škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Amazon.com alışveriş.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar amazon.com'dan alış veriş yapmak istiyorum. Alıçağım ürün bu (http://www.amazon.com/Cyborg-R-T-Gaming-Mouse/dp/B003CP0BHM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306968098&sr=8-1)
Acaba gümrükte bir sorun çıkarmı ?

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gumrukten once, amazon TR gonderim yapmiyor. DVD ve Kitap gibi bir iki seyde sadece gonderisi var o kadar.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Peki USA deki arkadaşımın adresine burdan yollatsam oda bana kargo ile yollasa gümrükte problem çıkarmı ?

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gumruk her zaman sans isidir. Normalde 150 euro yu asmayacaginiz icin takilmamasi gerekiyor. Ozellikle PTT. Ama ben 150 euro yu gecmeyen alisverisim icin Topkapi subesine gidip 2 TL odemek zorunda kaldigimi bilirim.

Fiyatinin cazipligini goz onune alinca bu riske girmeye deger.

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xxman;237149
Gumruk her zaman sans isidir. Normalde 150 euro yu asmayacaginiz icin takilmamasi gerekiyor. Ozellikle PTT. Ama ben 150 euro yu gecmeyen alisverisim icin Topkapi subesine gidip 2 TL odemek zorunda kaldigimi bilirim.

Fiyatinin cazipligini goz onune alinca bu riske girmeye deger.

Yukarıda xxman arkadaşımız bir şey yazmış onu okudunuz mu?:)

Çevrimdışı alpino

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gümrükte genelde bayram dönemi gibi insanların birbirilerine yoğun şekilde hediye gönderdiği dönemlerde sorun çıkıyor. ürünü kontrol ettim fiyat olarak gümrük vergisine takılmaması lazım. ayrıca amazon.com'da bu ürünü ülkemize gönderiyor.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpino;237581
gümrükte genelde bayram dönemi gibi insanların birbirilerine yoğun şekilde hediye gönderdiği dönemlerde sorun çıkıyor. ürünü kontrol ettim fiyat olarak gümrük vergisine takılmaması lazım. ayrıca amazon.com'da bu ürünü ülkemize gönderiyor.

Amazondan ne kadar alisveris yaptiniz yada amazon un TR gonderim yaptigini nerden cikardiniz bilmiyorum, ama assagida ki resim gonderim yapmadigini ozetler sanirim.

Lutfen bilgi verirken biraz daha dikkatli olalim. Yanlis yonlendirmektense bilgi vermemek daha iyi.:ok: