škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 78453

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234538
Aileme o bütçede araç aldırabilme şansım olsa ;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-jet-type-r-40310969/detay/

Şunu alır gerisini benzin parası yaparım.Ohh miss

Biz almancıyız japonlarla işimiz olmaz :D

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:++:5500rpm'den sorada japonun almanla işi olmaz :D:haha:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;234446
dur bakayım hele ne bulacam :D

abi ben baktım alıpta gönül rahatlığıyla bineceğim tek araç,belki daha uygun fiyata daha güzel araçlar vardır ama zevkler ve renkler tartışılmaz :D bana hitap eden araç golf ötesi yok :)

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;234463
Alman olmasına pek takılmamak lazım zira Trabant da Alman malıydı.:wnk::knp:

biz babadan böyle gördük abi :D renault,citroren vs. sürdüm debriyajlarına ben ölsem alışamam yani arabayı alsam her kaldırışımda her geri yapmak istediğimde sinir olacam :) çünkü hep alman araç sürdüm ve hepsi altta kavrıyor üstte kavrayan araca bindimmi deli olurum vede ayağımı debriyajda bekleten biri olarak üstte kavrayan bana gelmez :)

Alıntı yapılan: dgn;234479
İnatla ''Wir lieben autos'' diyorum.Öğrenciye daha uygun ayaklarını geçelim hangi öğrenci haylayn golf ile gezer helede tidiay:D

Öğrenci arabası dediğin 1.2 fabia+lpg veya 1,0eco corsa olur:lol:

adı highline yoksa comforttan öyle ahım şahım farkı yok,comforta dokunmatik radyo,tam oto.klima falan ekletsem highline parasına geliyordu bari onu alakta süet döşeme bedavaya gelsin dedim :)

Alıntı yapılan: ST-max;234538
Aileme o bütçede araç aldırabilme şansım olsa ;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-jet-type-r-40310969/detay/

Şunu alır gerisini benzin parası yaparım.Ohh miss

gönül isterki bastığım zaman koltuğa gömen bir araç alıyım gerçi bu paraya alınmazda değil fakat performans arabalarının hepsi benzinli öyle az buz birşeyde yapmıyorlar.

yoksa corsa opc,vtec hatta gider golf r32 alırım ama 3-5ay benzini pek aranmaz fakat sonra araca alıştıktan sonra yakıt problemi başlar,yani 300bglik bir aracım olupta binememektense 90bglik az yakan bir araba olsun daha iyi :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;234491
hee, iyi demişin abi. ne dedin tam olarak :hanz:

Alıntı yapılan: dgn;234528
Bende sözlükten arıyom kelimeyi bulamıyorum.:D

kıt almancamla bu kadar çevirdim;

ama biz bilmeden üretemeyiz, mi ne öyle bir şey mi çıkıyor:D
...ama üretemeyiz... demek.
Alıntı yapılan: SubaruOutback;234492
produzieren olacak, :bnn::bnn:
Kuzey Ren' de böyle deniyor.:bnn::hih::huh::aman:
Alıntı yapılan: efe_38;234603
...yakıt problemi başlar,yani 300bglik bir aracım olupta binememektense 90bglik az yakan bir araba olsun daha iyi :)
:+1::+1::+1:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: efe_38;234603
300bglik bir aracım olupta binememektense 90bglik az yakan bir araba olsun daha iyi :)

İşte benim arabam  :)

86 bg, tüketiminden memnunum

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
madem öğrencisin dizel al kendıne hem daha cok gezersin :) (kendımden yola cıkarak :) )
madem alman arabası alacaksın
benzinli alırsanda 1,2 tsı fln al az yakar çok kaçar.
ama bence jettadan uzakdur zaten sevmıyorum o aracı.golf tam genc işi gayet de güzel ben olsam golf tercıh ederdım.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf kesinleştiyse beyaz renk almanı tercih ederim çünkü siyah renk golfü göstermiyor ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

