škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 78388

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;233068
Golf iyi seçim bencede.Hayırlı olsun.Bu arada sipariş alabileceklerini sanmıyorum.Durum biraz vahim yani...

neden sipariş almıyolar abi?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;233077
neden sipariş almıyolar abi?

yoğunluktan dolayı almıyorlar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu VW hastayım içeri girip parasıyla değil mi kardeşim diyip araç alamıyorsunuz..

Gitttt 3 ay sonraa gellllll.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şahsen jetta derim ama yaşın daha genç al Golf'ü bak rahatına ;)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe neden 06 plaka düşünüyosun anlamadım? 38 plaka al hem kafan ağrımaz cezalarda babana gider :D

Renk olarak kafanda bir şey var mı?

Bu arada piyasada xenon farlar var ama kalitelerine güvenmiyorum orjinal farlar Valeo marka olması lazım gayet kaliteli sonradan taktırmak istersen devresiydi D2s xenon kitiydi bilmem neydi pahalıya gelir başın ağrır almışken olsun derim ne yap ne et babanı ikna et bu işe :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;233108
Efe neden 06 plaka düşünüyosun anlamadım? 38 plaka al hem kafan ağrımaz cezalarda babana gider :D

Bu arada piyasada xenon farlar var ama kalitelerine güvenmiyorum orjinal farlar Valeo marka olması lazım gayet kaliteli sonradan taktırmak istersen devresiydi D2s xenon kitiydi bilmem neydi pahalıya gelir başın ağrır almışken olsun derim ne yap ne et babanı ikna et bu işe :)

06 plaka ayrıcalıktır:D

Birde ben r kite bi xenonu tercih ederim hatta sunroff ve bi xenon opsiyonu yeterde artar bile.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Gearbox;233066
efe senin golf 1.6tdı hıghline mı olacak?

evet mehmet,1.6tdi highline :)

Alıntı yapılan: a_tansel;233067
Efe'm 0km olmasa da o bütçeye hayvanoğlu hayvan araçlar önersek :)

abi 0km dedik 0km olacak :D babam pek sevmez 2.eli bende öyleyim,şimdi millet arabasına ata biner gibi biniyor :D

Alıntı yapılan: crash;233068
Golf iyi seçim bencede.Hayırlı olsun.Bu arada sipariş alabileceklerini sanmıyorum.Durum biraz vahim yani...

teşekkür ederim,daha iyileri sizlerin olur inşallah :) zaten sipariş alamıyorlarmış yoğunluktan dolayı,biz şimdi kaporasını verecez sipariş açılınca direk geçecekler sonra 3-4 haftada bir 10bin 15bin götürüp verecez yani araç gelmeye borcu bitsin diyoruz,olurya eylül sonu ekimde falanda hala gelmezse diğer illerden alırız ama satış müdürü falan o zamana aracın gelir dedi

Alıntı yapılan: kadir_;233108

06 olmasını 3haneli harften dolayı istiyordum EFE EFK gibi ama başına iş açar dediler vazgeçtim :) 38alırsam ceza gene bana girer çünkü ruhsatta bana ait olacak yani her türlü bende :++:

renk olarak dışı siyah içi bej,ben opak siyah diyorum ama sipariş verirken babam mutlaka metalik siyah olsun der bundan eminim :D

kadir bende şu far olayını istiyorum ama şimdi araç 54.800 artı sunroof 56.650 metalik diyelim 57.600 bide farı eklersek 60ı bulacak o zamanda babam dellenir :D 50lili rakamlar pek koymuyoda 60a düştümü psikolojik olarak bunalım yapabilir babamda gider transporter caravella falan derde aman yarabbi :D zaten bi ara vito alıyım diyodu :++: 60ı çıkardıktan sonra eminim caravella alak bin der :hanz:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;233279
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=216015&postcount=16

Kendinizle çelişiyorsunuz :D

Mercodan sonra gidip lineaya binse Efe zanımca yakar arabayı:++::++::++:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ST-max;233279
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=216015&postcount=16

Kendinizle çelişiyorsunuz :D

zaten dedim jetta çok para vermem diye vermiyorumda :D jettanın tipi var o ayrı konu ama benim elimde 1-2 senede dökülür :) golf için aynı şeyi hiçbir zaman demedim :)

Alıntı yapılan: dgn;233287
Mercodan sonra gidip lineaya binse Efe zanımca yakar arabayı:++::++::++:

aslımızı unutmadık :) kök 79model 207d'den geliyor :D
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2011, 21:09:16 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi xenon un fiyatı 3500 tl olması lazım metalik boyayada fark almayı versinler bunlarda ha!! :D

Yanlız şu plaka olayını anlamadım 38 EFE 06 alamıyorsun yani 38 EF 06 mı olması lazım?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
KDV -ÖTV hariç bi xenon 1,740lira.

Kendi golfünü yaratta bu fiyat.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Gerenk yok, önce arabayı alıp garaja atmalı :)

Gearbox

• Ziyaretçi
efe siyah 1.6 TDI Golf hıghline bi-xenon far ve sunroof lu bir araç süper olur :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;233350
Bi xenon un fiyatı 3500 tl olması lazım metalik boyayada fark almayı versinler bunlarda ha!! :D

Yanlız şu plaka olayını anlamadım 38 EFE 06 alamıyorsun yani 38 EF 06 mı olması lazım?

38plakada üç haneli harf yok yani 38 XY 000 şeklinde var alabilirsem 38EF veya 38EK alırım sonuda işte 380 038 gibi olursa iyi olur gerçi onu bile bulamam çünkü sonu 38li birşey olanlar çok çok zor bulunuyor

Alıntı yapılan: Gearbox;233409
efe siyah 1.6 TDI Golf hıghline bi-xenon far ve sunroof lu bir araç süper olur :)

inşallah mehmet adağım vardı gelince kurban kesecem :) sunroof zaten kafadan ekli olacak ama dediğim gibi bi-xenon farı son dakkada ekletebilirsem ekletirim ama babam bu işlerden pek anlamaz onun için pek ihtimal vermiyorum farı farklı olsa ne olacak der :)

zaten dün can'la baya konuştuk beyaz hakkında beni baya tahrik etti :D ama bugün aile üyelerine danıştım siyah diyolar ötesi yok :D