škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafikde sorun yaşadığım bir psikopat...

alban · 49 · 12124

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz iyi olanı yapmışsınız keşke ben bu kadar sabırlı olabilsem 2 kez ciddi şekilde olay çıkmıştı birinde yeni ehliyet almışım favomla gezerken sürekli sıkıştıran bi vectra ile onlar 4 kişi benim araçtada sadece benle kardeşim vardı olay karakolda bitti komser vectradakilere şimdi sizi sadece bu 2 kişimi bu hale getirdi demişti bi keresindede yolda annemle giderken sıkıştıran bi belediye otobüsü yüzünden kaldırıma çıkınca otobüs şöförünü iyi benzetmiştim onunda sonu karakolda bitti şöför şikayetçi olmayınca olay kapanmıştı şimdiye kadar aracımda sopa bıçak levye tarzında hiçbirşey bulundurmadım çok şükür elim ayağım tutuyo karşımdaki silah dışında neyle gelirse gelsin ya o ya ben der girerim hiç gözümü kırpmam yaptığım yanlış biliyorum ama sakin olamıyorum :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:kork1:Arkadaşlar, ben 53 yaşındayım, (167 boy, 73 kg) 33 yıllık ehliyet sahibiyim.
Tip olarak, asker ve polis görüntüsündeyim.
Bundan 2 sene öncesine kadar, hata yapanlara ; şu ehliyet ve ruhsatını ver bakayım deyip, çoğunu korkutmuş veya bu seferlik affettim deyip  göndermişimdir. (İlk çıkış çok önemli. Avantajı yakalarsan ister ilk yumruğu atmak, ister ilk dayılanmayı yapmak neye sayarsanız sayın.)
Ama en son bir ramazan günü  annemi hastahaneye kontrola götürüyordum.
Kırmızı ışık da beklerken arkamdaki belediye otobüs sürücüsü sürekli kornaya basarak, sellektör yapıp, bekleme yürü diye bağırıyordu.
Ben de kırmızı ışığı gösterip, ikaz ettim.
O da bana el kol harketleri yaptı.
Ben de ona yaptım. Yeşil yandı ilerledik.
Sağa çektim, camı açıp, adamla konuşacaktım, bir de ne göreyim, adam  el frenini çekti indi aşağıya elini yumruk yapıp, üzerime yürüdü.
Hadi vursana dedim. O arada annem git şuradan mübarek gün, belanı Allah' tan bul dedi.
O zaman aklım başıma geldi dönüp, anneme baktım. Annemin yüz ifadesi çok şey anlatıyordu. Oğlum dedi 2 tane çocuğun var, eşin var uyma bu adamlara sana yalvarıyorum dedi.

İŞte o an herşey bitti.
 O gündür bu gündür kimseye sataşmıyorum, inanırmısınız küfür edene bile neredeyse gülerek, bakıp geçecek duruma geldim.(!!!!!)
BİR ŞEY KAYBETMEZSİNİZ ÇOK ŞEY KAZANIRSINIZ İşte örnekleri,,
sağlıcakla kalın.

http://www.timsah.com/Makas-delisi-Trafik-magandalari/Z0dQdH3Kr3y
http://www.fasulyeden.com/188/trafik-magandalari-sosyallesme-agi/
http://www.tumgazeteler.com/?a=1190940
http://yurthaber.mynet.com/detay/istanbul-haberleri/trafik-magandalari-hastanelik-etti/4834
http://www.modifiyem.com/forum/f20/trafik-magandalari-41500/index2.html
http://www.google.com.tr/search?q=trafik+magandalar%C4%B1&hl=tr&biw=959&bih=589&prmd=ivns&source=univ&tbm=vid&tbo=u&sa=X&ei=7nLTTbqMJYjn-gbuiOGuCg&ved=0CEEQqwQ
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"bir magandadan özür dilemeyi beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir..."
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En guzelını yapmıssınız hangı bırıyle ugrasacaksınız.3-3.5 yıl kadar once gunduz vaktı e-5 te sılah cekmıslerdı.Cektıgı gıbı sılahı yerıne bırakıp kacmaya basladı.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2011, 13:29:00 Gönderen: gmmert »

