škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Megane 1.6 Extreme

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fordun yerine sırf satmak için aldığım araç bugün iyi bir temizlikten geçti (kardeşimin ellerine sağlık ) güzelce parlatmış ve resimlerini çekmişti bende sahibinden de ilanını verdim bir kaç resim bu arada bu aracında plakasının sonu 21 :) her zamanki gibi

resimlerde hiçbir oynama yoktur...

Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün saat 4 gibi satış işlemlerinide bitirdik yeni sahibine hayırlı olması dileğiyle tekrardan yeni araç arayışı içindeyim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi al-sat al-sat  piyasada araç bırakmadın:lol:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;239836
Abi al-sat al-sat  piyasada araç bırakmadın:lol:

var var roverın tam 7. ayı ve halen satamadım :++: ama bi satsam bu sefer sırf binmek ve en az 3 yıl satmamak üzere bi araba alacam yüksek model 4 kapılı rahat bişey ama kesin satmayacam :)

megane yerinede ufak bi kararsızlığım var ya 2 tane fiesta clio tarzında bişeyler alıp satacam yada focus megane tarzı bi tane alıp satacam
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Tüh kaçırdık arabayı  benden helalinden 18bin işlerdi bu arabaya :D

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;239834
dün saat 4 gibi satış işlemlerinide bitirdik yeni sahibine hayırlı olması dileğiyle tekrardan yeni araç arayışı içindeyim
2010 linea verelim sana... :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;242267
2010 linea verelim sana... :)

2007 leon aldım bi kaç güne resimlerini eklerim :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;242264
Tüh kaçırdık arabayı  benden helalinden 18bin işlerdi bu arabaya :D

ayıp ediyon söleseydin aynen verirdim sana kardeşim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ahan da bi galerici daha :D Hareketi severim, sorması ayıp megane boyalı mıydı? Sadece merakımı gidermek istedim.

16-17 bin tl bandı daha hareketli olduğu için bu civarda 2 araba almak daha mantıklı olabilir gibime geliyor. Tabi seat'ı satarsan...

Mesela bir tane 2000-2001 Astra 1.6 GL, 1 tane de 2003-2004 Corsa 1.2 ya da 1.4 otomatik...
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2011, 22:35:34 Gönderen: turker »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;242335
Ahan da bi galerici daha :D Hareketi severim, sorması ayıp megane boyalı mıydı? Sadece merakımı gidermek istedim.

16-17 bin tl bandı daha hareketli olduğu için bu civarda 2 araba almak daha mantıklı olabilir gibime geliyor. Tabi seat'ı satarsan...

Mesela bir tane 2000-2001 Astra 1.6 GL, 1 tane de 2003-2004 Corsa 1.2 ya da 1.4 otomatik...

vardı abi hemde komple boyalı hesaplı aldım hesaplı sattım..

aldığım leon aslında uzun zamandır istediğim bir araç ama ne yalan söleyeyim 1.6 tatmin etmedi beni özellikle roverdan sonra bayağı hantal geldi o yüzden 2008 model bi leon cupraya kapora verdim roverı verip onu alacam 1.6 olanda satılık olacak.. zaten elimde en uzun kalan araçlardan biride rover tam 7. ayını bitirdi benle 3 sefer verdim geri aldım kıyamadım ama bu sefer kesin kararlıyım satıyorum :haha:

ben genelde 20 bin üstü araçları daha rahat satıyorum özellikle d segementi araçlarını yani çevremdeki insanlar hep bu tarz araçlar kullanıyor belkide o yüzden hep o tarz araçlar aldım o sebepten rover elimde papaz oldu bi türlü satamadım 1 sefer clio aldım zararına sattım bi sefer astra aldım zararına sattım bide bu roverdan zarar edecem severim al sat işini kimi araç güzel para bırakır kimi azda olsa zarar ettirir sürekli farklı araçlar sürekli yeni bir araç hep heyecan hep koşturmaca hayatın tadı...
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rover 7 ayda gitmiyorsa skoda alsan 14 ay rahat bulursun...:lol:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;242439
rover 7 ayda gitmiyorsa skoda alsan 14 ay rahat bulursun...:lol:

Yok hocam öyle deme, normal şartlarda gerçekçi bir fiyat yazmak kaydıyla 1 ayı bulmamalı. Her malın kendi müşterisi var. FSI'ın da var :D

Alıntı yapılan: serkan35;242428
vardı abi hemde komple boyalı hesaplı aldım hesaplı sattım..

aldığım leon aslında uzun zamandır istediğim bir araç ama ne yalan söleyeyim 1.6 tatmin etmedi beni özellikle roverdan sonra bayağı hantal geldi o yüzden 2008 model bi leon cupraya kapora verdim roverı verip onu alacam 1.6 olanda satılık olacak.. zaten elimde en uzun kalan araçlardan biride rover tam 7. ayını bitirdi benle 3 sefer verdim geri aldım kıyamadım ama bu sefer kesin kararlıyım satıyorum :haha:

ben genelde 20 bin üstü araçları daha rahat satıyorum özellikle d segementi araçlarını yani çevremdeki insanlar hep bu tarz araçlar kullanıyor belkide o yüzden hep o tarz araçlar aldım o sebepten rover elimde papaz oldu bi türlü satamadım 1 sefer clio aldım zararına sattım bi sefer astra aldım zararına sattım bide bu roverdan zarar edecem severim al sat işini kimi araç güzel para bırakır kimi azda olsa zarar ettirir sürekli farklı araçlar sürekli yeni bir araç hep heyecan hep koşturmaca hayatın tadı...

