škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sifir araçta ki sorunlara bak (1aylik daha)

drys · 60 · 22205

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde Atik Skoda'ya gidin, güzel ustalar var 1.500 bakımı için gittim gayet güzel ilgilendiler önümde octavia fabia vardı dedim daha bunlara bakcak ohoo derken yarım saat sonra telefon geldi gelip alabilirsiniz diye, gerçi çok hafif bir bakım göz gezdiriyolar ama ilgileri falan güzel. Ben ona rağmen Skoda bayiliklerinin müşteriye muamelelerini beğenmiyorum hoşgörülü olmak birşey değil arızayı söliyosun maazeret söliyo, e ulan arıza var tamam yapıcaz desene işte ne lafı geveliyon?
İşin kötü yanı o kadar para veriyosun yediğin ekmekden kısıyosun sorun çıkıyor insanın morali nasıl bozulmasın,İnşallah bir yol bulunur. Bende üzüldüm :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;231466
Birde Atik Skoda'ya gidin, güzel ustalar var 1.500 bakımı için gittim gayet güzel ilgilendiler önümde octavia fabia vardı dedim daha bunlara bakcak ohoo derken yarım saat sonra telefon geldi gelip alabilirsiniz diye, gerçi çok hafif bir bakım göz gezdiriyolar ama ilgileri falan güzel. Ben ona rağmen Skoda bayiliklerinin müşteriye muamelelerini beğenmiyorum hoşgörülü olmak birşey değil arızayı söliyosun maazeret söliyo, e ulan arıza var tamam yapıcaz desene işte ne lafı geveliyon?
İşin kötü yanı o kadar para veriyosun yediğin ekmekden kısıyosun sorun çıkıyor insanın morali nasıl bozulmasın,İnşallah bir yol bulunur. Bende üzüldüm :(
Arada ki farka bakın ya,İzmit Özdağ Skoda servisine 1500 bakımı yapılacakmı diye sordum,gerek yok dediler ve bu yüzden 1500 bakımını atladık
(Araç şimdi 2100 km de )

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drys;231538
Arada ki farka bakın ya,İzmit Özdağ Skoda servisine 1500 bakımı yapılacakmı diye sordum,gerek yok dediler ve bu yüzden 1500 bakımını atladık
(Araç şimdi 2100 km de )
Boşvermişler, Ben ikamet ettiğiniz yere bakmadan İstanbul atik dedim direk :) Eğer kesinleşirse gelin piknik buluşmasına Şahkan'a uğrama fırsatınız olur içiniz rahatlamış olur bilgilenirsiniz :)

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok teşekkürler,piknik kesinleşirse aslında bana uzakta olsa bir fırsat bulsam gelmek isterim,
Perşembe günü İzmit Özdağdan randevu aldım,tekrar bir incelesinler bakalım ne diyecekler

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drys;231656
çok teşekkürler,piknik kesinleşirse aslında bana uzakta olsa bir fırsat bulsam gelmek isterim,
Perşembe günü İzmit Özdağdan randevu aldım,tekrar bir incelesinler bakalım ne diyecekler
İnşallah bir çözüm bulunur.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;231581
Boşvermişler, Ben ikamet ettiğiniz yere bakmadan İstanbul atik dedim direk :) Eğer kesinleşirse gelin piknik buluşmasına Şahkan'a uğrama fırsatınız olur içiniz rahatlamış olur bilgilenirsiniz :)

ne diyorsun hocam ne pikniği?? ne zaman? nerede? bizde katılırdık konu başlığı varmı acaba bu konuda?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octavia5;231732
ne diyorsun hocam ne pikniği?? ne zaman? nerede? bizde katılırdık konu başlığı varmı acaba bu konuda?
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=12967

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Burdan İzmit Özdağ Skoda servisine teşekkür etmek isterim,bugün servise gittim ve tüm sorunlara etraflıca baktılar,ilgilendiler ve aracı sorunsuz teslim ettiler.
Ben de derin bir 'oh' çektim,hadi bakalım umarım böyle gider.
Ayrıca forumda bilgi ve ilgilerini sunan herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gözünüz Aydın :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi olsun, gozunuz aydin, icinize sinmesi cok onemli, ice sinmeyen aracin nasil iskence oldugunu cok iyi bilirim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aybar58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence bu sorunları siz ne yüce otoya nede servise göndereceksiniz skodanin üretici firmasına bir mail atın. ingilizce olarak derdiniz anlatın sıkıntıları söleyin size olan tavırları da anlatın ben eminim kii üretici firma bunu degerlendirecektir.

Çevrimdışı drys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aybar58;236395
bence bu sorunları siz ne yüce otoya nede servise göndereceksiniz skodanin üretici firmasına bir mail atın. ingilizce olarak derdiniz anlatın sıkıntıları söleyin size olan tavırları da anlatın ben eminim kii üretici firma bunu degerlendirecektir.
Olabilir aslında,çünkü havaların ısınmasıyla koku sorunu resmen azdı,vallahide  billahide arabaya binilemiyecek seviyede.Bundan dolayı her aracı kullanımda öncelikle 5 dk havalandırıyor ve yolculuk boyunca camlar açık seyahat ediyorum.Arkadaşlar bu koku inanın, o çok sevilen sıfır araç kokusu değil,keşke öyle olsaydı ama çok daha kötü bir koku ve sanırım plastik aksamdan kaynaklanıyor.

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni koku Izmir'de Izban vagonlarinda var. Deri, sifir arac ve plastik arasi bir koku. Izban yaklasik 2-3 aydir serviste, ve hala kokuyor.