škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klimadan gelen koku

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen sene arabayı klimasız kullandım. Camları açarak idare ettim. Bu sene rahat edeyim diyip yetkili serviste klima gazı bastırayım dedim. Sabah bıraktım teee akşam verdiler arabayı neyse havalar daha ısınmasa da deneyim diyip çalıştırdım bi iki soğutuyor.

Fakat klimayı kullanmasam bile arabada hafif bi kablo kokusu peydah oldu. 3 gündür her bindiğimde alıyorum. Servise sordum normaldir klimadan geliyor dediler. Bu koku hep devam edermi ? tuhafıma gitti bu hafif kablo kokusu.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi servise götürdüğünü yazmamışsın....Garanti içerisinde ise başka bir servise daha götür bakmak zorundalar , değilse israr et tekrar baksınlar.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;230982
Hangi servise götürdüğünü yazmamışsın....Garanti içerisinde ise başka bir servise daha götür bakmak zorundalar , değilse israr et tekrar baksınlar.

AND skodaya götürmüştüm. Tekrar götür dediğinize göre bu normal bi durum değil. Servistesi yetkili ben durumu söyler söylemez olması gereken bişeymiş gibi gelir gelir normal dedi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Klimadan kablo kokusu gelmemesi lazım, acil incelet...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;230986
AND skodaya götürmüştüm. Tekrar götür dediğinize göre bu normal bi durum değil. Servistesi yetkili ben durumu söyler söylemez olması gereken bişeymiş gibi gelir gelir normal dedi.

Zaten Ankara' da 2 servis kaldı,  o nedenle çok rahatlar. Onlara mahkum olduğunuzu biliyorlar. Eğer para vererek, yaptırdıysanız israr edin, aksi taktirde merkeze bildirin.
And otonun elektrikçisinin iyi olduğunu söylerler ama ben bir işi için gittiğimde bir başka müşterinin arabasını yıkıyordu.... benim arabaya da başka bir çırak baktı!!!!!  İtirazını yapmazsan bu iş böyle....
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Uğrayıp rahatsız olduğumu tekrar bi kontrol edilmesini isteyeceğim. Bakalım ne diyecekler :(

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın yanında veya yanık plastık vs olan bır yerde fan çalışırken durduysa fıltreye koku sınıyor.En kolayı fıltreyı sıfırı ıle degıssınler

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 sene boyunca değiştirilmemiş polen filtresinde her türlü pislik vardır en kısa zamanda değiştirin derim 15 lira bir şey olması lazım eğer hala devam ederse inceletirsiniz. Klimaya gaz basarken herhangi bir müdahale olmuyor motor kısmında 2 tana hortum var onlar aleta bağlanıyor o kadar..

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;231324
1 sene boyunca değiştirilmemiş polen filtresinde her türlü pislik vardır en kısa zamanda değiştirin derim 15 lira bir şey olması lazım eğer hala devam ederse inceletirsiniz. Klimaya gaz basarken herhangi bir müdahale olmuyor motor kısmında 2 tana hortum var onlar aleta bağlanıyor o kadar..

Servisi aradım 15 liraymış :) bugün uğrayıp filtreyi değiştircem. Bakalım inşallah koku kesilir.