Çevrimdışı BuRZuM0765

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En güzeli hiç sallamamak, ciddiye bile almayacaksın böyle denyoları. Direk Trafiğe ihbar et... Biraz da ballandır, dallandır gitsin. Genelde şehir içindeyse afftemiyorlar dirak çekiyorlar kenara...(Çok arıza ise tabi)
Bir kere bir apaçi bana denk geldi böyle... Trafikte hiç uğraşmadım. Arabadan inmedim bile; ama tipe öyle bir uyuz oldum kafaya taktım ki takip ettim. Arabayı bıraktığı sokağa kadar izledim p...zevengi. Bir hafta falan sonra bir gece bir kutu izolasyon köpüğünü egzostan içeri bastım gitti... Şu kurudukça şişen malzemeden.
Kendine gelmiştir bence... :++:
[SIGPIC][/SIGPIC]1.2 HTP Ambiente Dinamik
Kapuçino Bej

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en ıyısını yapmıssınız.

bazen öyle oluyokı keske bı suv olsa önünde demir korumalık olsa şuna arkadan gümm dıye gırsem dıyorum :) kasınanlar cok oluyo ama takmamak en ıyısı

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz doğrusunu yapmışsınız içiniz rahat olsun.Ama bence arabaya bi sopa neyim koyun ne olur ne olmaz.Bizim kullandığımız tüm arabalarda bulunur beyzbol sopası veya herhangi bir sopa.:)

Birde benden tavsiye dolmuşçu ve otobüslere bulaşmayın bi telefon veya ıslıkla 10 saniye içinde 50 kişi geliyor tecrübe ile sabit:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;231964
...benden tavsiye dolmuşçu ve otobüslere bulaşmayın bi telefon veya ıslıkla 10 saniye içinde 50 kişi geliyor tecrübe ile sabit:D
He ya! Kaldırım taşlarının altında mı saklanıyorlar ne yapıyorlar, hangi ara haber alıyorlar, nasıl o kadar hızlı olay mahalline intikal ediyorlar aklım almıyor.:D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz doğrusunu yapmışsınız içiniz rahat olsun.Ama bence arabaya bi sopa neyim koyun ne olur ne olmaz.Bizim kullandığımız tüm arabalarda bulunur beyzbol sopası veya herhangi bir sopa.:)

Birde benden tavsiye dolmuşçu ve otobüslere bulaşmayın bi telefon veya ıslıkla 10 saniye içinde 50 kişi geliyor tecrübe ile sabit:D

+1
Kopek sürüsü gibi, onlar da böyle toplanıyorlar, geçenlerde 6 kopek 200 metre kadar kovaladı beni...ama yakalayamadılar, güzel koştum:++:
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 kere çok çok büyük bir olay çıkmıştı korna yüzünden.Kuzenle ben vardım arabada.Köye gidiyoruz bizde.Mağlum trafik olabiliyor.Neyse arkadaki adam hiç durmadan kornaya basıyo ve sellektör atıyo.Bende tanıdık birisi filan zannettim ama belli herifler sarhoş(açmışlar son sesi heyt huyt sesler çıkarıyorlar aynı köpek inlemesi gibi).Sonra laf attı içlerindeki bir tane peze...nk. yürüsene lan diye.Banamı diyon la dedim bende.Sonra bunlar aşağı indi bende indim 1 tane köpekte silahta varmış i..ne bize silahı gösteriyo. 4 kişi vardı onlar.Ben sonra bunu anladımki o itlerin silahıda birşeye yaramadı, yüzleri gözleri mosmor olmuş,burnu kırılmış bir şekilde karakoldaydık.Sonra bunlar hastaneye filan gitti.Sağolsun yoldaki vatandaşlarda ayırmaya çalıştılar ama bir kere sinirlenince bir daha geçmiyo namussuz :D.

Bu işlerde dövüş eğitimi ve fizik çok önemli.

Ayrıca siz en doğrusunu yapmışsınız.Bir daha olsa ben yaparmıyım?
Eğer bana küfür edip el hareketi yaparsa (bazı köpekler sonradan yapıyo el hareketini, bigünde peşine takılmıştım böyle yapan hayvancılın).

Ama arabada annem,teyzem yada halam varsa hiç uğraşmam.

