škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Volvo S40 DRIVe Start/Stop1.6 Dizel superb 1.4 tsi elegance

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaza;237500
ST-max ve Tufan'a Cevap:

KEDİ ULAŞAMADIĞI CİĞERE MIRDAR DERMİŞ.....

Henüz forumda ilk mesajım...uzun süredir takip etmekteyim...
Var böyle iki üç kişi SuperB'ya ulaşamayan Skoda düşmanları...
Sürekli böyle alaycı tavırlarla, dalga geçer gibi mesaj yazıyorlar...
Eleştirilebilir, beğenilmeyebilir ama eleştrinin dozu yerinde ciddi bir şekilde yapılmalı...
Bu güzel platformu ortaokul çocuklarının birbirlerine laf yetiştirdiği okul kantinine dönüştürmeyin lütfen...
Çok daha iyilerine ulaşacak maddi durumuz var allaha şükür.Parayı arabaya yatırmayı sevmeyenlerdenim.Konuta yatırım yapıyoruz...Güldürmeyin beni allah rızası için.:++:
süperb'ide abartmayın(burası skoda forumu tamam ama el insaf) bulunmaz hint kumaşı değil vw satın almadan önce araba yapmayı beceremeyen (bisiklet yapabilen) bir firmanın yaptığı araç he çoğu parçası vw orası ayrı.
Burasıda bir forum ben bilgimi paylaştım yorumumu yaptım.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237647
Çok daha iyilerine ulaşacak maddi durumuz var allaha şükür.Parayı arabaya yatırmayı sevmeyenlerdenim.Konuta yatırım yapıyoruz...Güldürmeyin beni allah rızası için.:++:
süperb'ide abartmayın(burası skoda forumu tamam ama el insaf) bulunmaz hint kumaşı değil vw satın almadan önce araba yapmayı beceremeyen (bisiklet yapabilen) bir firmanın yaptığı araç he çoğu parçası vw orası ayrı.
superbi kullananlar anlar nasıl bir araba olduğunu dışardan süzenler anlayamaz..ama suda varki yeni kasa passat daha iyidir superbden onu tartışmam bile superb 2 kullanıcısı olarak bunu söylüyorum..
superb volvo s40 merecedes c 180 bmw 3 gibi araçları dize getireceğine inanıyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya gidiyonuz supoyu civicle s40 la kıyaslıyonuz karşılığında supo diyince rakibi mayback diyonuz.Sonra fanatiksiniz vs önce kıyasladığınız arabalara bakın bize laf atana kadar..

S40 deyip büyüttüğünüz araç:ford focus şaselerine kadar aynı..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;237726
Ya gidiyonuz supoyu civicle s40 la kıyaslıyonuz karşılığında supo diyince rakibi mayback diyonuz.Sonra fanatiksiniz vs önce kıyasladığınız arabalara bakın bize laf atana kadar..

S40 deyip büyüttüğünüz araç:ford focus şaselerine kadar aynı..

Hacı S40 C segmentimiydi D mi?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;237731
Hacı S40 C segmentimiydi D mi?

Kanka C diye hatırlıyorum ama önünde volvo yazdığı için çoğu kişi passat ayarında araba diyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Focusla aynı hatta arkası focustan dar diyorlar ki ben bindim gerçekten dar.Focus C sınıfı s40 d sınıfı ise daha ne diyeyim artık.

Hem aynı marka salak mı da iki tane d sınıfına araç koyuyor.İnanmam şahsen.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: ifeka;237640
2011 Superb (170 hp dsg elegance siyah (ful + ful mu deniyor, işte ondan) ) arabam var. Araba çevremde çok beğenilir ve bir kaç tane olduğu için ayrıcalıklıdır..Ancak dün adamın biri arabaya yaklaştı...camdan içeri baktı, dışından etrafını bi dolaştı...dudak büktü...sonra yanındakine...yaw bu skoda mı...Allah Allah...adam bunun yerine neden passat almadı anlamadım..dedi...yanına yaklaşıp..sen hiç skoda kullandın mı dedim..adam hayır dedi...bi taraftanda arabayı incelemeye devam ediyor...adama..ben passat ta kullandım ama bundaki tat yok..satıp bunu aldım dedim..adam, way be skoda pasasatı sattıracak kadar kaliteli araba yapıyor demekki dedi. Demem o ki, önyargıları yıkmak çok zor tabi ama..ben hiç kimsenin ön yargısını yıkmak için veya çok beğenilsin diye superb almadım...ben uzun süredir skoda kullanan biri olarak bu kaliteden vazgeçemiyorum..bu araçlarda rahat ediyorum...bana güven veriyor...ha bir de şu var; skodayı küçümser tavırla bakanlar...aslında gıcır gıcır bir OCTİ yada inci gibi bir SUPERBİ görüncede ağızlarının suyu akıyor ve bakakalıyorlar. Allah olmayana da versin..ya da Allah istedikleri arabayı nasip etsin...kaza bela vermesin.. fakat artık şu bir gerçekki, skoda..fabia sıyla, octavia sıyla ve yeni superb iyle artık tutulan bi marka oldu...hele superb kıskandırıyor...

:ok::ok: sözlerinize aynen katılıyorum..Bende B6 Passat satıp B7 Passat görüp canlı gördükten sonra vazgeçip SuperB almış biriyim..ve her kmsinde iyiki almışım diyorum...2.0 TDİ 170 HP'nin sürüş zevki çok yüksek..Otobanda rampa yokuş hiç fark etmiyor hızdan düşmüyor araç buda şöförün yorulmamasına neden oluyor..SuperB çok dikkat çekiyor..Benim aracımda 18 inc LUNA Jantlar var özellikle jantların aracı çok açtığını söylüyorlar..Ön tampon spoileri de aracın ön vurgusunu arttırıyor..Bugün aracım 1500 km yi geçti rodajı tamamladım ve ilkkez 215 km hıza ulaştım..160 170 180 km hızları arasında 100 tl ye 330 km yol yaptım..Araç açıldıktan sonra bu km uzayacaktır..Ben 1.6 FSİ ile 250 milyona 500 km yol yapabiliyordum...
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2011, 20:13:01 Gönderen: baba63 »

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;237762
:ok::ok: sözlerinize aynen katılıyorum..Bende B6 Passat satıp B7 Passat görüp canlı gördükten sonra vazgeçip SuperB almış biriyim..ve her kmsinde iyiki almışım diyorum...2.0 TDİ 170 HP'nin sürüş zevki çok yüksek..Otobanda rampa yokuş hiç fark etmiyor hızdan düşmüyor araç buda şöförün yorulmamasına neden oluyor..SuperB çok dikkat çekiyor..Benim aracımda 18 inc LUNA Jantlar var özellikle jantların aracı çok açtığını söylüyorlar..Ön tampon spoileri de aracın ön vurgusunu arttırıyor..Bugün aracım 1500 km yi geçti rodajı tamamladım ve ilkkez 215 km hıza ulaştım..160 170 180 km hızları arasında 100 tl ye 330 km yol yaptım..Araç açıldıktan sonra bu km uzayacaktır..Ben 1.6 FSİ ile 250 milyona 500 km yol yapabiliyordum...

Skoda Octavia 140 HP ile sürüş zevkinin tadına doyulmazken kim blir 170 Hp 350nm torkluk versiyonu nasıl zevk veriyordur :) Güle güle kullanın.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kry1459;237768
Skoda Octavia 140 HP ile sürüş zevkinin tadına doyulmazken kim blir 170 Hp 350nm torkluk versiyonu nasıl zevk veriyordur :) Güle güle kullanın.

Tesekkur ederim.. :)..Octavia gercekten harika bir arac ve son 3 ayda satis grafigini arttirdi..Neredeyse hergun 4 5 tane octavia goruyorum. Allah kazasiz belasiz surusler nasip etsin..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb ile S40 mukayese edilmez.Birisi D diğeri C segmenti.Yakıt takıntısı yoksa Superb alın derim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu araç karşılaştırmaları arabadan çok marka karşolaştırmasına döndü skoda şöyle volvo ford mercedes opel böyle gibi.

Bence git sıfır bayisine 2 aracada bin kullan otobana cık hatta araçları hırpala en nihayetinde 50 küsür bin tl paralar vericeksin az değil.Hatta opel insignia ya mondeoya passatta c5 e git gör bak derim.Çünkü her insanın bir tarzı vardır.Araç ne kadar harkulade olsada bazı insanın içi ısınmaz araça.
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ifeka;237640
2011 Superb (170 hp dsg elegance siyah (ful + ful mu deniyor, işte ondan) ) arabam var. Araba çevremde çok beğenilir ve bir kaç tane olduğu için ayrıcalıklıdır..Ancak dün adamın biri arabaya yaklaştı...camdan içeri baktı, dışından etrafını bi dolaştı...dudak büktü...sonra yanındakine...yaw bu skoda mı...Allah Allah...adam bunun yerine neden passat almadı anlamadım..dedi...yanına yaklaşıp..sen hiç skoda kullandın mı dedim..adam hayır dedi...bi taraftanda arabayı incelemeye devam ediyor...adama..ben passat ta kullandım ama bundaki tat yok..satıp bunu aldım dedim..adam, way be skoda pasasatı sattıracak kadar kaliteli araba yapıyor demekki dedi. Demem o ki, önyargıları yıkmak çok zor tabi ama..ben hiç kimsenin ön yargısını yıkmak için veya çok beğenilsin diye superb almadım...ben uzun süredir skoda kullanan biri olarak bu kaliteden vazgeçemiyorum..bu araçlarda rahat ediyorum...bana güven veriyor...ha bir de şu var; skodayı küçümser tavırla bakanlar...aslında gıcır gıcır bir OCTİ yada inci gibi bir SUPERBİ görüncede ağızlarının suyu akıyor ve bakakalıyorlar. Allah olmayana da versin..ya da Allah istedikleri arabayı nasip etsin...kaza bela vermesin.. fakat artık şu bir gerçekki, skoda..fabia sıyla, octavia sıyla ve yeni superb iyle artık tutulan bi marka oldu...hele superb kıskandırıyor...
iyi aksamlar muhsin bey aracınızın ortalama sehir içi ,  ve şehir dışı yakıt tüketimi nedirr??

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oğuz Bey SuperB alacaksanız ve bekleme şansınız olacaksa mutlaka Keyless GO'yu opisyonel donanım seçin..büyük rahatlık...

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237647
Kardeşim, superb piyasanın en iyi arabası demedikki zaten, ben superb i beğeniyorum, superb de rahat ediyorum, benim tarzım superb..siz isterseniz dünyanın en iyi aracına binin bu beni ilgilendirmiyor.. hiç bir arabayı da kötülemiyorum..kaldıki bu murat124 de olsa...herkes kendi çapında arabaya biner...arabanın olmadığı yerde murat 124 uçak gibidir...100.000 lira gibi para buluncada superb le passat arasında kalırsın...dedim ya benim tarzım superb...herkes işine bakar..