škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hepsiburada.com Rezilliği!

Can · 19 · 5139

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
25 Mayısta sipariş ettiğim Park ampulü ve birkaç parça araç bakım malzemesi siparişimin ödemesini 26 Mayıs sabahı yaptım.O gün mesaj gönderdim,onlarda işleme girecek dediler.O gün hiç bir hareket olmadı.Normalde o gün onaylanması gerekirdi.Neyse,ertesi gün yine hareket yoktu,arayayım dedim,tam 20 dakika müşteri temsilcilerimiz dolu diye cevap gelmedi,kapatım.Akşam yine aradım,yine aynı hikaye.Neyse yine mesaj gönderdim,en sonunda mesaj geldi.Ve mesaj içeriğine bakarmısınız?

Siparişinizin toplam tutarı 21,04 TL dir.
Saygılarmızla

Ben ise 20.04 gördüğüm için direkt atmden 20 gönderdim.
Tamam burada haklı değilim ama,bu mesajdan ne anladınız Allah aşkına?
Ne yapmam gerekiyor yani,hiç bir cevap yok.Arıyorum yine cevap veren yok.

Kaç gün oldu hala bekliyorum.
Bende tekrar mesaj gönderdim,gerekirse mahkemeye gideceğim diye.
Hem 1-3 iş günü arası teslime dilir diyor,hemde 5 gündür siparişimi onaylamıyor.Rezillik.

Zaten başımda bin türlü dert var.Sınava kaldı 20 gün,birde özel bir dert çıktı başıma,onun üzüntüsü var,birde bunlar böyle,kafayı yemek üzereyim.

Bua rada daha önceki siparişlerime baktım site üzerinden,600 lirayı geçmiş.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 14:28:55 Gönderen: Can »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eksiksiz ödeme yaptıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde gönderme taahhüdü var ama 3 gün bitse bile göndermedikleri çok ürünüm olmuştur. Drop shipping tarzı çalışan bu tip yerlerde hep oluyor bu dertler  :(

Takma kafana yahu, senin daha önemli işlerin var

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende dedim ki,öyleyse ürün bedeli 5 lira gibi olan bir ürünü listeden çıkarın ya da kargoyu alıcı ödemeli gönderin.Yine cavap yok.

Kafaya takacak,taktığım bir sürü şey var abi zaten,dediğin gibidaha önemli işlerim var,stresliyim,birde böyle ufak tefek şeyler çıkınca ister istemez sigortalar attı bende :)

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim de başıma gelmişti ödeme tam oldugu halde ürün eksik tedarik sürecinde diye cevap vermişlerdi bende kızdım sipraşi iptal ettim ertesi ay gönderdiğim tutar kartıma geri gönderildi. özeür dilediler.bende bir daha sizinle alışveriş yapmak istemiyorum  dedim bi daha da kullanmadım.

senin olyayın biraz daha farklı bence iptal et siparişi hemen dönerler özür dilemek için gidersin sanayiden en iyisini görerek deneyerek alırsın bence.geçmiş olsun kendini üzdügüne değmez

efe_38

• Ziyaretçi
geçmiş olsun can bende 2hafta önce alışveriş yaptım toplam 65tl tuttu bende işbankasından havale yaptım 3tl havale ücretinide hesaba katarak 70 yolladımki ne olur ne olmaz diye 2tlde fazla yolladım çünkü bir kişi değil ki buda böyle olsun birdahakine hallederiz diyesin ben bankaya havale ettim eve geldiğimde onaylanmıştı fazla gönderince hemen onaylıyolar heralde :D:D

şaka bir yana 2hafta önce sipariş ettim 10dk önce teslim aldım çok yavaş çalışıyorlar
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 15:46:08 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sen sınavına çalış açıklandıktan sonra sonra puanını bana söle iyi puan alırsan istediğin bi ürün benden sana hediye...

