škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 78510

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;235398
O ne demek la? :lol:

kusura bakma aklım nereye gittiyse :D kayseri lehcesinde tam anlamıyla,iyice anlamına gelir :)

Alıntı yapılan: ST-max;235399
E hadi hayırlı olsun diyelim.Şimdi yaklaşık ne kadar süre bekliyeceksin?

allah razı olsun :) ne kadar hiç bilmem ama çokta beklemem gibi geliyor fabrika kayseriye 1tane highline yollamayacakmı siyah yollarsa benim iş tamam 2tane beyaz gelirse gene razıyım ayrıca hiç belli olmaz vallaha arabayı görünce kırmızı mor hatta pembe bile alabilirim çünkü benim olacağını hissettiğim an aklımla aram gider :++:
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 01:58:18 Gönderen: efe_38 »

06lkn66

• Ziyaretçi
topraam konuyu yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşallah
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2011, 04:05:30 Gönderen: 06lkn66 »

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;237150
topraam konuyu yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binersin inşallah

sağolasın topraam daha iyileri senin olur inşallah :)

06lkn66

• Ziyaretçi
amin inşallah topraam ben babamdan kırmızı kartı gördüm fabiayı alabilmekten bile şüpheliyim bu tatilde bütün ümidim dedemde şu an :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;237256
amin inşallah topraam ben babamdan kırmızı kartı gördüm fabiayı alabilmekten bile şüpheliyim bu tatilde bütün ümidim dedemde şu an :D

hayırdır hoyrat kullanırken piştimi oldun :D bende işte biraz hızlı kullanınca babam hızını kestirecem diyor :( ah o gaza basmaz olaydım :++:

06lkn66

• Ziyaretçi
radar cezam gelmiş fotoğrfla birlikte ama o gün polis beni durdurmamıştı ona kızdı :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;237908
radar cezam gelmiş fotoğrfla birlikte ama o gün polis beni durdurmamıştı ona kızdı :D

geçmiş olsun

artık plakaya ceza yazılmayacak diye birşey duydum denemek istiyorum ama çat diye 1.500tl gelirse kötü olur :++: ama seninki heralde şu kameralarla çekilmiş plakaya yazma gibi olmuyor

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;237939
geçmiş olsun

artık plakaya ceza yazılmayacak diye birşey duydum denemek istiyorum ama çat diye 1.500tl gelirse kötü olur :++: ama seninki heralde şu kameralarla çekilmiş plakaya yazma gibi olmuyor

yok topraam yozgata giderken yazmışlardı biliyodum radara girdiğimi ama polis çevirmedi bende takmadım devam ettim baabamında kızdığı durum nden söylemedin oldu ben bilmiyodumki sana söyleyim :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;237942
yok topraam yozgata giderken yazmışlardı biliyodum radara girdiğimi ama polis çevirmedi bende takmadım devam ettim baabamında kızdığı durum nden söylemedin oldu ben bilmiyodumki sana söyleyim :D

o nasıl radarmış anlamadım? normal radarlar araçta olur ve ilerde çevirirler nasıl foto çekmişler bilmiyorum,kırmızı ışıklarda geçenleri kamera çekiyorda radarda foto çekileni ilk kez duydum,türkiye yol kat ediyor :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Radar yeri kalabalıksa durdurmuyorlar tecrübe ile sabit:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;237945
Radar yeri kalabalıksa durdurmuyorlar tecrübe ile sabit:D

döşemişler zaten cezayı durdursa ne çıkar tek iyi yanı ehliyetime ceza puanı işlenmedi babamın ehliyete gitmiş:D

Gearbox

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vermişlerdi Mehmet.Aracı bekliyorlar :)
Biraz uzun sürecekmiş ama.

Hadi bakalım efe,senden önce ben Fiestayla geliyorum sanırım! :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;243337
Vermişlerdi Mehmet.Aracı bekliyorlar :)
Biraz uzun sürecekmiş ama.

Hadi bakalım efe,senden önce ben Fiesta' yla geliyorum sanırım!
:D
Škoda alın nan!

imza : kıl admin:D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;243491
Škoda alın nan!

imza : kıl admin:D

Skoda alcakmış kardeşimiz zaten, beyaz Fabia alcakmış biz konuştuk. :p
-------------------------------------------------