škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Galatasaray Şampiyon!

Can · 99 · 21120

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;353480
Yatsınlar kalksınlar cüneyt çakıra dua etsinler.Golümüzü vermedi, Diayı hiç bir şey yokken sahadan attı.Ve daha neler..

Galatasarayı da tebrik ediyorum.

Bıçak atmıyorlar ya..

Yahu Hala Bişey Arıyorsunuz.Hiç Yoktan Play-OFf Denen Bişey Çıkarıldı. Kim İÇin Fenerbahçe İçin Yine Olmadı Yine Olmadı. 9 Puan Farkla Zaten Şampiyonduk .

Şu Anda Taraftarların Yaptığı Sadece Teröristliktir. Açın Televizyonuda Bakın O Bıçak Atmayan Taraftarları. Yada Arabadan 2 Tane Bayanı İndirip Tekme Tokat Döven Taraftarları Görün.

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüm Fenerlilere gelsin.
:kiki:

[YOUTUBE]ueZNeHBz-W0&feature=related[/YOUTUBE]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;353470
Herşey tamamda,sokaklarda terörist gibi 2 dkda bir havaya ateş açan apaçi gs taraftırını kınıyorum.Umarım birilerinin canını yakmazlar. Sözüm meclisten dışarı ama sevinmeye bu kadar aç bir taraftar görmedim ben,resmen cama çıkmaya korkuyoruz şuan takır takır saydırıyorlar..
Maçı FB alsaydı sanki farklı mı olacaktı? Şu anda caddede gezinen araç falan kalmadı. Geçen sene FB şampiyon oluğunda sabah 3' te bile gezinenler vardı. Kim aç acaba?

Çevrimdışı SUMA:)

• Seyirci
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;353517
Maçı FB alsaydı sanki farklı mı olacaktı? Şu anda caddede gezinen araç falan kalmadı. Geçen sene FB şampiyon oluğunda sabah 3' te bile gezinenler vardı. Kim aç acaba?

Ayrıca dua edelimde ölen olmasın.tV8'de ölen bir çocuğun olduğunu söylemişler araştırıyorlardı.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SUMA:);353529
Ayrıca dua edelimde ölen olmasın.tV8'de ölen bir çocuğun olduğunu söylemişler araştırıyorlardı.
İnşaallah yoktur öyle bir şey.:(

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;353539
İnşaallah yoktur öyle bir şey.:(

yok abi öyle birşey.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gündüz mecidyeköy  metrobüs istasyonunda fenerbahçeli formalı çocuklara saldıranları unutmayın.
cüneyt çakır üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.
kuralllar FENERBAHÇE için çıkartılıyor ama hep faydalanan diğer takımlar oluyor.
gs ye sus payı verildi.
.....

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
federasyon ne kadar aciz olduğunu bir kez daha gösterdi. bir kupayı vermek bu kadar mı zor argadaş yahu?

hem de günler öncesinde kupayı şampiyon olan tarafa vereceğiz diye karar alıyorsun.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şampiyonluk turumuzu attık, evimize döndük. :) Kutlamadaki herkes için konuşuyorum; gayet te "medeni" ve harika bir ortamla kutladık... ;)

Tebrikler Galatasaray..!

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;353517

Git git pis gsli :D

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cocuk bıcaklanmıs deniliyor bi yandan yalanlanyor bu olay nedir bilmiyorm fakat bence insnaları galyana getirmeye çalısıyorlar... bu saate kadar bu kardesimz bcaklandıgında neden tek satır yazılmadı..

ayrıyetten eğer bu olay gerçekse lanet olsn bunu yapanlara takım ayırtmaksızın adilikdir..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;353542
gündüz mecidyeköy  metrobüs istasyonunda fenerbahçeli formalı çocuklara saldıranları unutmayın.
cüneyt çakır üzerine düşeni fazlasıyla yaptı.
kuralllar FENERBAHÇE için çıkartılıyor ama hep faydalanan diğer takımlar oluyor.
gs ye sus payı verildi. .....
Adi hakem sen en arkada kendini unutturmuşsun, top süzüle süzüle geliyor, vursana kafayı...

Arkadaş özetlerden gördüğüm kadarıyla Hazreti Semih Şentürk' ün iki kere sarı kartlık hareketi var, Hazreti Emre Belözoğlu gene geçmiş hakemin karşısına ve çemkiriyor ve Ahmetim de hâlâ daha hakemdiyebiliyor. Enteresan tabii...
Alıntı yapılan: Can;353551
Git git pis gsli :D
Kadıköy' de kaldırmak güzel oldu.:huh:

Kupayı tabii ki.:D

Hemen fesatlık düşünmeyin nan!:kiki:

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sen kükre aslanım…. KUŞLAR çatlasın….!!!!

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bursasporun şampiyon olduğu dakikalara benzetmiştim hiç yanılmamışım 5 dakika ve sonrası yanlış anons: bu konuda öyle bir durumdaydı:++:

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gs yi tebrik ediyorum
hakettiler şampiyonluğu

Fenerbahçemizide tebrik ediyorum.gözümde zaten şampiyon oldular.kupa gelmiş kupa gitmiş önemli değil.