlatsınlar olayı:bnn:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar a5 fsi forever diyenlere:bugün ankara mocan otogaz servisini aradim fsi motor araçlarada brc marka 2200tl ye lpg taktiklarini söylediler.hiç sorunsuz vede %35 tasarruf sağladiğini söylediler.

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaa arkadaşlar.....benim araçta cont. contack prem.2 lastiklerden var...ben bunları dört mesvim sanıyordum ama cont.sitesinde 4 mevsim diye bir lastik görmedim. ya yazlık yada kışlık olarak yazıyor...gerçekten 4 mevsim yok mu...:kork2:

Çevrimdışı raan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bide şu ekranda vites değiştirme uyarısı acaba benim 2008 a5 elegance ta da varmı acaba...hani bi özellik falan açtırılıp yapıla biliyor mu...:favo1:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raan;322683
yaa arkadaşlar.....benim araçta cont. contack prem.2 lastiklerden var...ben bunları dört mesvim sanıyordum ama cont.sitesinde 4 mevsim diye bir lastik görmedim. ya yazlık yada kışlık olarak yazıyor...gerçekten 4 mevsim yok mu...:kork2:

4 mevsim diye söylenenler aslında yazlık lastiktir. 4 mevsim yanlış bir tanımlama olduğu için kafanız karışmış, 4 mevsim lastik yoktur, yazlık lastiktir onun olması gereken adı :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: raan;322695
bide şu ekranda vites değiştirme uyarısı acaba benim 2008 a5 elegance ta da varmı acaba...hani bi özellik falan açtırılıp yapıla biliyor mu...:favo1:
olacağını sanıyorum,sizin octide cc açık uyarısı varmı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: raan;322695

Olsa idi zaten standart olarak görünüyor diye biliyorum