škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araca Özel Perde

lrfan · 217 · 90970

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Melrock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sadece metal klipslerden temin etme şansı var mı acaba?
geçen sene bayiden doblo'muzu alırken bu tarz bir perde de taktırmıştım(markasını bilemiyorum). ancak doblonun yan camları büyük olduğu için 2'şer klips az geliyor, köşelerden esnyip açtırma yapıyor. eğer biryerden bulabilirsem 4'er tane takmak istiyorum.

Çevrimdışı Melrock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Melrock;343976
geçen sene bayiden doblo'muzu alırken bu tarz bir perde de taktırmıştım(markasını bilemiyorum). ancak doblonun yan camları büyük olduğu için 2'şer klips az geliyor, köşelerden esnyip açtırma yapıyor. eğer biryerden bulabilirsem 4'er tane takmak istiyorum.

arkadaşlar, bahsettiğim klipsler bunlar.
temin edebileceğim bir yer biliyor musunuz acaba ?

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zirve;362741
Memurfoni kampanya yapmış bu ürünler hakkında bir bilgim yok bunu tavsiye edermisiniz.99 tl.

http://www.memurfoni.com/firsat/araciniza-ozel-bod-oto-perde-guneslik-tanitim-fiyati-olup-stok-siniri-vardir-2163.html

bod perde'nin kendi sitesinden 110 liraya aldım. kargo ücretsizdi. bu kampanayada bir de kargo ücreti var. aynı hesap.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 adet mi geliyor Bahadır?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
99 tl + 10 tl ort. kargo = 109 tl.
http://www.otoaksesuarci.com/Kategori/Toyota-pmk891.html
bu da satıcının kendi sitesi. Sanırım bu sitede taksit seçeneği de mevcut.
Ürün olarak tavsiye ederim. kendi aracımda kullanıyorum. istediğim zaman takıyor, istediğim zaman çıkarıyorum.
Hatta geçenlerde şöyle bir olay oldu. tüm camlarda 1 numara cam filmi var aslında (aldığımda vardı) polis amca, trafik uygulamasında camlarda film var galiba dedi. ben de onlar film değil perde bakın sökülüp takılıabiliniyor dedim. hımm deyip iyi o zaman dedi. :))

Çevrimdışı -yağmuradam-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Linea için almak isteyen arkadaş olursa bende poşeti açılmamış 5 parçadan oluşan set var.

90 TL ye satabilirim.. Konuyu görünce yazayım istedim..

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Melrock;343976

otoaksesuarci.com adresinden firmanın telf. alıp telefonla firmadan isteyebilirsin arkadaşım. ben perdelerimi alırken sormuştum. bu klipslere bişey olursa sonra ne yapacağım diye. Bizi arayın isteyin biz göndeririz size demişlerdi.

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmedb;362761
3 adet mi geliyor Bahadır?

evet 3 adet. buradan aldım: http://www.otoperde.com/default.aspx

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Melrock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;362766
otoaksesuarci.com adresinden firmanın telf. alıp telefonla firmadan isteyebilirsin arkadaşım. ben perdelerimi alırken sormuştum. bu klipslere bişey olursa sonra ne yapacağım diye. Bizi arayın isteyin biz göndeririz size demişlerdi.

sizin perde setindeki klipsler de benim fotoğrafını koyduklarımdan mı acaba ?

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Melrock;362830
sizin perde setindeki klipsler de benim fotoğrafını koyduklarımdan mı acaba ?

hayır benimki fitil içine girmiyor. bazı araçlar için mıknatıslı model klips yapmışlar benimki onlardan. arka cam için zaten gerekli değil klips.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;251504
Bende aldım perdelerden. Kargo sorunu oldu ama Niğde'den Antalya'ya giderken Konya'da kargodan aldım paketi :) ...Sağolsun Gökhan uğraştı. Yalnız arkadaki perdeyi takamadım. Arka cam bombeli olduğu için yapıştırdığım klipsler atıyor kendiliğinden. Perdeyi eğmekmi gerekiyor nasıl yapiim?

Yan perdeler okey de arka perdeyi nasıl yapacağımı hala çözebilmiş değilim. Klipsler kesinlikle atıyor. Çift taraflı bant istediği kadar kuvvetli olsun fark etmiyor. Gerçi octinin arkadaki aparatın iplerinin asıldığı kulaklar var. Perde tam oralara oturuyor ancak arka camdaki fren ledlerinin olduğu yerden serbest kalıyor. Zamanla esneme yapar mı acaba? (Resim forumdan alıntıdır. Benzer durum bende de söz konusu)

Kendi aracımdaki durum:

« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 09:31:19 Gönderen: dgca »

Çevrimdışı atalayg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben de boram için almıştım. Film yaptırmayı göze alamadım polis vs sorunu yüzünden. Ama iyiki de almışım çocuklar ve eşim rahat etti. Olan bana oluyor ben hala güneşteyim :)