Komple boyalı mıydı diyecektim de ayıp olmasın dedim :D 20 üstü de canlı canım, 30'a doğru zorlanmalar başlıyor. En azından Anadolu'da...

Rover da satılır ama iki kapılı olunca müşteri kitlesi çok daralıyor işte... Ben 416 Si'yi bir kaç günde satmıştım ama 4 kapılıydı. Yeni araç yeni heyecan olayında da çok haklısın, ben biraz çekilmek zorunda kaldım ama cidden tatlı oluyor. Hepsinin tadına bakmak lazım :D

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;242690
Yok hocam öyle deme, normal şartlarda gerçekçi bir fiyat yazmak kaydıyla 1 ayı bulmamalı. Her malın kendi müşterisi var. FSI'ın da var :D

Komple boyalı mıydı diyecektim de ayıp olmasın dedim :D 20 üstü de canlı canım, 30'a doğru zorlanmalar başlıyor. En azından Anadolu'da...

Rover da satılır ama iki kapılı olunca müşteri kitlesi çok daralıyor işte... Ben 416 Si'yi bir kaç günde satmıştım ama 4 kapılıydı. Yeni araç yeni heyecan olayında da çok haklısın, ben biraz çekilmek zorunda kaldım ama cidden tatlı oluyor. Hepsinin tadına bakmak lazım :D

komple boyalıydı ama ticari cıkması falan değildi uygun fiyata geldi uygun fiyata gitti nette görebileceğin en uygun fiyatlı meganı ben sattım 23 bine 2008 model lpg siz araç yok abi aslında satılmayan araç yoktur satamayan satıcı vardır ama müşteri kitlesi çok dar olan bir araç takip edeni çok 146 favorisi var günde 2 kişi arıyo ama gelip bakanı almaya niyetleneni yok arıyanlar abi kaç basıyo şunu geçermi bunla kalkarmı tarzında yok parçası varmı nasıl araba tarzında muhabettler oluyo.... benim bi arkadaşım var istanbuldan lüks araç alıyo gelitirip burda satıyo bmw audi merco hepside 2010 2011 model araç kazandığı rakamları duysan dudağın uçuklar ya her bölgelde farklı bu işler aslında kişinin çevresine bakar çevrene göre araç alır satarsan kazınırsın benim gibi zevke rover alırsan böle olur :) du bakalım bunu satıncada leon cupra alıcam gene zevk için bakalım o ne yapacak bana
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;242708
komple boyalıydı ama ticari cıkması falan değildi uygun fiyata geldi uygun fiyata gitti nette görebileceğin en uygun fiyatlı meganı ben sattım 23 bine 2008 model lpg siz araç yok abi aslında satılmayan araç yoktur satamayan satıcı vardır ama müşteri kitlesi çok dar olan bir araç takip edeni çok 146 favorisi var günde 2 kişi arıyo ama gelip bakanı almaya niyetleneni yok arıyanlar abi kaç basıyo şunu geçermi bunla kalkarmı tarzında yok parçası varmı nasıl araba tarzında muhabettler oluyo.... benim bi arkadaşım var istanbuldan lüks araç alıyo gelitirip burda satıyo bmw audi merco hepside 2010 2011 model araç kazandığı rakamları duysan dudağın uçuklar ya her bölgelde farklı bu işler aslında kişinin çevresine bakar çevrene göre araç alır satarsan kazınırsın benim gibi zevke rover alırsan böle olur :) du bakalım bunu satıncada leon cupra alıcam gene zevk için bakalım o ne yapacak bana

Extreme'in fiyatı iyiymiş :) Ciddi kazası yoksa alan için iyi...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;242720
Extreme'in fiyatı iyiymiş :) Ciddi kazası yoksa alan için iyi...

ciddi kazamı araçta kaza yoktuki resimlerini alan kişiye verdim sprey boyayla aracı boyamışlar adam aracı garajda bırakıyor bir ay sonra bi geliyoki aracı komple spreyle boyanmış yazılar yazılmış mecburen boyatmış resimlerini falanda çekmişti bende alan arkadaşa teslim ettim resimleri ama dediğim gibi uygun fiyata almıştım öylede verdim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect