škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 78425

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gearbox

• Ziyaretçi
efe bana kalsa bencede beyaz kardeşim duruş olarak çok güzel olur ama gene fikir senin :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha yeni sitede güvenlik arkadaşlar felan konuşuyoruz o sırada bi abimiz geldi insigniasıyla 2.el almış 1.6 Turbo cosmo 57küsür bi fiyata almış öyle diyordu.Şimdi düşündümde daha önce yazdıklarım geldi aklıma golf parasını haketmiyor.Aynı fiyata cıncık gibi 1.6turbo insignia var.1.6TDI zaten performanslı bir motor değil.İyi düşün derim Efe.Sen dizel istiyorsun 1.6 multiyet bravo julyet gibi arabalar var.Az para vermiyorsun sonuçta.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Golf 1.6 TDI 105 PSHighline 54.800,00

Megane Coupé Impressor 1.5 dCi 105 bg                              51.100 TL

FRANSIZ ARBASI KULLANIRIM DİYOSAN :). Senin Yerinde Olsam Kaçırmazdım.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2011, 20:59:25 Gönderen: Powolper »

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Gearbox;233478
efe bana kalsa bencede beyaz kardeşim duruş olarak çok güzel olur ama gene fikir senin :)

aslında beyaz güzel olur çiziği falan göstermezde bizimkiler siyah dedi öyle olsun bakalım :)

Alıntı yapılan: dgn;233487
Daha yeni sitede güvenlik arkadaşlar felan konuşuyoruz o sırada bi abimiz geldi insigniasıyla 2.el almış 1.6 Turbo cosmo 57küsür bi fiyata almış öyle diyordu.Şimdi düşündümde daha önce yazdıklarım geldi aklıma golf parasını haketmiyor.Aynı fiyata cıncık gibi 1.6turbo insignia var.1.6TDI zaten performanslı bir motor değil.İyi düşün derim Efe.Sen dizel istiyorsun 1.6 multiyet bravo julyet gibi arabalar var.Az para vermiyorsun sonuçta.

benzinli kesinlikle almaz babam :) ayrıca almandan başka arabaya bu rakamı saymaz fiat desem 40dan bir kuruş fazla çıkmaz,bende zaten fiata 40dan sonrasını vermem,ben şahsen golfün parasını son kuruşuna kadar hak ettiğini düşünüyorum,arkadaşımın 2006 golf5 goal arabası var o arabaya çok bindim çok sürdüm parasını sonuna kadar hak ediyor ve golf6 daha güzel,ha 48ede gider trendline golf almam ama highline ve comfortline parasını hak ediyor düşüncesindeyim :)

zaten bir araçtan beklentim çok çok birşey değildir yani alacağım araçta tam otomatik klima olacak,1kere kullanmam :D cam açar gezerim :D yol tutuşu iyi olacak,dağa bağa çok giden biriyim bozuk yollardan gitmem gerekiyor öyle 1-2 senede sağdan soldan ses gelmeyecek,parçası sağlam olacak,2eli kuvvetli olacak ben bi araçta bunları ararım :)

Alıntı yapılan: Powolper;233517
Golf 1.6 TDI 105 PSHighline 54.800,00

Megane Coupé Impressor 1.5 dCi 105 bg 51.100 TL

SIZ ARBASI KULLANIRIM DİYOSAN :). Senin Yerinde Olsam Kaçırmazdım.[/B]

almandan başkasına pek ihtimal vermiyorum :)

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Size Şöyle Bi Tavsiyemde Olabilir. Madem Alman Diyorsunuz.

1.6 lt TDI CR 105 hp     Style     46.500

Aerodinamik kit        Referans: 1P9071670D
                        Ön tampon                                         Referans: 1P9071060D

Arka tampon            Referans:                         1P1071061D
                        Yan etek kiti             Referans:                         1P1071610D

Egzoz ucu                                            
                                            Referans: 1P9072000

18” RD344 Metalik Flake Siyah                                            
                                            Referans: 1P0071492

Tribal siyah veya beyaz renkte.                                                    
                        Referans: 1P9072526A / 1P9072525A

46.500 TL + 10.000 TL ile rahatlıkla orjinal parçaları toplıyabilirsiniz. Hatta daha ucuza bile gelir diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
golf varken leona bakmam ben hemde o fiyata :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;233599

Golf'ün tasarımını beyenmiyorum. Aynı zamanda Golf'e o kadar para vermek enayilik gibi geliyo.

