škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

508 mi superb mi..

tamirer · 51 · 20951

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tamirer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peugeot'nun yeni modeli 508 gerçekten çok hoş görünüyor..ve arabayı inceleyenler de kaliteli olduğunu söylüyor..acaba superb tdi mı yoksa 508 hdi ı almak daha mantıklı

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sakın abı manyakmısın ne 508 i..peugeot cok dandık bır arac hıc sağlam degıller.ayrıca 508 e bende baktım hıc te 'Al benı'si yok.superb onn yanında hem kalıte olarak hem performans olarak hem genıs ıc hacmı olarak kral arabadır.bı defa superb nın DSG sanzımanı araca ekstra guc saglıyo desek yerıdır..

otohaber dergısındesuperb ılk cıktıgında ınsıgna 160 hp ıle karsılastırıyolar.superb (140 hp) 0-400m yı daha kısa zamanda tamamlıyor şanzıman farkı ;)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayrıca superb yuksek hızlarda yere yapısır adeta yol tutusundan ödun vermez. ya 508 de ölemı ? sanmıyorum

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
508 yani bir Fransız ve Bir Alman'ı karşılaştırmak..Bence doğru bir karşılaştırma değil...
Kesinlikle SuperB derim...SuperB sürekli Alman üst sınıflar ile karşılaştırılan bir araçtır..
508'in önü güzel de arka tasarımı hiç hoş gözükmüyor 2 gün önce otobanda arkadan 3 4 dakika izledim...
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2011, 14:32:24 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
508 de elektronik problemler fazla oluyor dedi libadiye peugeotta çalışan bir servis elemanı. Geçen test sürüşüne gittikte. Benim yanımdaki arkadaş biraz samimi bunla. Tek tek döktü kirli çamaşırları. :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence 508 sence Superb... Kişiden kişiye değişir aklına ilk gelen senin için uygun olandır,fazla düşünürsen kafan karışır.

Gearbox

• Ziyaretçi
508 i gidip incelemişliğim yok ama gördüğüm kadarıyla aracın dizaynı güzel ancak arka stoplar hiç hoşuma gitmedi. fransız arabaları türkiye yolllarına göre biraz kibar :)

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;230790
508 i gidip incelemişliğim yok ama gördüğüm kadarıyla aracın dizaynı güzel ancak arka stoplar hiç hoşuma gitmedi. fransız arabaları türkiye yolllarına göre biraz kibar :)

Haklısınız güzel tespit...:ok::ok::ok:

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
508 çıkalı ne kadar oldu ki millet dökülüyor diyor sanki araçla 50bin km devirmiş gibi konuşuluyo.aracın performansını bilmıyorum ama ben bayide incelediğimde içi çok dar ve kasvetli geldi.superb ona göre daha ferah bir araç.sadece bu yönden karşılaştırabilirim.bir de burası skoda forumu unutma:)

Gearbox

• Ziyaretçi
skoda forumu olsa ne farkeder? herkes kendi fikirlerini söylüyor. son söz gene alacak olan kişinin

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
407'nin sağlamlığı ne ise 508'in de odur bence...
Peugeot'un patronu aynı, ürettiği fabrika aynı...Peugeot yine Peugeot...

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bizim superb bizim bölgede 1 tane..gelip gelip inceliyorlar ve hayran kalıyorlar..markaya bakıp söyledikleri şu: way be skodaya bak, ney di ne oldu..helal olsun..süper bi araba yapmış..bilmiyorlarki sınıfının en iyisi..:)

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün biri geldi. Altında toyato var..bizim siyah inciyi inceledi inceledi..sordu soruşturdu...arabayı değiştirecem, bana yardım edermisin dedi...hay hay..haftaya bana fiyatta yardımcı olan bayie gideceğiz

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
farkeder skoda forumunda skoda tercih edenler skoda tavsiye eder peugeot forumunda peugeot tavsiye ederler.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar peugeot hiçde yabana atılacak bi marka değil bence 2009 da sıfır 308 hdi aldık ve hiçbir problem yaşamadan kullanıyoruz halen bence markaların hepsi artık kaliteli.