škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Combi L & K

lrfan · 33 · 12922

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kolay gelsin. İçinden temizlik bezi (alkollü), yapışakn sürülecek yer için astar benzeri şeffaf ilaç ve siyah silikon tipi yapıştırıcısı çıkıyor, montaj kolay, görünüş süper  :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skodaya yakıştıramadım madem L&K yapıyorsun en azından ön konsolda deri olmalıydı...

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;237913
Aracınızdan fotoğrafları bekliyoruz. Beğenirsem kesinlikle ben de sipariş vereceğim.

Ürün kargoda şuanda..gümrükte bir sıkıntı bekleme olmaz ise en geç cuma gününe elime geçer diye umuyorum. Ya da ptesi...uygulama öncesi ve sonrası resimleri paylaşırım elbette.....

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafedip;238542
Ürün kargoda şuanda..gümrükte bir sıkıntı bekleme olmaz ise en geç cuma gününe elime geçer diye umuyorum. Ya da ptesi...uygulama öncesi ve sonrası resimleri paylaşırım elbette.....
Fotoları sabırsızlıkla bekliyorum ben de..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aynı şekilde bende beklemedeyim, eğer sipariş verecek olan olursa tekrardan beraber sipariş verebiliriz.

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: er6n;238584
aynı şekilde bende beklemedeyim, eğer sipariş verecek olan olursa tekrardan beraber sipariş verebiliriz.

İrfan bey'in daha önceki mesajından bildiğim kadarıyla 150 € yu (kargo dahil) geçen miktarlarda gümrüğe tabi olabilir. Belki de ayrı ayrı sipariş vermek en mantıklısı olabilir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: cafedip;238586
150 € yu (kargo dahil) geçen miktarlarda gümrüğe tabi olabilir. Belki de ayrı ayrı sipariş vermek en mantıklısı olabilir.

:+1:        :+1:

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Heyecan ile beklediğim ürün 4 gündür Ankara da kargo işleme merkezindeydi. Bugün saat 11 gibi dağıtıcıya teslim edilmiş.  Adres şirketin adresini göstermiştim ve doğal olarak ben eve gelince aradılar, ürünü getirdik fakat siz yoksunuz diye :) pazartesini bekleyeceğiz artık. Salı günü İstanbula yola çıkacağım Cumaya kadar. Eğer ptesi akşam taktım taktım yoksa önümüzdeki haftaya kaldı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafedip;239977
Heyecan ile beklediğim ürün 4 gündür Ankara da kargo işleme merkezindeydi. Bugün saat 11 gibi dağıtıcıya teslim edilmiş. Adres şirketin adresini göstermiştim ve doğal olarak ben eve gelince aradılar, ürünü getirdik fakat siz yoksunuz diye :) pazartesini bekleyeceğiz artık. Salı günü İstanbula yola çıkacağım Cumaya kadar. Eğer ptesi akşam taktım taktım yoksa önümüzdeki haftaya kaldı.
Hayırlı olsun, oldukça da çabuk gelmiş. Merakla fotoları bekliyoruz..
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;237960
Kolay gelsin. İçinden temizlik bezi (alkollü), yapışakn sürülecek yer için astar benzeri şeffaf ilaç ve siyah silikon tipi yapıştırıcısı çıkıyor, montaj kolay, görünüş süper  :ok:

Az önce kargom geldi fakat içinden bir tek siyah silikon tipi yapıştırıcı çıktı. Direk olarak yüzeyi güzelce temizleyip siyah yapıştırıcıyı uygulasam, bir sıkıntı olur mu acaba?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: lrfan;237280

Ooooffff offfff! O direksiyon, o vites topuzu, o konsol...

Napcaz bilmiyorum, bunlar adamı borca sokar!

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cafedip;240358
Az önce kargom geldi fakat içinden bir tek siyah silikon tipi yapıştırıcı çıktı. Direk olarak yüzeyi güzelce temizleyip siyah yapıştırıcıyı uygulasam, bir sıkıntı olur mu acaba?

Kolanya tarzı bir şey ile temizleyebilirsiniz maksat zeminde kir kalmasın güzel temzilendikten sonra sorun yok :)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ürünü ben de aldım normal kargoyla ayın 14'ünde gönderilmiş görünüyor, Pazartesi ulaşmasını bekliyorum merakla.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

Geçen hafta istanbuldaydım ancak dün montajı yapabildim. Fakat resimleri bir türlü yükleyemiyorum. Taşı-bırak ile mesaj penceresinin içerisine bırakıyorum olmadı. Eklenti ekle ile denedim olmadı. Bu arada tüm bu işlemleri yapmadan resimlerin boyutunu küçülterek koydum.