škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafikde sorun yaşadığım bir psikopat...

alban · 49 · 12123

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi gününüzdeymişiniz, ruh haline bağlı belki biraz asabınız bozuk olsa kenara çekip dalaşacaksınız. En doğrusunu yapmışsınız, bana neden denk gelmezki... yürüyemez hale getirirdim alet edavat sonsuz benim arabada :)
Geçen gün bahar şenliklerinden dönüyoruz gece 2 alkolde var E-5de merter civarındayız, kartal daki bir vatandaş arkadan kafasına göre selektör atıyodu  yavaşladım sağına geçtim göz kırptım ne ayak hesabı, yavasladı arkama geçti. Selektör falan kesildi,bende muattap olmadım arkadaslar dur falan dedi boşverin dedim, arabada 5 üniversiteli genç, linç ederdik. Gerçekten değişik değişik insanlar var trafikte, sırf bu yüzden e-5i kullanmıyorum.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2011, 23:12:51 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burak35;231784
Bulaşmamak en iyisi olmuş. Fakat karşındaki kişi hatalı bile olsa, onu tahrik edici davranışlardan kaçınıp haksız duruma düşmemelisin. "Kaşınma" hitap tarzı belli ki karşındaki kişiye ağır gelmiş. Anladığım kadarı ile olayın başlangıcında vatandaş kendini formula 1 pilotu olarak görmüş ve size pis pis bakmış:)

böyle durumlarda hiç muhatap olmamak en iyisi aslında.Karşı taraf ısrarlı olmadığı sürece :)

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;231786
İyi gününüzdeymişiniz, ruh haline bağlı belki biraz asabınız bozuk olsa kenara çekip dalaşacaksınız. En doğrusunu yapmışsınız, bana neden denk gelmezki... yürüyemez hale getirirdim alet edavat sonsuz benim arabada :)
Geçen gün bahar şenliklerinden dönüyoruz gece 2 alkolde var E-5de merter civarındayız, kartal daki bir vatandaş arkadan kafasına göre selektör atıyodu yavaşladım sağına geçtim göz kırptım ne ayak hesabı, yavasladı arkama geçti. Selektör falan kesildi,bende muattap olmadım arkadaslar dur falan dedi boşverin dedim, arabada 5 üniversiteli genç, linç ederdik. Gerçekten değişik değişik insanlar var trafikte, sırf bu yüzden e-5i kullanmıyorum.

benim arabada hiçbişi yok tam takır kuru bakır misali :++: ama bişiler bulundurmak lazım aslında :ok:

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Siz en iyisini yapmışsınız keşke bende yapabilsem..
Ben hemencik parlıyorum.. Koltuk en arka ve yerde kullanırım boy 1,82 olduğu için dizim anca sığıyor.Gören ufak tefek birşey sanıyor, gereksiz atar yapıyor.Araçtan bir çıkıyorum 42 cm bisepse sahip birini görünce geri basıyor.:++:

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;231783
En iyisini yapmışsınız aynı olay babamın başına geldi ama o sizin gibi davranmadı arabadan indi babam kalıp olarakta bayğı iri 1.92 boy 140 kilo karşısındaki adamda sizin kadar bir şey tam adamın arabasına yürürken sana gösteririm deyim arabanın içine dalmış daha sonra babamdan silah alıcak sanıp bileğine sarılmış meğer FALÇATAymış adamda sert bir hareketle çekince sonuç 34 dikiş bütün parmak uçları kesik sinirlerde kopma vs bayağı uğraştık aldığı cezada 9 ay hapis oldu onuda paraya çevirdi artık buralarda gözükmüyor ah bi denk gelse..

Burdan tüm foruma sesleniyorum hiç bir zaman gurur yapıp arabadan inmeyin o insanların seviyelerine düşmeyin neyin ne olacağı belli olmuyor mazallah silah vs çeker uğraşır durursunuz...

Babanıza büyük geçmiş olsun,çoğu zaman gurur meselesi yapıyoruz ama söyledikleriniz çok doğru..trafikde her türlü insan var bulaşmamak lazım..

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadtas;231790
Siz en iyisini yapmışsınız keşke bende yapabilsem..
Ben hemencik parlıyorum.. Koltuk en arka ve yerde kullanırım boy 1,82 olduğu için dizim anca sığıyor.Gören ufak tefek birşey sanıyor, gereksiz atar yapıyor.Araçtan bir çıkıyorum 42 cm bisepse sahip birini görünce geri basıyor.:++:

42 cm biseps mi ? maşallah diyelim :)  bu olaylarda fiziğin de etkisi var aslında.vücut geliştirme ye başladım bende,3 aydır gidiyorum,yavaş yavaş etkisini görmeye başladım en azından caydırıcı bi etkisi olur :)

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;231786
Geçen gün bahar şenliklerinden dönüyoruz gece 2 alkolde var E-5de merter civarındayız, kartal daki bir vatandaş arkadan kafasına göre selektör atıyodu  yavaşladım sağına geçtim göz kırptım ne ayak hesabı, yavasladı arkama geçti. Selektör falan kesildi,bende muattap olmadım arkadaslar dur falan dedi boşverin dedim, arabada 5 üniversiteli genç, linç ederdik. Gerçekten değişik değişik insanlar var trafikte, sırf bu yüzden e-5i kullanmıyorum.

