škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Video İnterface...

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar egloberdan dahili GPS modullü interface su an elimde   mevcut(sd karta igo8 yüklenenip direk kullanılabilir),bende bosch marka  rcd 510  var aldigim urun ise blaupunkt rcd510a  uyumlu imis.. ,  istanbulda olmadığım için Ender elektroniğe götüremedim bu konuya tamamı  ile onlar hakim..monte etmeye çalışan usta öyle dedi ama belkide Bosch a  da uyumludur bilemiyorum..

..Aldigim  fiyata vermeyi dusunuyorum ilgilenen varsa pm atsin,urun 190 dolardi  kargo  ile bana 247  dolar a gelmisti..

İlgilenenler PM atsın..

Alıntı yapılan: Alıntıdır...
Rcd 510 da tv,dvd,gps,orjinal olmayan geri görüş   kameraları (piyasada 50-200 TL aralığında satılan tampona veya  plakalığa  takılan kameralar) takmak isteyenlerin mutlaka interface  denilen  parçayı almaları gerekiyor.İnterface in fiyatı 750 TL.Bazı  İnterface  modellerinde gps dahili olarak yer alırken bazı modellerde  gps opsiyonel  olarak alınması gerekiyor.Alırken dikkat etmek  gerekiyor..Tv bağlamak  için tv tuner almanız gerekir (alpine marka  olanlar yaklaşık 500-600  TL).Dvd seyretmek isterseniz dvd player  almanız gerekir(alpine marka dvd  player 600 euro) (golf6 forumundan bir  üye 690 TL ye satıyor)(fakat  yaptığı yorumlardan görüntünün ekrana tam  oturmadığı anlaşılıyor).Gps  için 750 TL harcamanız gerekiyor.(gps İgo8  kullanıyor, harita tüm  türkiyeyi kapsıyor, o konuda sıkıntı yok).Rcd  510 unun çözünürlüğü  400x240 piksel olduğu için biraz yetersiz  kalabiliyor.Pikseller de az da  olsa görülüyor.Bazı kişilerin gözünü  pikselleri görmek rahatsız  edebilir.İnterface rcd510 na bağlamak için  rcd nin içinin açılıp ince  bir kablosunun monte edilmesi gerekiyor.EE  den başka yapabilen yok  zannedersem.Yapılan işlem baya zor.Aşağıdaki  linkte montajın nasıl  yapılacağı pdf dosyasında ayrıntılı olarak  anlatılmış.Rcd 510 üzerinde  tv, dvd ve igo8 resimleri aşağıda.

http://www.eglober.com/ProductShow.asp?ID=2012

Alıntı yapılan: Cornelius;900

kutudan aşağıdaki resimdeki aparatlar çıkıyor..aldığım cihazda Built-in   gps dahili gps var.hatta kutudan GPS antenide(resimde sol üstteki büyük   kara kutu çıkıyor..

[/QUOTE]
Passat 1.6 _Ursus maritimus

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Cornelius09

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle