škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SATILIK 1.9 TDİ SKODA OCTAVİA stationwagon 86.500 KMDE ORJİNAL

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok sevdiğim 2. sahibi olduğumuz aracımızı yeni modele yükseltmek için satıyorum araç ambiante dir fakat; fabrikasyon çelik cant cd çalar hız sabitleyici bulunmaktadır not:ilanda verilen fiyat "sahibinden" fiyatı olup aracın başında ciddi niyetli insanlarla hatrı sayılır pazarlık yapılır(araç başında),değişen yoktur 4 parçasında lokal olarak boya wardır bunlardan bagaj kapağının sol köşesi ve aynı köşedeki farın yanındaki 1 er karışlık kısım kendini bilmez üç beç çapulcunun aracıma demir yahut taş v.b bir cisimle çizmesiyle, sol alt marşbiyerde geri geri gelirken kaldırıma sürttüm arka tampon ise sağ ve sol köşesinde gene 1 er karışlık lokal boyalıdır. detayları ilanda bulabilirsiniz teşekkürler saygılarımla...

ilan : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-orjinal-86-000km-1-9-tdivolkswagen-motor-skoda-octavia-wagon-50179847/detay/
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2011, 23:16:30 Gönderen: octaviawagon »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;233964
hayırlı satışlar dilerim...

Teşekkür ederim Muhammed Bey :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
combiler biraz daha ağır gider sedanlara göre biraz sabır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Vallahi işime çok yaradı bagajı olsun üstündeki raylarıda olsun bende duymuştum biraz satışlarının ağır gittiğini ama avrupada insanlar genelde hep bu tür araçları kullanıyor inanın bana ilk sefer çok şaşırmıştım bmw 5 lerin alfaların e classların hatta golflerin bile wagonları doluydu ortalık :) zaten bunu satış sebebimde variant Muhammed Bey stationdan gerisi yalan bana :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Aracınız güzelmiş baktım da... İnşaallah kısa zamanda satarsınız... Bu kasada bence en mantıklı motor TDI...

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim İlker bey daha güzeli sizin olur inşallah, bide servet düşmanları olmasa 2 kere aynı yerden çizdiler aracımı keşke herkes sizin gibi güzel duygular beslese :)
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2011, 14:26:45 Gönderen: octaviawagon »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviawagon;234460
Teşekkür ederim İlker bey daha güzeli sizin olur inşallah, bide servet düşmanları olmasa 2 kere aynı yerden çizdiler aracımı keşke herkes sizin gibi güzel duygular beslese :)
onlar olmasa eşeklerin kıymetini nasıl anlarız ki:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;234513
onlar olmasa eşeklerin kıymetini nasıl anlarız ki:++:

:hmm: Orasıda işin başka bir gerçeği  :xx:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviawagon;234460

Orası öyle, ama bu rakamlarda araba alacak olsam bu aracın boyalarına takmam, neredeyse boyasız benim gözümde...

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir de bizim milletimizde ki boya anlayışı biraz acayip lokal boya ile komple boyalı parçaları birbirine karıştıran çok farz ı misal 97 98 model araçlarda bel altı boyalıdır v.s gibi şeylerden soğuyan insan çok halbuki bu tam tersine o model araçları düşünen için bir avantaj ama milletimizde sap ile samanı biraz karıştırıyor gene en iyisi ve en önemlisi boyada ekspertiz orda parçalarda yahut bölgesel boyalarda boya kalınlığının ölçüsü veriliyor bu da az çok iş bilen için çok faydalı ne tür darbe yediği yahut çizikmi darbemi anlaşılıyor ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satılır merak etmeyin.

Ama ilanda direk 4 parça boya var yazmışsınız, o baya bir kişiyi ürkütüyordur. Forumdaki gibi ayrıntılı yazarsanız faydalı olur kanaatindeyim. 4 parça demek yazık olur...

Çevrimdışı octaviawagon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen dediğiniz gibi yaptım Türker Bey bakalım artık umarım iş işten geçmeden satılır,kimisi çok para istiyorsunuz diyor,87000 km de 1.9tdi dizel bir araç için sizce çok mu üstelik benzinli düşük km li araçlara aynı fiyat isteniyor bilmiyorum acaba yanlış fiyat politikası mı yürütüyorum,çünkü satmak istediğim rakamla vereceğim rakam aynı değil bir miktar pazarlık söz konusu tabiki,