efe_38

• Ziyaretçi
bugün aracın kaporasını verdik,allah sonumuzu hayır etsin :) sipariş almıyorlarmış ama fabrika çıkarıyor dedi mesela buraya bi highline geldiği zaman seni arayacam dedi örn:beyaz siyah mavi pembe vs. highline geldi almak istersen bi gel bak diyecekler yani bayiye highline geldiği zaman direk haber salacaklar zaten benden önce 1 kişi beyaz highline istemiş diğer renkler olmaz demiş yani beyazdan başka hangi renk gelirse öncelik bende ben istemezsem başkalarına sunacaklar :) adam dedi zaten highline'a rabet olmadığı için senin şansın çok daha yüksek dedi comfortline isteseydin önünde 20-30kişi olurdu dedi o bakımdan içime su serpildi :hanz:

bu arada audi a3te indirim varmış duyrulur :D kasa değiştireceği için indirim yapmışlar ama audi resmen kazık :++: 1.6 tsi fsi değil anam babam usulü az kaçan çok yakan motorlu boş+boş manuel a3 57bin liradan 53'e düşmüş yani 4bin kadar oynama var dizel istenirse 65bine falan denk geliyor yani en boş a3 fiyatına kursağına kadar dolu golf alınıyor :)

Alıntı yapılan: a_tansel;235207
efe nerdesin nan ! hayallere mi daldın :D

burdayım abi :D

Alıntı yapılan: kerem61;235220
madem öğrencisin dizel al kendıne hem daha cok gezersin :) (kendımden yola cıkarak :) )
madem alman arabası alacaksın
benzinli alırsanda 1,2 tsı fln al az yakar çok kaçar.
ama bence jettadan uzakdur zaten sevmıyorum o aracı.golf tam genc işi gayet de güzel ben olsam golf tercıh ederdım.

zaten öyle tdi golf ötesi yok :) bin allah bin :D benzinli araba alırsam cebimde param kalmaz psikolojim bozulur :hanz:

jetta'yı bende sevemedim çünkü parçası vs. sakat bir araba kapısı öyle bir kapanıyorki 1-2 seneye o araba dökülür :++: golfün kapısı tok bir şekilde kapanıyor tık yok :ok: arabanın sıkı olup olmadığını kapısından anlarım :)

Alıntı yapılan: skodam_1985;235328
Golf kesinleştiyse beyaz renk almanı tercih ederim çünkü siyah renk golfü göstermiyor ;)

abi yukarda dediğim gibi renk tam kesin değil ama siyah üstünde yoğunlaşıyorum :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;235349

abi yukarda dediğim gibi renk tam kesin değil ama siyah üstünde yoğunlaşıyorum :)
Valla ben olsam beyaz üstüne yoğunlaşırdım şahsen :rm::rm: ama zevkler ve renkler tartışılmaz :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;235349
...jetta'yı bende sevemedim çünkü parçası vs. sakat bir araba kapısı öyle bir kapanıyorki 1-2 seneye o araba dökülür...
VWTurk forumunda yeni kasaların Meksika yapımı olduğu ve işçiliklerinni berbat olduğu sıkça yazılıp duruyor zaten.:knp:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskileride Meksikaydı.Ona takılmayın abi,Vw ne derse o olur.Bu arabaya dikkat edin der kaliteli işçilik yaptırır,birde parayı basar kaliteli parça kullanırsa eski Jetta çıkar ortaya :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;235354
Valla ben olsam beyaz üstüne yoğunlaşırdım şahsen :rm::rm: ama zevkler ve renkler tartışılmaz :)

siyah diye ümidim var fakat beyaz sunrooflu gelirse düşünmeden alırım,sunroofsuz beyazı ben neyleyim :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;235360
VWTurk forumunda yeni kasaların Meksika yapımı olduğu ve işçiliklerinni berbat olduğu sıkça yazılıp duruyor zaten.:knp:

ilk mesajımdada meksika montaj dedim abi :)

Alıntı yapılan: Can;235361
Eskileride Meksikaydı.Ona takılmayın abi,Vw ne derse o olur.Bu arabaya dikkat edin der kaliteli işçilik yaptırır,birde parayı basar kaliteli parça kullanırsa eski Jetta çıkar ortaya :)

can bu içesine meksika :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
E hadi hayırlı olsun diyelim.Şimdi yaklaşık ne kadar süre bekliyeceksin?