škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb II bej koltuk koruması ??

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar, 15 nisandan bu yana arabayı daha yıkatmadım. fazla titiz olduğumdan yıkayana guvenemiyorum bu sebeple hep mikrofiber bez ile ben sildim. içine henuz dokunmadım ama bu titizliğim ile bu araç fazla gitmez gibime de geliyor.

acaba aracın bej koltuklarını nasıl koruyabilirim ? dışını bir şekilde cilalı şampuanlarla yıkatmaya başlıyacağım ama iç tarafı kafamı çok kurcalıyor.

döşemecilerde kılıf bulamadım. özel dikim şartmış ama o da uzun iş. bej rengi temiz tutan veya kılıf yaptıranlar asıl yapıyor acaba ? veya önerisi olan ?

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz nekadar korursanz koruyn elbet kararcak.kumas koltuksa isnz zor deri olsa silersn gecer.kumasıda oto kuaforde en iyi temzlerler.bzm arabnn kapı dosemesi karrmstı getrdk kuafore mis gbi oldu.

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
malesef kumaş. peki kılıf bulunmuyor mu buna ? veya deri ile kaplatma şansımız var mı ?

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kılf bulnrmu blemem ama ıllaki deri kaplanr.fakat orjnal derınn yernı tutmaz. drı kaplamalarda cok hos olmayblyo.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2011, 16:36:18 Gönderen: kerem61 »

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yıkanabilir kılıf lazım. döşemecileri gezmem lazım tek tek.yinede orjinal 1 e 1 uyumlu kılıf yapılsaydı daha iyi olurdu.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araca yaksır bı kılf olması lazm ozman.cnku kılf braz populerlgni kaybett4.

Çevrimdışı fuhayer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
koltuk kirden daha bir çirkin görüntü verir. sorun şu ki döşemeciler pek yanaşmadı yan tarafları fazla çıkık diye. özel diktir dediler de mersin de onu da bulmak mesele.
bilseydim bej alırmıydım!!! ilk bakışda aşka kanmamak lazım. sonradan ben ne yaptım diyip elini başına koyup kara kara düşünüyorsun. evlilik öncesi flört şart :)

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fuhayer;236782
koltuk kirden daha bir çirkin görüntü verir. sorun şu ki döşemeciler pek yanaşmadı yan tarafları fazla çıkık diye. özel diktir dediler de mersin de onu da bulmak mesele.
bilseydim bej alırmıydım!!! ilk bakışda aşka kanmamak lazım. sonradan ben ne yaptım diyip elini başına koyup kara kara düşünüyorsun. evlilik öncesi flört şart :)

vay kptum :) ama buoun flörtu nası olacak,ben genede alrdm bej syahdan daha gostersldr.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben plastik döşemelerin ve koltukların fazla kararmasını beklemeden Sonax' ın iç mekan temizleyicisi ve temiz bir sünger ile temizliyorum, ürün gayet başarılı.

fabialife

• Ziyaretçi
aynı arabadan yeni arkadaşa aldık. bu işin en iyi çaresi Atas dan NANO TEXTİL koruma spreyi alıp koltuklara uygulamak.
koruma amaçlı en güzel basit ve ekonomik çözüm.
temizlik için ise sadece vinet sık ve sil, ilk günkü gibi olur.
temizledikten sonra bir de nano koruma yaparsan leke tutmaz ıslak bezle tozunu alır geçersin.