škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercekli Farlara Xenon Takılırmı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugun space ürünleri satan bir aksesuarcıya gıttım 8000k space ürünü wardı 6000k 4300k yok dedı üretilmiyor dedi:) sonra dedım

adam space cantalarını bi açtı icinde birton space ampülleri ben anladım bu adam fason ürün satıyor 1 araba gelmiştir woswagen transporter balansı sürekli sgortayı atırrıyor telefon açtı getıren italatcıya adam arkada dedi balanslarda sorun var bu balansları al benden:) duydum hemen sıvışmaya baktım  1 saat bekledım boş boş:) dedi carsamba takalım tel ıstedı yanlış tel verdim :) dedim ozaman ben sıze dönim siz bakın işinize ararım getırtırsınız :D

şahkan otoya hafta ici gidip h1 4300k takırcam elınde warsa :D
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: dikmentr;233162
6000k 4300k yok dedı üretilmiyor dedi:) sonra dedım
 :D

Kek sanıyorlar insanları  :)

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bide artis artıskonuşmalar:D para tok insan konuşması :D trabzonlu  hemen kaçtım şahknı arıcam pazar gunu hemen abi ne gerekiyorsa:D garantılı bı sekılde 4300k yapıştırcam beyaz ışık gözümü ağrıtıyor.. sarı taktırcam..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zenon farı bu hafta sonu arkdasım benim arabaya takacaktı ama Fabıa 1 lerin farı H7 mis.kısa zenon uzun farlar normal sarı olacak dedi.Zenonların markasıda Cadence benim arabadaki sub ın markasıda aynı.Ama zenon ürettiklerini hic görmemistim.Cok kaliteli Zenon oldugunu iddia ettiler kafam karısık taksam takmasammı diye Deger 8000 K mıs cadencelerin
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2011, 23:23:02 Gönderen: demirhan »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirhan;233333
Zenon farı bu hafta sonu arkdasım benim arabaya takacaktı ama Fabıa 1 lerin farı H7 mis.kısa zenon uzun farlar normal sarı olacak dedi.Zenonların markasıda Cadence benim arabadaki sub ın markasıda aynı.Ama zenon ürettiklerini hic görmemistim.Cok kaliteli Zenon oldugunu iddia ettiler kafam karısık taksam takmasammı diye Deger 8000 K mıs cadencelerin

Amacın iyi aydınlatma ise 4300K al, 8 bin ve 6 bini denedim aynı farda, arada fark var  ;)

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocam şöyle bişi var

araç 0 oldugundan fiyat bravoda serkan ustam dedı elektrık aksamında sorun yaratıyormuş dedi fiyat serıvısını aradım 4 tane bunların 3  dedi takıyoruz taktık sıkıntı yaşatmadı bunu montajını yapan kısıylen alakalı 3 şöyle birşey dedi

fiyat bravoo sorun olmaz peki başka bir yerde taktırsam dedi ozaman elektırık aksamı garantı dışı kalır. dedim sizin servisinizde taktırdım mesela elektırık aksam bozuldu bi sorun oluşturdu gittim başka bir fiyat servısıne garantı dısı diye bilirmi dedi evet dışı kalabılır ama bizim servisimiz elektirik aksamında sorun oldumu bakıyoruz parçaylan ılgılı dedım parçaylan ılgılıde dersenız alakası yok beni ozaman taktırmıcaksınız:)  dedim bana birisi dedi skoda servisi özel sorunluymuş dedı öyle birşey olsa biz takmayız takan kişi bağlama şekliyle alakalıdır.

sizce ne yapmalıyım adam dedi 6000k var orjinal xenon garantılı sevmiyorum 6000k ışıgını:) irfan hocam sence 4300 k taktırmalıyımmı bi sorun olursa balansı söküp eski ampülümu taksam ? sorun cıkartması dedigi olay şans işiymiş blume denilen blutude ciyazında sorun yapıyormuş tek sorun oymuş onunda caresi varmış dedi fiyat servisindeki arkadaş :)

şeytan dürtüyor git tak 4300k yı 2 tane far kapagı al bişi oldumu sök xenon u götür servise birşey anlaşılmaz demi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dikmentr;233672

şeytan dürtüyor git tak 4300k yı 2 tane far kapagı al bişi oldumu sök xenon u götür servise birşey anlaşılmaz demi?

Ben de aynısını yapmıştım  :)