škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta'mı Golf'mü

Ziyaretçi · 167 · 78419

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;233865
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-1-6-tdi-highline-dsg-47137225/detay/

efe tam aradığın araç DSG şanzuman olması dışında :) bana kalsa DSG ama hadi neyse

Jantlar mükemmel :)
Araç çok çok mükemmel :)

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;233869
Jantlar mükemmel :)
Araç çok çok mükemmel :)

tam alınacak araç istediğim tarzda yapılmış. sade ama gösterişli :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç güzeldi 66binlik etiketi görene kadar:D

Diğeride 100lira der altın kaplama mı bu araçlar:D

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;233875
Araç güzeldi 66binlik etiketi görene kadar:D

Diğeride 100lira der altın kaplama mı bu araçlar:D

sanırım arabistan kralının aracı 100 bin tl lik :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O değil bide 1.6 MPI gitmez etmez anca yakar sanırsam yaktığı benzin paralarını da istiyor:D

efe_38

• Ziyaretçi
kararı tam olarak verdik golftür,rengi siyah(ben beyaza daha yakınım ama aile baskısı:D) highline donanım(radyo,tam otomatik klima ve süet koltuklarından dolayı) +sunroof(hastalığımdan dolayı:)) allahın izniyle cuma günü kaporası yatacak

Alıntı yapılan: turker;233718
Golf tartışmasız bir araç. Parasını haketmediği belki bir derece doğru ama piyasada da aynı paralara ikinci elde alıcı bulabildiğine göre çok da düşünmemek lazım. Leon'da yeni kasa geliyor, eskisinin son demleri. S40'ın içi golf'e göre dar. Para varsa diğerlerine hiç bakmamak lazım bence, Golf Golf'tür :ok:

Ha, üzerinde düşünülebilecek şey, belki bluemotion düşünülebilir, kullanım maliyeti açısından...
Ama yine söylüyorum, para sorun değilse Golf Highline alıp geçmek lazım...

bluemotion'nun yakıt değerleri oldukça iyi fakat aracın ön tamponu çok iyi olmamış yani bodykit yapacaklarsa yam yapsalardı ön var arka yok birde aracın döşemesi olsun radyosu vs. hep trendline seviyesinde,o araç sadece az yaksında ne olursa olsun diyenler için :)

zaten babamın highline'a eyvallahı var sonrasınada gerek yok zaten çokta düşünmeye gerek yok bu fiyatı gönül rahatlığıyla vereceğim tek araç diye düşünüyorum :)

Alıntı yapılan: tufan;233846
al şunu tamamdır genç işi :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tr-de-tekkk-2008-model-golf-v-44071703/detay/

al sana apaçi style :D

Alıntı yapılan: gokcen59;233848
:++::++::++:

"Efe, kardeşim Leon larada gir bi bak gerçekten güzel araba, apaçi işi yapan var diyorsunda golf'un hiçmi yok en cok golfun var bana göre" :)

abi baktım gene baktım yok o araca bakarken içimde hiçbir kıpırdama olmuyor :) kayseride golfe öyle apaçi işi aksesuar takan falan çok az ha ucuz jant takıyolar o ayrı ama golf6ya öyle muamele edene rastlamadım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-1-6-tdi-highline-dsg-47137225/detay/

efe tam aradığın araç DSG şanzuman olması dışında :) bana kalsa DSG ama hadi neyse

farkettiysen bir önceki sayfada aynı aracı gösterdim :) dsgde olmasa tam benim kalemim :) o jantlar zaten fena hoşuma gidiyor katalogta falan hep bu jant var orjinal gelen golf5 goal jantından sıkılınca inşallah bir tane bundan alırım orjinal gelenide kışlığa çeviririm :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;233879

farkettiysen bir önceki sayfada aynı aracı gösterdim :) dsgde olmasa tam benim kalemim :) o jantlar zaten fena hoşuma gidiyor katalogta falan hep bu jant var orjinal gelen golf5 goal jantından sıkılınca inşallah bir tane bundan alırım orjinal gelenide kışlığa çeviririm :)

efe bi önceki sayfaya bakmamıştım denk geldi paylaşayım dedim :D bu arada siparişi verecekmişsin hayırlı olsun kardeşim.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;233882
Hayırlı olsun o zaman :)

Alıntı yapılan: Gearbox;233891
efe bi önceki sayfaya bakmamıştım denk geldi paylaşayım dedim :D bu arada siparişi verecekmişsin hayırlı olsun kardeşim.

allah razı olsun çok daha iyileri sizlere nasip olur inşallah :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun diyelim kardeşim raporları ilet merakla beklemedeyiz :)

Çok güzel be :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun. :)
vw forumda millet ağlıyor kasım/aralık gün veriyorlarmış. sen bulabildin mi ?

efe_38

• Ziyaretçi
sizlere birşey sormak istiyorum malum babam hızlı sürdüğümü biliyor daha doğrusu yolu bulunca bastığımı biliyor,onun için arabayı alınca ayarlatacam 90nı aşamayacak kabul etmiyorsan almam dedi :( öyle birşey varmı şirket arabalarında falan oluyormuş 70i aşmıyormuş onu yaptırabilirmi nasıl birşeydir arabanın orjinalliğini bozarmı birde istediğim zaman çıkarttırabilirmiyim :D

Alıntı yapılan: gokcen59;233944
Hayırlısı olsun diyelim kardeşim raporları ilet merakla beklemedeyiz :)

allah razı olsun abi inşallah yarın gidip kaporasını yatıracaz :)

Alıntı yapılan: a_tansel;234030
hadi hayırlı olsun. :)
vw forumda millet ağlıyor kasım/aralık gün veriyorlarmış. sen bulabildin mi ?

abi doğrudur zaten ekim kasım gibi gelir diyorum çünkü şuan fabrika sipariş kabul etmiyormuş biz sadece adı konsun diye para verecez ve onlar kayıt alacaklar siparişler açılıncada direk bizi yazacaklar olmazsa yani kasımda falanda hala gelmezse ve ne zaman gelir bilmiyoruz gibisinden laflar ederlerse türkiyede nereye istediğim araç gelirse direk gidip alacam :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
90ı aşmamak demek 5 vitese çıkmamak demek.Yaptırılır çok rahat şirket araçlarının çoğunda var.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe gene beni dinlemedin sonra dvarları yumruklarsın demedi deme :D

Hayırlı olsun kardeşim araç gayet güzel kazasız belasız bin :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;234263
90ı aşmamak demek 5 vitese çıkmamak demek.Yaptırılır çok rahat şirket araçlarının çoğunda var.

ne biliyim öyle diyo 5e çıkmamak nasıl oluyor 5vites iptalmi?google'a yazdım hiçbirşey çıkmadı nasıl birşeydir nasıl montaj olur kolay çıkarmı,kafam karıştı :o

Alıntı yapılan: kadir_;234265
Efe gene beni dinlemedin sonra dvarları yumruklarsın demedi deme :D

Hayırlı olsun kardeşim araç gayet güzel kazasız belasız bin :)

hangi konuda kadir şu bi-xenon olayındamı?

sağolasın çok daha iyisi senin olur inşallah :)