škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar şu parçadan arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önceki octi'de de aynı sorun vardı şimdi öndekiler sağlam aam arka bölmede ki kalorifer peteği çubuklarında epey kırıklar var neden bunu skoda sağlam yapmaz anlamış değilim.Türklere uygun yapsalar olmaz mı sanki.Arkadaşlar bunun sıfırı 170+kdv olduğu için çıkma arıyorum sağlam olursa çalışır vaziyette neden olmasın.daha makul bir fiyat olursa düşünüyorum.

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/1/10573.jpg
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2011, 21:06:38 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o ızgara peteklerinin bir tanesi bile yerinden çıktığında çok gıcık bir görüntü oluyor.. resmen arabanın karizmasını çizdirecek türden bir görüntü.. geçen sene bende ön sağdakini değiştirmiştim.. indirim kampanyasına denk gelmiştim hesapta.. 60 lira işçilik dahil değiştirmiştim yetkili serviste.. ancak o ızgaraların iç kısmında hiç üşenmeden resmen mekanizma yapmış adamlar :) çıkma konusuna gelince kol dayamaya bağlı bir parça olduğu için çıkmacıların kol dayamadan ayrı olarak satacağını hiç sanmıyorum ama inşallah bulabilirsin kısmet tabi belli olmaz ;)
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2011, 21:30:30 Gönderen: octavia5 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia5;236839
o ızgara peteklerinin bir tanesi bile yerinden çıktığında çok gıcık bir görüntü oluyor.. resmen arabanın karizmasını çizdirecek türden bir görüntü.. geçen sene bende ön sağdakini değiştirmiştim.. indirim kampanyasına denk gelmiştim hesapta.. 60 lira işçilik dahil değiştirmiştim yetkili serviste.. ancak o ızgaraların iç kısmında hiç üşenmeden resmen mekanizma yapmış adamlar :) çıkma konusuna gelince kol dayamaya bağlı bir parça olduğu için çıkmacıların kol dayamadan ayrı olarak satacağını hiç sanmıyorum ama inşallah bulabilirsin kısmet tabi belli olmaz ;)
peki bunu başka servislerden yani yedek parça satan yerlerden bulma şansımız olamaz mı acaba?zira şahkan oto bu parçanın ayrıca satıldığını söylemişti ama çok pahalı geldi bana.

Çevrimdışı octavia5

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;236888
peki bunu başka servislerden yani yedek parça satan yerlerden bulma şansımız olamaz mı acaba?zira şahkan oto bu parçanın ayrıca satıldığını söylemişti ama çok pahalı geldi bana.

senin aradığın ürün çiftli olduğu için fiyat ondan dolayı biraz şişiyor olabilir :( ürünün kod numarasını verebilirsen bende araştırırım istanbulda ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia5;236916
senin aradığın ürün çiftli olduğu için fiyat ondan dolayı biraz şişiyor olabilir :( ürünün kod numarasını verebilirsen bende araştırırım istanbulda ;)
ürünün kod numarasını nerden alabilirim ki,octavia a5 arka bölme kalorifer peteği demek yeterlidir ben öyle dedim şahkan oto hemen fiyat çıkardı.birde servislerin fiyatlar pahalı oluyor eğer nornal yedek parça satan yerlerde daha makul bir fiyatla bulunabilir.soruşturursanız memnun kalırım.

Çevrimdışı yuhhh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de arka küllüğün dişlileri bozulmuş ve ne yazıkki tek deüişmiyormuş. geçen sene servise sorduğumda 180 tl + işçilik dediler.

Çevrimdışı muaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yuhhh;238348
Benim de arka küllüğün dişlileri bozulmuş ve ne yazıkki tek deüişmiyormuş. geçen sene servise sorduğumda 180 tl + işçilik dediler.

evet benimde küllük kırık bende gecen sordum 200 tl istediler benden ne yapcam biliyorum :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yuhhh;238348
hasan bey sen ist. olduğuna göre bence oralarda çıkma bulabilirsiniz.benim bulma ihtimalim yok.onun için umutlarımız sensin.bir gün çıkma parça satan yerleri gezersiniz olur biter.

Alıntı yapılan: muaz;238653
evet benimde küllük kırık bende gecen sordum 200 tl istediler benden ne yapcam biliyorum :(
çok para aslında gerçekten.skoda da hep aynı parçalar kırılıyor ve bu konuda daha sağlam malzeme üretmeleri gerekir.