škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Araba Alınır Mı?

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/en/listing/vasita-otomobil-volkswagen-vw-touran-highline-otomatik-49715382/detail/

En son bu araba üzerine yoğunlaştık daha arayıp konuşmadık ama sizce nasıl bir tercih fiyatı uygunmudur?

Çevrimdışı ozzy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aile arabası..düşünüyorsanız neden olmasın?
Oraya yazılan ilandaki fiyatların hepsine bakmadım ama gördüğünüz fiyatlar pazarlık payı için az yükseltilmiş olabilir.Az daha inerler bence.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel arabadır, güzel bir tercih olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 fsi için bu araç ağır kaçar biraz,zira octiye bile zorgidiyor.ayrıca otomatik vites olmasıda yakıt için felaket olur daha ziyade yerinden kalkana kadar hortumla çeker gibi bana göre.ama araç güzel.aile arabası için ideal.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;232475
1.6 fsi için bu araç ağır kaçar biraz,zira octiye bile zorgidiyor.ayrıca otomatik vites olmasıda yakıt için felaket olur daha ziyade yerinden kalkana kadar hortumla çeker gibi bana göre.ama araç güzel.aile arabası için ideal.

Octiye nasıl ağır kaçıyor FSI, 6500ü görün biraz yahu eğer o zamanda gitmezse deyin ağır kaçıyor diye:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"6500ü görün " mü dedi birileri:knp:ya ne diyonuz kardeş dipgaz yapıpda beni hortumlatacakmısınız:bnn: yaw.gaz pedalının altına yumurta koydum ben:++:6,4 lt ye nasıl ulaştığımı zannediyorsunuz.:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eko mod ayrı yardırking modu ayrı zaten abi arada bir yardırking moduna almak lazım arabayı:hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Alt devirlerde yüksek karoser ağırlığını taşımakta zorlanan motor, otomatik şanzımanın da etkisiyle Touran'a yüksek performans sağlayamıyor. Manuel de kullanılabilen otomatik şanzımanlar devrini açan Tiptronik şanzımanın her iki modda da normal kullanımı genel olarak sorunsuz. Hızlı ve sarsıntısız vites değişimi gerçekten başarılı ama özellikle kick down yapıp vites düşürerek hızlanma isteklerinde motorla uyumuyla ilgili soru işaretleri beliriyor. Ani güç taleplerinde gerektiğinde iki vites birden düşürülse de motor beklenen patlamayı yaşatamıyor. Bu da otomobilin kıvraklığını elinden alıyor. Yakın oranlı oranlar nedeniyle düşük eğimlerde bile hafif gaz pedalı hareketlerinde sık sık vites değiştirilmesi de sürücünün canının sıkıyor. Böyle durumlarda manuel modu kullanmak daha iyi gibi görünüyor ama bu sefer de kimi zaman motorun alt devirlerindeki hantallığa yakalanılabiliyor. Bu dezavantajlar göz önüne alınarak Touran Tiptronik'te sadece sakin kullanıcıların otomatik konforunu yansıtan sürüşlerden memnun kalabileceğini söyleyebiliriz. Bu tip kullanıcılar da yokuşlara tırmanırken aracın isteksiz performansından tatmin olamayabilir.Manuel vitesli versiyonunda 100 km/9.0 lt'lik test tüketimi saptadığımız Touran'ın Tiptronik şanzımanlı kardeşi de 9.3 litrelik test ortalaması sundu.

Şöyle bir inceleme buldum otomatik performansı köreltiyor denmiş ?

Bu arada boş ağırlığı 1460 kg mış..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Seat Altea XL de bak bence, 1.4 TSI motor, ESP standart

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;232490
Eko mod ayrı yardırking modu ayrı zaten abi arada bir yardırking moduna almak lazım arabayı:hanz:
evet bazen alıyorum yardırkıng moduna,pazar akşamı fethiye'den gelirken epey yardırdım,yalnız ben önceden yumurta varmış gibi:++:gaz pedalına dokunurdum şimdi bastım acımadım ama yine yakıt verileri aynı,önceden 6.7lt (3 ay önce falan)yakan octi yardırkıngle 6.4 lt yaktı bende anlamadım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;232507
Seat Altea XL de bak bence, 1.4 TSI motor, ESP standart
Keşke alabilsek.. Bütçeyi aşıyor o yüzden baştan elendi :)
Alıntı yapılan: Can;232511
Kadir araç kime?

Enişteye alıcaz benzinli otomatik donanımli düşük km li yüksek modelli c sınıfı bakıyoruz max 27 bin tl:ok:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
vw'nin fsi'ne binilmez hadi tsi olsa neyse :) birde araç büyük,otomatik vites benzini içer allahıma :D