škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

forumda yaz rehaveti mi var

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar onlıne olan arkadaşlara bakıyorum son zamanlarda 10-15 anca olmaya başladı sıcaklar mı gevşetti bana mı öyle geliyor.paylaşımlarda azaldı veya aynı kişiler paylaşımda bulunuyorlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye'ye yaz gelemediki bir türlü. Bence bahar yorgunluğudur.

efe_38

• Ziyaretçi
bu forumdaki kalabalığın nedeni boya koruma bölümüydü,sadece bu işle ilgili bir forum daha açılınca millet oraya gitti :)

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;237198
bu forumdaki kalabalığın nedeni boya koruma bölümüydü,sadece bu işle ilgili bir forum daha açılınca millet oraya gitti :)

Bir forumun ana konusunun yanında, diğer sosyal, kültürel, sanatsal, teknoloji, güncel olaylar ile ilgili konuları da kapsaması o forumu zenginleştirir. Sizin tezinize açıkçası ihtiyatla yaklaşıyorum. Çünkü gördüğüm kadarı ile burada boya koruma,polisaj v.s gibi konularda kim ne aradı da bulamadı ki merak ediyorum doğrusu. Üye sayısı beşyüz bin vaya milyona yaklaşan forumları bir inceleyin isterseniz. Ana konularının yanında akla gelebilecek bütün konular ile ilgili bilgi var. Ama sizin dediğiniz gibi sadece ana konu üzerinden gidilse o forumun üye sayısı çok sınırlı kalır. gelen ziyareçi sorusunun cevabını bulur gider. Fakat forumlar bir yerde karşılıklı olarak fikir alışverişi yapılan hoşça vakit geçirilen yerlerdir de. Bir işi hakettiği şekilde yaparsanız eninde sonunda layık olduğunuz değeri bulursunuz.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de paylaşım patlaması bekliyorum şahsen kış boyu bir sürü ürünler alındı çeyizler kuruldu uygulama paylaşımı çok az bunun yanında. 2 haftaya ayaktayım inşallah başlicam az-çok uygulama yapmaya.

Çevrimdışı hasanmustafa

• Sniper
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de bahar yorgunluğudur  paylaşımların artacağına inanıyorum

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
garaj bitsin görün paylaşımı ağalaaar :hanz:

Çevrimdışı KA®ANLIK

• ST Manager
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.techopel.com
yaz tatili, sıcaklar, dönemsel hareketlilikler vesaire,

zaman zaman olur böyle dönemler her genç kızın başına geldiği gibi her forumda karşılaşabileceği durumlar :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 haftadır yoktum bugün girdim 17 hazirana kadar yine yok gibiyim gezelim biraz:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3 ay öncesi hareketliliği arıyorum ama bulamıyorum doğrusu,buradA detaylıng teknik bilgiler aramadığınız herşey var.Ben boya koruma ve detaylıng konusunda buradan daha mükemmel yer varmı bilmiyorum ama google amcama sorduğumda direkmen burası çıkıyor.e daha n'olsun.Ama şu bir gerçek ki teknik paylaşım daha az detaylıng konusuna göre.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam yağmur, dolu  uçuyoruz burda arabayı yıkamaya bile fırsat yok.dün ahmet abi gördü arabayı leş gibiydi çekeyim resminide foruma koyimmi dedi bi korktumki:++::++:

Çevrimdışı Burak35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;237411
Arkadaşlar 3 ay öncesi hareketliliği arıyorum ama bulamıyorum doğrusu,buradA detaylıng teknik bilgiler aramadığınız herşey var.Ben boya koruma ve detaylıng konusunda buradan daha mükemmel yer varmı bilmiyorum ama google amcama sorduğumda direkmen burası çıkıyor.e daha n'olsun.Ama şu bir gerçek ki teknik paylaşım daha az detaylıng konusuna göre.

Bir de benim tahminim bazı üye arkadaşlar mesaj yazmayacaklar ise ,foruma online olmadan giriyorlar. Bir de boya koruma ile ilgili her türlü bilgi mevcut :)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım birde öğrenci olan kesimin(veya öğretmen) sınavlar finaller vizeler gibi sıkıntılarıda var.mesela şuanda hava gayet güzel dersim olmasa 1sn durmam direk dışarı çıkarım.Bence boş bulanlarda çıkmıştır şimdi :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ST-max;237466
Sanırım birde öğrenci olan kesimin(veya öğretmen) sınavlar finaller vizeler gibi sıkıntılarıda var.mesela şuanda hava gayet güzel dersim olmasa 1sn durmam direk dışarı çıkarım.Bence boş bulanlarda çıkmıştır şimdi :D

işte bu benim :D iki haftadır foruma sürekli girip çıktım ama final haftam olduğundan ne soracağım soruları sorabildim nede konulara cvp yazabildim takip edemem diye çok şükür bitti finallerimde kurtuldum :D