škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kasko yaptırmak istiyorum

fenomen · 26 · 11860

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşalr şu günlerde habire kazalarla başımız dertte.4-5 ay önce 850 tl idi full kasko,o zaman pahalı bulmuştum.şimdide 1150 istiyorlar.daha düşük yaptırabileceğim yer varmı,paylaşırsanız ve haberdar ederseniz memnun olurum.1.6 octi collection 2003 model.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimde kaskonun bitmesine 12 gün var. bi kaç yere haber bıraktım. teklif hazırlayacaklar.. paylaşırım...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ATIŞ PLAZA - BURSA
İzmir Yolu 22.Km. Görükle / BURSA
Tel: (0.224) 483 40 00-PBX
Fax: (0.224) 483 40 04
E-Mail: info@kocaslanlar.com.tr

Burda Elif hanım var..Araç bilgilerini iletin size fiyat çıkartsın..Ben 2 senedir en uygun fiyatı  burdan alıyorum..Beni söylerseniz extra indirim falan yapabilir.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;18282
ATIŞ PLAZA - BURSA
İzmir Yolu 22.Km. Görükle / BURSA
Tel: (0.224) 483 40 00-PBX
Fax: (0.224) 483 40 04
E-Mail: info@kocaslanlar.com.tr

Burda Elif hanım var..Araç bilgilerini iletin size fiyat çıkartsın..Ben 2 senedir en uygun fiyatı  burdan alıyorum..Beni söylerseniz extra indirim falan yapabilir.
elif hanıma mail attım.bana telefonla döndü 15 dk sonra teklif hazırlayıp döneceğim dedi ama henüz dönmedi.bende aradım ama cevap veren olmadı.800 tl bile çok diyen arkadaşa söylüyorum gerçekten bana bu fiyata bulabilirsen sevinirim.ben razıyım çoktan 800 e.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün kasko için fiyat araştırması yaptım...

geçen sene yazın sağ arka çamurluğa gece yolda vurup kaçtılar kaskodan yaptırdım 1. hasar... kasko bozuldu...

daha sonra 3 yerde daha çizikler vardı.. ayna-tamponun altı ve sol arka çamurluk.. bu 3 yeri 2 ayrı hasar olarak gösterip beyanla mini onarım paketinden kaskodan yaptırdım... ray sigorta mini onarım paketinide tramere hasar olarak girmiş.. şuan tramerde 3 adet kaza olarak gözüküyo... bazı siforta şirketleri teklif bile vermedi...

axa oyak : 2000 tl
anadolu sigorta : 1130 tl
ışık sigorta : 810 tl
isviçre : 1480 tl
güneş sigorta : 1030 tl
ak sigorta : 1600 tl fiyat verdiler...

mini onarımları tramere kaza olarak gösteren kaskom ray sigorta full kasko- karşı taraf teminat 30000 tl+anahtar üstünde çalınma dahil şekilde  650 tl fiyat verdi... bu resmen diğer şirketleri yanıltıp müşteriyi kendine bağlamak demek...mecbur ray sigorta dan yaptıracaz... düzcede acenteliğide kapandı... sakaryadan fiyat aldım... haftaya sakaryada işim de var zaten... gidip yaptıracam... bu fiyatı bide 10 a bölecekler... % 3,5 peşim indirimide var...

bu nasıl iş yahu... bu şirketleri hiçmi denetleyen yok... bu kadar arada uçurum olurmu...:(
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beytullah kardeş banada bu sigortadan yardımcı olurmusunuz.telefonu falan varsa temasa geçsek nasıl olur.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;18467
beytullah kardeş banada bu sigortadan yardımcı olurmusunuz.telefonu falan varsa temasa geçsek nasıl olur.

yanımda yok numaraları... şantiyede masamda kaldı... yarın şantiyeye gider şirketleri ve telefonlarını özel msj atarım size.... ne demek lafımı olur... :ok:
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2009, 00:36:24 Gönderen: beytullah »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ray sigortanın sitesinden baktım... ben burda yaptıracam...

Ferhat Sigorta
ESKİŞEHİR YOLU TANKPALET FAB. YANI ADAPAZARI

0 264 276 9110 (Alparslan Bey)

Bi kaç tane sigorta şirkenin acentelikleri varmış... farklı farklı şirketlerdende fiyat çıkartır... çok ilgililer... umarım uygun fiyata çözersiniz...

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu ne böyle yahu o kadar fark nasıl olur ki bende yeni yaptırdım hatta satmış olduğum fabiama 600 tl fiyat vermişlerdi.(geçen sene hasarsızlığı 1 kademe deldirmiştim.)% 50 indirim %40 a düşmüştü.ama aracımı satınca 99 model astra cd   aktarma yaptım onada aynı fiyat çıktı.birisi 2004 diğeri 1999 gerçi yaş arttıkçada fiyat katlıyor.
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;18476
ray sigortanın sitesinden baktım... ben burda yaptıracam...

Ferhat Sigorta
ESKİŞEHİR YOLU TANKPALET FAB. YANI ADAPAZARI

0 264 276 9110 (Alparslan Bey)

Bi kaç tane sigorta şirkenin acentelikleri varmış... farklı farklı şirketlerdende fiyat çıkartır... çok ilgililer... umarım uygun fiyata çözersiniz...
şimdi aradım bir bayan çıktı alparslan bey yok dedi ama burdan yaptırsam bile sonra nasıl ve kimi mhatap alacağım ki?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam Elif hanım ne dedi? Ne fiyat çıkarttı?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;18564
Hocam Elif hanım ne dedi? Ne fiyat çıkarttı?
elif hanım dün beni tekrar arayacaktı sanırım unuttu,ben tekrar aradım ama açan olmadı.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;18560
şimdi aradım bir bayan çıktı alparslan bey yok dedi ama burdan yaptırsam bile sonra nasıl ve kimi mhatap alacağım ki?

kaskoda yaptırdığım acenta ile hiç muhatab olmadım... servis bütün işlemleri yapıyo... sen sadece imza atıyosun... sadece araç çalındığı zaman prosedür nasıl işliyor onu bilmiyorum...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;18565
elif hanım dün beni tekrar arayacaktı sanırım unuttu,ben tekrar aradım ama açan olmadı.

Aradım mail atmış size..

1577 TL
1500 TL
1159 TL olarak fiyatlar çıkmış.Ama hangi şirketlere ait onu hatırlamıyorum ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP