škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Siz eurodizeli nereden aliyorsunuz? Opet Shell Total v.s.

isosa · 27 · 10247

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isosa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

AracımSkoda Fabia 1.4. TDI Elegance bugün depoyu fulledim

41-42 LT 150 TL tuttu

Shell'den aldım.

Siz eurodizeli nereden alıyorsunuz? Çok memnun olan yada olmayan var mı?
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 00:50:53 Gönderen: isosa »

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
opetten alıyorum ama  memnun değilim.

Ülkemizdeki mazot veya benzin olsun hepsi kalitesiz.
Bir sevda bizimkisi.....

efe_38

• Ziyaretçi
biz hep shell'den alıyoruz şimdi fark nedir açıkcası anlayamaz olduk arada bir başka yerden alsak belki fark eder :) shellde 2çeşit eurodizel var diyorlar biri siyah biri sarı pompa önceden siyah pompada normal dizel olurdu artık o pompada sarıdan daha kaliteli dizel var diyorlar açıkcası biraz kıllandım :( durum vaziyet böyleyse shell artık normal dizel satmıyor anlamına geliyor oda açıkcası mantıklı değil,kimi shellde eurodizel diyince sarı pompadan koyuyolar kimisinde siyahtan daha tam anlayamadım,hatta 10gündür siyah pompadan dolan mazotla gidiyoruz :D
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 02:05:08 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
totalinkiyle sanki daha iyi gidiyo gibi geliyo .tabi psikolojik olabilir

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
3 yıldır Opet kullanıyoruz :) Herhangi bir fark yok araba gidiyor işte :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Dizel araç 2 aydır kullanıyorum , Opet'ten alıyorum.
Aynı zamanda diğer araç içinde benzini de Opet'ten alıyorum her zaman.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı isosa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben shellden fullettim, pompacı shell euro dizel ve fullsave arasından eurodizel(birazcık daha fazla ücretlisini) tercih etmemi söyledi farkı pahalı olanın performansı iyiymiş, reklam afişini gösterdi fullsave ise tasarruf içinmiş tasarruf eden var mı fullsave'de ? Shell eurodizelin performansı gayet iyi güzel maşallah diyeyim doğrusu şu ana kadar memnun kaldım inşallah hep böyle devam ederler.

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben de şirket arabalarına opet ten alıyorum. Fakat hangi markadan çok istasyonun önemi daha büyük gibi. Opet ten Opet e fark olur. Eğer mümkünse hep aynı istasyondan alın ve benim yaptığım gibi KM'yi bir karta işletin :ok:

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç ford c-max 1.6 tdci aracı aldıgımızda opet kart verdiler mazottan çıkacak sorunlarda ücretsiz tamir edilecek dediler.Bizde başladık eve yakın olan opet te yakıt almaya.
Araç daha 6 aylıkken 15.000 km de araç çekişten öle düştü ki yokuşlarda 3 e hatta 2 vitese düşmek zorunda kalıyorduk.Hemen servise gittik problem kötü mazottan enjektörler tıkanmış.
Araça enjektör temizligi yaptılar faturayıda opete kestiler.Kaçak mazot kullanan istasyon 2 3 ay sonra bp ye döndü :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende mümkün olduğu kadar aynı opetten alıyorum. iki yıl oldu çok şükür daha tık yok 35.000 km'de.

06lkn66

• Ziyaretçi
2006dan beri opetten aynı istasyondan alıyoruz gayet memnunuz hiç bi sorun yok

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;235454
biz hep shell'den alıyoruz şimdi fark nedir açıkcası anlayamaz olduk arada bir başka yerden alsak belki fark eder :) shellde 2çeşit eurodizel var diyorlar biri siyah biri sarı pompa önceden siyah pompada normal dizel olurdu artık o pompada sarıdan daha kaliteli dizel var diyorlar açıkcası biraz kıllandım :( durum vaziyet böyleyse shell artık normal dizel satmıyor anlamına geliyor oda açıkcası mantıklı değil,kimi shellde eurodizel diyince sarı pompadan koyuyolar kimisinde siyahtan daha tam anlayamadım,hatta 10gündür siyah pompadan dolan mazotla gidiyoruz :D

Son zamanlarda ben de shell den mazot alıyorum. Sizin bahsettiğiniz iki tür dizel aşağıda verdiğim linkte fiyatları ve sol sütünda açıklamaları var. Şahsen VP Diesel (fiyatı 366 tl/lt) bana yetiyor. Bildiğim kadarı ile bütün akaryakıt firmaları benzin ve mazotu tüpraş dan alır.

http://www.shell.com.tr/home/content/tur/products_services/on_the_road/fuels/fuel_pricing/

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle