škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

508 mi superb mi..

tamirer · 51 · 20960

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
SuperB'nin klimasının performansı ve ufleyiş kuvveti çok iyi...Hiç bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar...Ayrıca basıncıda çok kuvvetli...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bir skoda hayranı aynı zamanda bir peugeot kullanıcısı olarak tarafsız bir yorum yapmak istiyorum.508' in iç mekanı Superb' den daha kaliteli bence.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fazla düşünmezdim herhalde, 508.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2011, 22:10:36 Gönderen: TheEren »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olaya daha görsel açıdan baktığımda peugeot'un hızlı imaj değiştirmesinden dolayı, örneğin efsane 306 nın şu an esamesi okunmuyor, veya güzeller güzeli 406, 406 coupe gibi son 10 yıl içerisinde büyük beğeni toplamış arabaları belki şu an hatırlamayalar bile çıkacaktır.VW grubunda (skodada da) yüz değişimi daha uzun periyodda yapıldığından, beğeni toplayan modeller daha uzun süre popülaritesini kaybetmiyor.Örneğin 2001 model bir super B ye şu konuyu tartışan kaç kişi hayır diyebilir?Onun yanına bir de 2001 406 koysak?
Bence bu durumda 2001 super B düşünmeden seçeceğim araba olur.
Karşıt fikirler tabii ki olabilir, ama genelleme yaparsak Şu anki 508-superB karşılaştırmasında SuperB ağır basacaktır.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;231810
abi siz superb içinmi klima sorunu var diyorsunuz ??

evet.kendı aracımızın klımasında zaten sıkıntı vardı.garantıden klıma kazanı degıstırdık araca.gene fayda etmedı.ısıtmasına laf yok ama sogutmada pek basarılı degıl.biz eskı kasa superb kullanırken klımanın kapalı oldugunu hıc hatırlamıyorum.sımdı ıse hıc acmıyoruz desek yerıdır.aracın sadece klımasından sıkayettcıyız

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Valla 508'i bizzat inceleme şansım oldu. Tasarımı çok iyi ve şık olmuş. Özellikle SW'si ayrı birr hoşuma gitti. Tabi superbyi gördükten sonra herşey değişti. Bence superb e cok yakın sayılabilir.