škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyonlu Cep tel Ne almalıyım?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Navinin ücretsiz olması için dahili bir anten olması gerekmiyor mu? diğer türlü netten bilgi alıp faturaya yansıtmaz mı?

Çevrimdışı dragut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bEN E71 nokia kullanıyorum, nevigasyon internet bağlantısı gerektirmeden ücretsiz kullanılıyor. İstanbulda, izmirde, kayseri de çok işime yaradı. Yalnız ekranı biraz küçük, full ekran bir telefon ve yanında cama yapışan aparatlardan hediye edilen bir nokia modeli vardı nokianın sitesinde nokiadan bir sormak lazım. Nokianın nevigasyonu ücretsiz ve güzel.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
win işletim sistemli olanlardan tavsiye ederim.
bada, android gibilerinde uygun program bulma ve destek konusunda sıkıntı yaşanıyor hala. win kadar bol çeşitli programları yok.
cihaz olarak da HTC kullanıyorum, foto kalitesi ve ekran boyutu hariç çok memnunum..
herşey full cihaz olsun diyorsan HD2, foto ve ekran ebadı o kadar önemli değil diyorsan touch2 çok güzel seçenekler...

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;231957
nokya N8 :)

Çok tipsiz ötesi bi telefon ve gereksiz büyük cebime koysam koltuğa oturamam o derece kalas 3310 bile nazarımda N8den iyidir:D

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;231966
Çok tipsiz ötesi bi telefon ve gereksiz büyük cebime koysam koltuğa oturamam o derece kalas 3310 bile nazarımda N8den iyidir:D

annemde var 1 ay kullandım ben memnun kaldım :) zevk meselesı :)