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pardon... Pardon...Pardon... Dalgınlık,1 Haziran nerden çıktı ? Daha Hazirana girmemişken :D

Sipariş                                              no :                                             16022929                                                    Sipariş Tarihi :                                             31.03.2011                                                  
                                             Sipariş Durumu :                                              Siparişinizdeki tüm ürünler kargoya verilmiştir

Teslimat                                                             4.                                                              02.05.2011                                                             Tarihinde                                                             Yurtiçi Kargo  ile gönderilmiştir.
                                                                                                                                     1                                                                     Adet                                                                     Meguiar's Mikrofiber Yıkama Eldiveni                                                                    
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1                                                                     Adet                                                                     Meguiar's Ultimate Quik Detailer® Hızlı Yüzey Temizleyici Ve Koruyucu                                                                    
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Fatura Bilgileri :                                                                 7009886356
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 17:35:10 Gönderen: Mert »

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ammo;236048
29 Mayıs Cuma siparişini verdiğim Meguiar's UQD 1 Haziran Çarşamba günü geldi...

yanlışlık olmasın 29 Mayıs Cuma  1 Haziran Çarşamba  tarihlerde

29 mayıs pazara geliyor
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 16:53:32 Gönderen: @lp@RSl@n »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Takma kafana Can.3D ile onay verince ertesi gün geldiğini hatırlıyorum böyle sitelerde paranın laşması çok önemli keşke kredi kartından yapsaydın.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YGZ96;236045
Sen sınavına çalış açıklandıktan sonra sonra puanını bana söle iyi puan alırsan istediğin bi ürün benden sana hediye...

Ooo,güzel bir haber bu :D
Şaka bir yana gönlünden geçirmen yeter abi :)

Alıntı yapılan: kadir_;236061
Takma kafana Can.3D ile onay verince ertesi gün geldiğini hatırlıyorum böyle sitelerde paranın laşması çok önemli keşke kredi kartından yapsaydın.

Babamın kredi kartını kullanmak istemiyorum pek Kadir.O yüzden kendime kart alana kadar idare edicem...

Bu arada hala bir hareket yok.İyice gıcık oldum.

Gearbox

• Ziyaretçi
can öncelikle geçmiş olsun. bence böyle sitelerden alışveriş yapılırken genelde kredi kartı daha iyi oluyor.nakit alışverişlerde banka ile site arasında olumsuzluklar yaşanabiliyor.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2011, 19:16:07 Gönderen: Gearbox »

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepsiburada benim aldığım space xenonları değiştiremedi hala...
yolladığım xenonlara neidüğübelli olmayan ampül eklemişler balastta sorun var ona bakmamışlar.tekrar yolladım hala ses yok.şikayet vara yazdım ondanda ses gelmedi.elektronikmi asla hb gözümden düştü...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hala cevap yok :)
Şikayetvar.com a yazdım bakalım ilgileneceklermi:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;236337
Hala cevap yok :)
Şikayetvar.com a yazdım bakalım ilgileneceklermi:)

Ttnet için yazmıştım şikayetvar.com a adamlar Ankaradan aradı :D Etkili oluyor genelde umarım dönerler :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahahah,gözünü seveyim şikayetvar.com :lol:

Merhaba
Siparişiniz  onaylanmıştır.Siparişlerinizin en kısa sürede tarafınıza ulaşabilmesi için lütfen EFT ve HAVALE  işlemlerinde sipariş numarası belirtmenizi rica ediyoruz. Sipariş numarası yazılmayan Havale ve Eft işlemlerinde siparişler onaylanmamaktadır.
 Yaşanan gecikmeden dolayı siz değerli müşterimizden çok özür diliyoruz.
Saygılarımızla

Havalede sipariş numarası belirtin diyor ancak atmde öyle bir durum yok :lol:
Bunlar kendilerini bilmiyor daha :lol:
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2011, 15:56:43 Gönderen: Can »