škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Corsa'lar çoğaldı..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 gün önce Dayım kendine bir adet Corsa 1.3 CDTI enjoy paket Corsa aldı.Aynı gün Patronda eşine 1.4 benzinli otomatik Corsa aldı..

Opeller içinde kaldık yahu :++: Diğer Corsa'da şimdilik bende :D

Ama yeni makyajlı kasa güzel görünüyor gerçekten..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;230325
2 gün önce Dayım kendine bir adet Corsa 1.3 CDTI enjoy paket Corsa aldı.Aynı gün Patronda eşine 1.4 benzinli otomatik Corsa aldı..

Opeller içinde kaldık yahu :++: Diğer Corsa'da şimdilik bende :D

Ama yeni makyajlı kasa güzel görünüyor gerçekten..

corsa kullanıcısı olarak yazdıklarınıza katılıyorum.Ataklığı manevrası konforu bambaşka... ben 2003 elegance kullanıcısıyım,kimbilir 2011 ler nasıldır :)

Çevrimdışı hedowich

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeni kasalara bayiliyorum dizel motorunada sole bir kiyak gectiler yakit tuketimini iyice dusurduler mis gibi oldu ama tabi biraz fiyatli:)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadasımda var bindimde astradan sonra yerden yüksek geldi ön koltukta oturunca, sanki yola tam oturmuyor gibi
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teyzemin oğlunda 2009 Ecoflex Corsa var,araba güzel ama içi bi tuhaf geldi bana ilk binişte kokpiti geniş ve uzun,vites alttan düğmeli mandallı... ufak ama büyük bişey :) düşük devirde kullandığı için gaz pedalı çok sertti istop bile ettirdim,araba siyah camlardada film var boğuyo insanın içini,ama 406 ya binince ne yalan söyleyeyim içim açıldı..

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hedowich;230470
yeni kasalara bayiliyorum dizel motorunada sole bir kiyak gectiler yakit tuketimini iyice dusurduler mis gibi oldu ama tabi biraz fiyatli:)

Dizel araç almaya karar verdiğimde (yıl 2008) bütçeme göre araştırmalar yapmıştım. Opel' in güzel bir duruşu vardı. Ama fiyatı bütçemi aşıyordu. Yaris' te karar kıldım. Bir gün durmuş vaziyette çalışan dizel Opelin yanından geçiyordum motor gürültüsü bana, Yaris'e göre daha fazla gelmişti. Sonuçta insanın gönlüne sinen araba en iyisidir diyelim. Kazasız belasız sürüşler dileyelim.