Sonuç olarak tekrar söylüyorum, biz her gün böyle psiko kamilleri görüyoruz ama hepsine takılırsak ohooo bitmez bunlar.Siz en doğrusunu yapmışsınız ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz doğrusunu yapmışsınız içiniz rahat olsun.Birde benden tavsiye dolmuşçu ve otobüslere bulaşmayın bi telefon veya ıslıkla 10 saniye içinde 50 kişi geliyor tecrübe ile sabit:D
:++::ok::+1:
Alıntı yapılan: hetepe;231972
+1
Kopek sürüsü gibi, onlar da böyle toplanıyorlar, geçenlerde 6 kopek 200 metre kadar kovaladı beni...ama yakalayamadılar, güzel koştum:++:
Aynen abi :ok::++::+1:

Yok aşağı mahalleden yok yukarki mahalleden derken 10-15 tane oluyorlar :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;231841
Hiç aynasına bakmadan sola ve üzerimize kıran araca sadece tek bir dıtla korna çaldık diye silah çekmişlerdi bize.

Maalesef özellikle İstanbul' da manyak dolu.
İstanbul' da metrekareye 3,75 Polat Alemdar düşüyor. Nasıl sığıyorlarsa o kadarcık yere.

Çok doğru demişsiniz.2 bölüm dizi izleyip kendini kabadayı sananlar var,belindeki silaha yada diğer yaralayıcı gereçlere güvenenler var.Delikanlılık öldü serserilik psikopatlık değer kazandı :)

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;232122
:++::ok::+1:

Aynen abi :ok::++::+1:

Yok aşağı mahalleden yok yukarki mahalleden derken 10-15 tane oluyorlar :D

daha geçen akşam arka sokaklar dizisinde konusu geçti.minibüs ile yolculuk eden bir çift birbirlerine yakınlaşıyolar diye minibüs şöförü laf attı sonra adam kalktı minibüs şöförünü durdurdu ve aşağıda bi güzel dövdü ama sonra minibüs şöförü ve arkadaşları adamı bulup kaçırdı ve bi yere kapatıp öldüreceklerdi ki polis yetişti ama bu her zaman böyle olmayabilir :++:

Çevrimdışı alban

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;231847
Bir defa şu bir gerçek ki insanımız aslında duruma göre dayılanıyor, siz 190 boyda ve 90 kg lik bir olsaydınız, arabadan inen adam elinize ayağınıza düşerdi, ''amman abim, canım abim'' diye melerdi....
Şu yaşıma kadar gördüğüm şu: eskiden olduğu gibi kimse teke tek kavgaya girmiyor, ya 5 kişi bir kişiyi dövüyor, ya iri yarı adam daha ufak tefek birini gözüne kestiriyor, ya da çeşitli silah kullanıyor, yani erkeklik ölmüş, bitmiş durumda.

Bununla beraber siz de adamı inceden kaşımışınız...Bu gibi trafik tacizlerinde fazla kaale almadan nizami sürüşe devam etmek gerekiyor, bu hareket tacizciye daha bir darbeli geliyor, o taciz ettikçe siz daha da yavaşlayın ki, hem ona ders olsun, hem de olası bir kazayı engelleyin ya da min. hasarla kurtarın.
Kesinlikle kavga işine girmeyin, arabayı durdursanız bile kilit düğmesine basın ve çıkmayın, kavga edeceğiniz adamı dövseniz bir dert, dayak yeseniz ayrı bir dert (hastanesi, polisi, mahkemesi, işinden gücünden olması, stresi, vs...)
Sonra trafikte kimde ne var bilinmez, bıçak, tabanca, balta, ve bunları kullanmaktan çekinmiyorlar bile...Gerçi belimizde tabanca olsa bu gibi durumlarda bizim bile ne yapacağımız belli olmaz.
En güzeli olabildiğince sakin olmak ve soğukkanlılığını korumak, geçmiş olsun.

Teşekkür ederim,söylediklerinize aynen katılıyorum :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada eklemek isterim babam görevi gereği o anda arabada jopta vardı dövse döverdi ama insalık edip 2 laf ediyim derseniz büyük hatar yaparsınız..

Mümkünse içerden küfür edin sövün ama inmeyin zate o size yeticektir :)