Arkadaş daha 18 yaşında bana kalırsa daha spor görünüşlü bir araba kullansa daha iyi olur gibime geliyo.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;233602
Golf'ün tasarımını beyenmiyorum. Aynı zamanda Golf'e o kadar para vermek enayilik gibi geliyo.

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle Sricco, evet dizel degil ama arabanin zevkine varirsin. Yada A1 siyah tavan kirmizi renk showroomda bu araci gormustum gercekten harika bir arac.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Powolper;233598
Size Şöyle Bi Tavsiyemde Olabilir. Madem Alman Diyorsunuz.

1.6 lt TDI CR 105 hp     Style     46.500

46.500 TL + 10.000 TL ile rahatlıkla orjinal parçaları toplıyabilirsiniz. Hatta daha ucuza bile gelir diye tahmin ediyorum.
[/B]

aslında leonu çok düşündüm,iç tasarımı hoşuma gitmedi direksiyon olsun göğüs olsun istediğim gibi değil dış tasarımı ise şeytan gibi :D arka farlar ön farlar vs. hoşuma gitmiyor hem leon çok fazla satıldı ortalıkta birsürü dolanıyor sanki pazarda bedava dağıtmışlar :)

Alıntı yapılan: yasin90;233599

bende o düşüncedeyim,leonu nedense bir türlü sevemedim apaçi gibi yaptıranlar fazlaca olduğundan araç özelliğini kaybetti,golf5i ucuz malzemelerle yaptırıpta milleti golf5ten soğutanlar varda golf6yı daha öyle yapanı görmedim :)

Alıntı yapılan: Powolper;233602

Arkadaş daha 18 yaşında bana kalırsa daha spor görünüşlü bir araba kullansa daha iyi olur gibime geliyo.

trendline donanım alsaydım,alır alamaz gözüm kapalı Rkit bi-xenon Rjant gibi birsürü şey yapardım,highline donanım alacağımdan bir süre orjinal haliyle binerim sonra sıkıldığım zaman tamponları vs. değiştiririm eminimki pisayadaki çoğu spor araçtan daha iyi görünecektir :)

misal
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-1-6-tdi-highline-dsg-47137225/detay/

Alıntı yapılan: xxman;233618
Kesinlikle Sricco, evet dizel degil ama arabanin zevkine varirsin. Yada A1 siyah tavan kirmizi renk showroomda bu araci gormustum gercekten harika bir arac.

sciroccoyuda çok severim fakat araç tek kapı bizim aile geniş yaşlılar falanda biner ben nasıl ön koltuktan arkaya geçin diyim 60-70yaşındaki adama :D benzinli olduğundan çok yakar babam 93de vectraya bindikten sonra benzine tövbeli :D hem aracın mazisi fazla değil 2.elde sorun yaşayabilirim
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2011, 11:02:41 Gönderen: efe_38 »

efe_38

• Ziyaretçi
sahibinden'den baktımda volvo s40da fena durmuyor göğüsü istediğim gibi değil ama ne dersiniz full+full üne

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Golf tartışmasız bir araç. Parasını haketmediği belki bir derece doğru ama piyasada da aynı paralara ikinci elde alıcı bulabildiğine göre çok da düşünmemek lazım. Leon'da yeni kasa geliyor, eskisinin son demleri. S40'ın içi golf'e göre dar. Para varsa diğerlerine hiç bakmamak lazım bence, Golf Golf'tür :ok:

Ha, üzerinde düşünülebilecek şey, belki bluemotion düşünülebilir, kullanım maliyeti açısından...

Ama yine söylüyorum, para sorun değilse Golf Highline alıp geçmek lazım...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;233846
al şunu tamamdır genç işi :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tr-de-tekkk-2008-model-golf-v-44071703/detay/

:++::++::++:

"Efe, kardeşim Leon larada gir bi bak gerçekten güzel araba, apaçi işi yapan var diyorsunda golf'un hiçmi yok en cok golfun var bana göre" :)
-------------------------------------------------