Gökçen59...............

Bir üniversite öğrencisi olarak şiddete meyilli davranış biçimini sana yakıştıramadım doğrusu. Allah korusun kötü bir şey olsa ailenin durumunu düşünebiliyor musun? Geçenlerde yolda yürüyorum. Yirmi metre kadar önümde lise öğrencisi olduğunu tahmin ettiğim düzgün üç genç, arkalarında ise yine aynı yaşlarda dört beş varoş cocuğu durmadan öndeki çocuklara sataşıyor küfrediyordu. Çocuklar hiç muhatap bile olmadı. O arada bende yanlarına yaklaşmıştım. Varoş çocuklarına "Ne yapıyorsunuz" diye çıkıştım. Bu tür şeyleri gurur yapmayın. Ailenizi, sizi sevenleri düşünün.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.size teskin edici bir yazı...tekrarı iyi olabilir..

Büyüklerden bir zata herifin biri hakaret etmiş, bağırıp çağırmış,
o zat hiç cevap vermemiş.
yanındakiler sormuşlar:
-neden hiç cevap vermediniz ?
o da demiş:
-şimdi bir köpek gelip size havlasa,
 siz de aynı şekilde ona havlar mısınız? :(:)

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla memlekette or... çocuğu çok  en iyisini yapmışsınız hiç inmemek gerekiyor arabadan.

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;231819
geçmiş olsun.size teskin edici bir yazı...tekrarı iyi olabilir..

Büyüklerden bir zata herifin biri hakaret etmiş, bağırıp çağırmış,
o zat hiç cevap vermemiş.
yanındakiler sormuşlar:
-neden hiç cevap vermediniz ?
o da demiş:
-şimdi bir köpek gelip size havlasa,
siz de aynı şekilde ona havlar mısınız? :(:)

Bu güzeldi :) teşekkürler

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hiç aynasına bakmadan sola ve üzerimize kıran araca sadece tek bir dıtla korna çaldık diye silah çekmişlerdi bize.

Maalesef özellikle İstanbul' da manyak dolu.
İstanbul' da metrekareye 3,75 Polat Alemdar düşüyor. Nasıl sığıyorlarsa o kadarcık yere.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir defa şu bir gerçek ki insanımız aslında duruma göre dayılanıyor, siz 190 boyda ve 90 kg lik bir olsaydınız, arabadan inen adam elinize ayağınıza düşerdi, ''amman abim, canım abim'' diye melerdi....
Şu yaşıma kadar gördüğüm şu: eskiden olduğu gibi kimse teke tek kavgaya girmiyor, ya 5 kişi bir kişiyi dövüyor, ya iri yarı  adam daha ufak tefek birini gözüne kestiriyor, ya da çeşitli silah kullanıyor, yani erkeklik ölmüş, bitmiş durumda.

Bununla beraber siz de adamı inceden kaşımışınız...Bu gibi trafik tacizlerinde fazla kaale almadan nizami sürüşe devam etmek gerekiyor, bu hareket tacizciye daha bir darbeli geliyor, o taciz ettikçe siz daha da yavaşlayın ki, hem ona ders olsun, hem de olası bir kazayı engelleyin ya da min. hasarla kurtarın.
Kesinlikle kavga işine girmeyin, arabayı durdursanız bile kilit düğmesine basın ve çıkmayın, kavga edeceğiniz adamı dövseniz bir dert, dayak yeseniz ayrı bir dert (hastanesi, polisi, mahkemesi, işinden gücünden olması, stresi, vs...)
Sonra trafikte kimde ne var bilinmez, bıçak, tabanca, balta, ve bunları kullanmaktan çekinmiyorlar bile...Gerçi belimizde tabanca olsa bu gibi durumlarda bizim bile ne yapacağımız belli olmaz.
En güzeli olabildiğince sakin olmak ve soğukkanlılığını korumak, geçmiş olsun.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pisliğe bulaşmamakla en iyisini yapmışsınız bence.asıl erdem kötülğe aynı yöntemle cevap vermemektir.siz doğru olanı yapmışsınız.iyiliğe iyilik her kişinin,kötülüğe iyilik ise er kişinin tavrıdır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alban;231796
42 cm biseps mi ? maşallah diyelim :)  bu olaylarda fiziğin de etkisi var aslında.vücut geliştirme ye başladım bende,3 aydır gidiyorum,yavaş yavaş etkisini görmeye başladım en azından caydırıcı bi etkisi olur :)
Maksat spor olsun :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede otomobilinizden inmeyerek en doğrusunu yapmışsınız; kimin cebinde ne var belli değil, silahı vardır, bıçağı vardır, var oğlu vardır.

Ben böyle durumlarda duruma göre davranış sergiliyorum; daha doğrusu o anki ruh halime göre bir tepki çıkıyor, araçtan inmeye kalkıştığım anlarda olmuştur ama her seferinde eşim emniyet kemerini tuttuğundan araçtan inmeyi başaramamışımdır.

Yanlız bazı insanlarda hakikaten dayak arsızıdır; hergün birinden mutlaka dayak yemeleri gerekmektedir; elbet size dayılanan birgün bir burnu kıllıya misal taekwondo şampiyonuna çatacaktır o zamanda her sellektör yapışında yediği dayaklar aklına gelecektir.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta