škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

karneler alındı...

Ziyaretçi · 38 · 10422

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gogo969

• Ziyaretçi
ilk ve orta öğretim öğrencileri bugün itibriyle yaz tatiline girdiler.notları iyi olan kardeşlerimizde var kötü olan kardeşlerimizde...bu arada sahte karne olayları yine okul önlerinde türedi:D... ST ailesi olarak bir çoğumuz iş sahibi ya da lise sıralarını çoktan bırakmış üniversite öğrencileriyiz...sizden isteğim aldığınız kırık notları ve başarılarınızı paylaşıp ,eskiye dönük bir mazi turu yapmak...

gogo969

• Ziyaretçi
ilk ben yazayım 4.sınıftan itibaren üniversiteye kadar matematiğim hep 2 geçerdi.üniversitede ne alametse 90 -100 aldım.aslında ders çalışmayı üniversitede öğrendim biraz geç oldu:D.lafı uzatmadan lise2'de 11dersten 8 tane 1 lise3'de 4 tane 1'im vardı.yazları bizimkilerle tatile falan gidemiyordum o yıllarda... çünkü ortalama yükseltme sınavlarına abone olmuştum ama şükürki hiç uzatmadan üniversiteyi de bitirdim iş güç sahibi oldum....
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2009, 16:23:43 Gönderen: gogo969 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun!

BU hafta sonu ise ÖSS var, girecek olanlara zihin açıklığı dilerim...

ÖSS'nin yeni adı Ölürsem Sebebi Sensin  :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
İlk ben başlayım o zaman forumun en küçüklerinden biri olarak :D

3 dersten sorumlu geçerim diye düşünürken bi baktım 2 dersten direk geçmişim.. Lisede 1 sene tekrardan sonra 1 tekrar hakkımda yok, kalsam atılıyodum, gerçi kalmıyordum ama sorumlu geçerim diye düşünüyodum, krediyi tutturmuşum, direk geçtim..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce benim oğlan aradı (2. sınıf bitti) "karnenin hepsi 5 akşam gideriz değil mi bisiklet almaya" diye soruyor :D
Neden tatil oldu şu okullarda sanki :D :D
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YÜKSEL;18383
Az önce benim oğlan aradı (2. sınıf bitti) "karnenin hepsi 5 akşam gideriz değil mi bisiklet almaya" diye soruyor :D
Neden tatil oldu şu okullarda sanki :D :D

Ben direk Turbo kitini alıyoruz değil mi demiştim :hanz::hanz::hanz: Renault 12 vardı o zamanlar,mahalli yarışlara gidip adres yer yurt öğrenmiştim bütün :hanz::hanz::hanz:

Asıl pandomim hafta sonu,tüm ÖSS'ye gireceklere başarılar dilerim,daha düşünürken tüylerim diken diken oluyor,ne saçma salak yıllardı :hanz:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;18397
Ben direk Turbo kitini alıyoruz değil mi demiştim :hanz::hanz::hanz:....

Hmm... İyi oldu bu fikir, bi deneyim.. :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bütün kardeşlerimize öncelikle hayırlı olsun.Karnesi iyi olanda olacak, kötü olanda.Karnesi iyi olanın bi sorunu yok zaten ama kötü olanın ebeveynlerine çok önemli görevler düşüyor.O' na kızmak değilde, daha çok çalışması için öğüt verici cümleler kullanmanın daha doğru olduğu düşüncesindeyim.Haftyada ÖSS sınavına girecek arkadaşlarımız için başarı ve ayrıca şansta diliyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim ufaklıkda ilköğretim 1.sınıf hepside 5 +5 yıldız almış şimdi ona 17.00 den sonra şişme havuz alacağız,malum hergün denize gitmekten daha ekonomik bişi dedik.alacağız artık.birde 2 ay sonra sünnet yaptıracağız kısmet olursa.o zamanda sünnet hediyesi işi var uzakdan kumandalı sürat teknesi alacağız havuzda turlayacak.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;18402
Hmm... İyi oldu bu fikir, bi deneyim.. :D

Şimdiki zaman ve imkanlar olsaydı ben neler neler isterdim :hanz::hanz::hanz: sınırlarımızı zorluyorduk biz :hanz:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;18408
Şimdiki zaman ve imkanlar olsaydı ben neler neler isterdim :hanz::hanz::hanz: sınırlarımızı zorluyorduk biz :hanz:

Aklıma girdin valla Baki abi.. :kiki:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bugun balkondan bakıyorum karsıdakı lısenın ogrencılerı karnelerını almıs okuldan cıkıyorlardı.kendı kendıme ulan amma zaman oldu karne alalı seneler ne cabuk gecıyor dıye mırıldandım.
benımde unıdekı notlar acıklandı.3 dersten kaldım 2 sı yaz okulunda acılacak derslerden onları yaz okulunda kesın verırım.gno yu dnoyu tutturayımda arta kalan dersler onemlı deıl

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolsun Geometrici çalışıyorsun aferin demişti.Sonra bir baktım zayıf:D
Ortalamam teşekkürü tutuyor fakat zayıf olduğu için alamadım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ucuz yırttım sayılır,dedesinin verdiği harçlıkla aldık 35 tl ye. hemen gittik aldık geldik şişme havuzu hemen şişirdik ve tulumbadan doldurduk havuzu ve hemen siftahı yaptı.artık denize gitmeye de gerek kalmadı.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